Pereiti prie turinio

4x4 Medininkų Pasienio Patrulis (MPP) - 2017 birželio 17 d (STD, MUD, OPEN+)


Rekomenduojami pranešimai

Renginys smagus buvo, sauniai pasivazinejom. Bet nustebau vakar gaves el. Laiska, kad manovmi.lt yra suformuotas pranesimas apie paskirta bauda uz administracini nusizengima. Atsidares manovmi.lt radau pranesima, kad 06.17d vilniaus regiono gamtos apsauga man israse 10 eur. Bauda. Gal dar kam nors taip buvo? Gal kas zino uz ka ta bauda? Gamtos apsauga net nebuvo sustabdziusi, juos buvom sutike asfaltuotam kelyje.

Sitas reikalas buvo aptartas sekmadieni po ziedo,taigi esme sumoki tuos 10e ir orgai sekanciame renginyje padaro tau 10e nuolaida tik reikalinga mokejimo kopija....jai ka skambink organizatoriui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 181
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Renginys smagus buvo, sauniai pasivazinejom. Bet nustebau vakar gaves el. Laiska, kad manovmi.lt yra suformuotas pranesimas apie paskirta bauda uz administracini nusizengima. Atsidares manovmi.lt radau pranesima, kad 06.17d vilniaus regiono gamtos apsauga man israse 10 eur. Bauda. Gal dar kam nors taip buvo? Gal kas zino uz ka ta bauda? Gamtos apsauga net nebuvo sustabdziusi, juos buvom sutike asfaltuotam kelyje.

Labas, as dar atskirai kiekviena informuosiu. Bet esme kad uzfiksuota/raportuota 15 automobiliu dalyvavusiu renginyje. Labai prašau neužleisti ir sumoketi tas simbolines baudeles. Uz tai gausite atitinkamo dydzia nuolaida kitame renginyje. Tai geriausia ka pavyko šiuo atveju sutarti. Suprantu, kad gal kažkas nepelnytai gavo, bet kiti galimi variantai tikrai buvo gerokai skaudesni. Šiuo atveju buvo pasirinktas geranoriškas variantas.

Aisku viena, kad siemet buvo tesiog per daug dalyviu, ir pasitaike nevaldomu situaciju. Darysime išvadas, ribosime trasas, dalyvių skaičių, tikrinsime ar visi turi stropus ir tt..

Ačiū už supratingumą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neieskant kirminu ten kur ju neturi buti ir lai atleidzia man dalyviai, bet mazas pastebejimas is to ka pats maciau, - mano ekipazui vaziuojant antros dienos puseje, po pietu, vezios prie tam tikru tasku baigdavosi iki tasko nedavaziavus pries kokius 5 metrus, aisqu as nepetsekis ;) bet slapioje pelkeje nepalikt provazu yra tiesiog be sansu, todel manau, kad grieztos renginio tasku skaiciavimo taisykles nebuna per grieztos, o geriausia, siekiant isvengti spekuliaciju ir atsizvelgiant i kaimynu praktika, siam reikalui kviestis keleta kviestiniu teiseju (komisaru ar kitu asmenu is kitu orgu ar klubu) kurie dalyvautu siame-tasku skaiciavimo bei nuotrauku vertinimo procese.

Jurijau, as megstu konkretuma. Tesiog pasakyk tasko numeri - manau prizinių vietu laimėtojai su malonumu įmes nuotraukas to taško.

Del tikrintojų kompentencijos tu veltui abejoji, o būti šališkiems mums tikrai nėra jokios prasmės. Kadangi mum irgi ne pirmus metus kyla abejonių del tradicinio laimėtojo - jo ekipažo nuotraukos tikrinamos itin atidžiai.

