Pereiti prie turinio

4x4 Medininkų Pasienio Patrulis (MPP) - 2017 birželio 17 d (STD, MUD, OPEN+)


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 181
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Neieskant kirminu ten kur ju neturi buti ir lai atleidzia man dalyviai, bet mazas pastebejimas is to ka pats maciau, - mano ekipazui vaziuojant antros dienos puseje, po pietu, vezios prie tam tikru tasku baigdavosi iki tasko nedavaziavus pries kokius 5 metrus, aisqu as nepetsekis ;) bet slapioje pelkeje nepalikt provazu yra tiesiog be sansu, todel manau, kad grieztos renginio tasku skaiciavimo taisykles nebuna per grieztos, o geriausia, siekiant isvengti spekuliaciju ir atsizvelgiant i kaimynu praktika, siam reikalui kviestis keleta kviestiniu teiseju (komisaru ar kitu asmenu is kitu orgu ar klubu) kurie dalyvautu siame-tasku skaiciavimo bei nuotrauku vertinimo procese.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jur, as tave suprantu, bet cia gi megejiskas sportas, mes patys sugalvojom sau taisykles ir patys juos laikomes.Aisku , kas kodel atsiranda megeju , pvz bandyt kabintis uz elektro stulpus arba dar kas koki nesamone Greztai uzdrausta reglamente iskrest, bet tai gi ne reiskia kad visem reik sau po kamera prikabint ir orgam visa medziaga perziurinet.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neieskant kirminu ten kur ju neturi buti ir lai atleidzia man dalyviai, bet mazas pastebejimas is to ka pats maciau, - mano ekipazui vaziuojant antros dienos puseje, po pietu, vezios prie tam tikru tasku baigdavosi iki tasko nedavaziavus pries kokius 5 metrus, aisqu as nepetsekis ;) bet slapioje pelkeje nepalikt provazu yra tiesiog be sansu, todel manau, kad grieztos renginio tasku skaiciavimo taisykles nebuna per grieztos, o geriausia, siekiant isvengti spekuliaciju ir atsizvelgiant i kaimynu praktika, siam reikalui kviestis keleta kviestiniu teiseju (komisaru ar kitu asmenu is kitu orgu ar klubu) kurie dalyvautu siame-tasku skaiciavimo bei nuotrauku vertinimo procese.

gal yra vertejas? nieko nesupratau  :wacko:  :blink:  Jurijau, tu apie ka?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renginys smagus buvo, sauniai pasivazinejom. Bet nustebau vakar gaves el. Laiska, kad manovmi.lt yra suformuotas pranesimas apie paskirta bauda uz administracini nusizengima. Atsidares manovmi.lt radau pranesima, kad 06.17d vilniaus regiono gamtos apsauga man israse 10 eur. Bauda. Gal dar kam nors taip buvo? Gal kas zino uz ka ta bauda? Gamtos apsauga net nebuvo sustabdziusi, juos buvom sutike asfaltuotam kelyje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Nezinau kam paslaptis kam ne BET- kaskuris ekipazas tikrai dare ka norejo renkant KP. Maciau pats pazeistus 2 medzius (kabinosi be stropo) sake zmones kad ir kelio atitvarai buvo pazeisti ar sulauziti. Uz visa tai atsakis Orgai taigi manau kad jie tures daugiau problemu nei 10 € . Jaigu reiks tai ir as prisidesiu sumokant ta 10€ . Ir raginciau visus ekipazus atsizvelgt i sita situacija.

Redagavo erikasss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.