Pereiti prie turinio

NT II laisvos apsukos


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki noreciau pasiteirauti vazinejanciu su tokiu automobiliu 99m. Beda tame kad ant laisvu dirba tik ant 600 simtu, visas purtosi, dezeje pasaliniai garsai atsiranda. Tai ir idomu butu suzinoti kokie pas kitus apsukimai. Beje sukelus apsukimus iki 800 viskas kaip ir normaliai tik truputi zviegia, bet sakau gal galima sukelti mechaniskai kaip nors, nes ten viska elektronika jau reguliuoja kie suprantu. Beje variklis 2.7TDI su interkoliariu. Dekui visiems

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsukos turetu buti 800-850.Sitam siurbly apsukos mechaniskai nesireguliuja.Problema pas tave gali buti del,alkuninio veleno padeties daviklio arba del apsisukimu daviklio ant siurblio.Tiksliausiai nustatysi su oscilografu,su voltmetru gali nenustatyti.Arba nuvaziuok i diagnostika.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dezeje tai kai tik ant laisvu dirba, dabar kazkur skaiciau kad ten grandine kazka suka, tai ir galvoju ar negali jos itempejas koks barsketi? ar nera ten jokiu itempeju?

Greiciu dezej nera nei grandiniu,nei jokiu itempeju.O ismynus sankaba garsas nedingsta :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tepalo ligis tai geras dezeje, ir garsas dingsta kai laisvas apsukas pakeli iki kokiu 800 simtu, tai man del tu grandiniu razdatkej ir neramu. Deze isimti tai neproblema bet va su remontu panevezyje tai sunku, o pats tai neskersi. Mes ir galvojam kad kazkas arba su tom grandinem arba su pirminiu velenu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tepalo ligis tai geras dezeje, ir garsas dingsta kai laisvas apsukas pakeli iki kokiu 800 simtu, tai man del tu grandiniu razdatkej ir neramu. Deze isimti tai neproblema bet va su remontu panevezyje tai sunku, o pats tai neskersi. Mes ir galvojam kad kazkas arba su tom grandinem arba su pirminiu velenu

Jei sukelus apsukas garsas dingsta,cia ne deze ir ne rasdatke.Lisk po masina ir ieskok is kur garsas eina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as savo NT2 kai buvau kaune i nissan centra nuvares diagnostikai, tai sake, kad apsuku sukelti neina. Pas mane taip pat ant kokiu 600 tik sukasi ir visas purtosi. Tipo kaip is gamyklos iseina, tai fsio, nesukelsi.

nesamone ... :shock:

apsukas galima sukelt nebutinai didinant ar mazinant kuro riebuma ar degimo kampa,... galima pasukt atramini varzteli , i kuri remiasi gazo troselio svirtis ant siurblio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.