Atėjo pasiūlymas daryti įskaita iki 2000kg pagal tech pasa ir virš. Galbut kitais metais tokių keliu ir pasuksim.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Medininkų Visureigio Klubo vardu didelis ačiū visiems dalyviams. Jūsų tikrai buvo daug ir tai labai šauniai praleidome laiką. Mums tikrai garbė kad atvažiuojate. Ačiū važiavusiems. Ačiū remėjams ir prisidejusiems prie organizavimo. Atskiras ačiū Vaidui kad fiksavo karjerą, kol mes gavome iškvietimą.

Dėl liudnesnių dalyku - reikės kitais metais tikrinti ar visi dalyviai turi stropus ir žino kam jie skirti, priminti kur negalima važinėti, reikės labiu pabrėžti kad STD klasė skirta ne ralio automobiliams o šeimininiam lengvam pasivažinėjimui,

Ačiū, ir tikimes, iki kitų metų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne viena tokia vieta buvo :) bet pasikrapstes atminties vingiuose prisiminiau taskus tarp 40 iki 44, t.y. kazkuris is 41, 42 ar 43., greiciausiai vis gi 41 nors neesu tvirtai isitikines, sis taskas buvo per pazliugusia pieva iki tasko kuris buvo ant medzio. Tai iki to tasko likus geriem 5 metram pedsaku nebuvo, matosi buvo meginta, bet nedavaziuota.

 

Ne ne prizininkai viskas tvarkoj, pelnytai nugalejo ir dar karta juos sveikiname.

 

Del svoriu, tai nemanau, kad reikia dalinti i klases, lengvi turi savu minusu (silpni mazgai, mazi ratai ir t.t.) sunkus gi - dideli ratai, geri mazgai, bet sunkus, zodziu...... manau nieko naujo cia neisrasi, nes jei pradesit pagal tobulinimo lygi, gerves motorus ar tipus, kebulo iskelimo budus, tai gausis kaip ir sporte TR1 TR2 TR3 ir t.t. o tada dalyviu skaicius sumazes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kam paslaptis kam ne BET- kaskuris ekipazas tikrai dare ka norejo renkant KP. Maciau pats pazeistus 2 medzius (kabinosi be stropo) sake zmones kad ir kelio atitvarai buvo pazeisti ar sulauziti. Uz visa tai atsakis Orgai taigi manau kad jie tures daugiau problemu nei 10 € . Jaigu reiks tai ir as prisidesiu sumokant ta 10€ . Ir raginciau visus ekipazus atsizvelgt i sita situacija.

erikai, turiu durna klausima ei tu matai toki dalyka, kodel ne priejt ir ne pasakyt "kas per hernia hebra?"Nesvarbu, kas orgas,renginiai visu turtas. mano manimui - tokius reikalus trasoi gali ir patys dalyviai issprest. Galvoju ekipas pre elektro linijos manes atsimena :salut: .Ei ka , keiksmazodzius galiu duot uzkonspektot :cheer:.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne viena tokia vieta buvo :) bet pasikrapstes atminties vingiuose prisiminiau taskus tarp 40 iki 44, t.y. kazkuris is 41, 42 ar 43., greiciausiai vis gi 41 nors neesu tvirtai isitikines, sis taskas buvo per pazliugusia pieva iki tasko kuris buvo ant medzio. Tai iki to tasko likus geriem 5 metram pedsaku nebuvo, matosi buvo meginta, bet nedavaziuota.

 

Ne ne prizininkai viskas tvarkoj, pelnytai nugalejo ir dar karta juos sveikiname.

 

Del svoriu, tai nemanau, kad reikia dalinti i klases, lengvi turi savu minusu (silpni mazgai, mazi ratai ir t.t.) sunkus gi - dideli ratai, geri mazgai, bet sunkus, zodziu...... manau nieko naujo cia neisrasi, nes jei pradesit pagal tobulinimo lygi, gerves motorus ar tipus, kebulo iskelimo budus, tai gausis kaip ir sporte TR1 TR2 TR3 ir t.t. o tada dalyviu skaicius sumazes.

Jurijau, tu neaxrenel? Ne? Visi mano taskai saziningai surinkti. Tam ir yra daromos TINKAMOS nuotraukos, o ne kai vrangleriuose ar samurajuose su nuimamom durim. Mano atveju nera kiek pamenu nei vienos nuotraukos su atidarytomis durimis ar bagazine! Reikejo renginio diena kelt klausimus ir sakyt tiesiai, o ne dabar kelt vejus, nu nesitikejau is taves to.

 

Del tavo vairavimo manieros as veju nekeliu, bet galeciau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

erikai, turiu durna klausima ei tu matai toki dalyka, kodel ne priejt ir ne pasakyt "kas per hernia hebra?"Nesvarbu, kas orgas,renginiai visu turtas. mano manimui - tokius reikalus trasoi gali ir patys dalyviai issprest. Galvoju ekipas pre elektro linijos manes atsimena :salut: .Ei ka , keiksmazodzius galiu duot uzkonspektot :cheer:.

Rodzeri as maciau tiktai pasekmes.kaltiniko nemaciau.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurijau, tu neaxrenel? Ne? Visi mano taskai saziningai surinkti. Tam ir yra daromos TINKAMOS nuotraukos, o ne kai vrangleriuose ar samurajuose su nuimamom durim. Mano atveju nera kiek pamenu nei vienos nuotraukos su atidarytomis durimis ar bagazine! Reikejo renginio diena kelt klausimus ir sakyt tiesiai, o ne dabar kelt vejus, nu nesitikejau is taves to.

 

Del tavo vairavimo manieros as veju nekeliu, bet galeciau

 

Gerb. Shemi. nezinau kurioje vietoje tu pagalvojai, kad mano kazkuri teksto dalis skirta tau, taciau skubu tau pasiaiskinti, kad mano pastebejimas niekam is dalyviu neadresuojamas. Man tiesiog buvo keista, kad i dienos pabaiga atvaziuojam prie tasko, o prie jo 5 metru spinduliu nieko nebuvo. Tik siame kontekste kreipiausi i orgus del sekanciu metu tasku skaiciavimo metodikos. 

 

Del wranglerio duru, taip jos atsisuka, matyt kaip ir pas visus, bet del sios priezasties mes darome nuotraukas su visu automobiliu ar 50% jo :)

Beje, nuotrauku prie duru pas mus nebuvo :)

Pagrinde buvo prie galinio ir priekinio uzdaryto dangcio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasykit kokiu tasku norit grizes namo paviesinsiu. Jei pavyks ikelsiu kurnors visas, ir senesniu mpp nuotraukas, kad galetu advokatai ar nepasitenkine kiti dalyviai pripazint ar paneigt esamus rezultatus. Yra dalyviai kurie ruosiasi renginiui ir vaziuoja rezultatui, yra kurie vaziuoja porom, yra kur laika praleist smagiai atvaziuoja. Visokiu yra. Tai sunku man ka ir bepasakyt. Sestadieni vaziavau po renginio namo specialiai pasiremontuoti automobilio. Sekmadieni 4 valanda ryte jau gulejau po masina, su didziuliu noru sudalyvaut nemacius net sito realiai openu ziedo. Ir dalyvaujant sugedus sugedus technikai vistiek nenuleidome ranku, sturmanas ko ne ropojant pusantro ziedo iveikeme grynai su gerve. Is tiesu labai stengemes, sestadieni daug dareme klaidu, jei pavyktu pravaziuot be klaidu manau sutaupytume dar gera valanda. Asima berods finisavo 15.15 irgi kiek pasakojo visus taskus paeme...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuo pačiu norėčiau irgi pamatyti nuotraukas kitų dalyvių taškų kuriuos esate radę. mane dominantys numeriai yra: 4, 34, 40, 41, 42, 43, 51, 60, 64, 77, 78, 79, 80

 

25 ir 29 ekipazu noretusi pamatyti visas nuotraukas, bet jeigu nenores parodyti ar tinges ikelti tai tiek to. Jūsų Valios Reikalas!

Redagavo shemis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.