Pereiti prie turinio

Mageli Elektronika 004 gal kas turi


chimik

Rekomenduojami pranešimai

Na tarkim mano protėviai tarpukario Lietuvoj buvo mokyti žmonės ir dirbo įvairius kvalifikuotus darbus, o atėjus sovietams turėjo gulage su kuvalda akmenis skaldyti ir kirviu mišką kirsti. Tai pagal šitą logiką turiu gerbti jų "prasmingą" ir "uolų" triūsą vardan "Tėvynės" ir džiaugtis, kad daug gerų darbų darbų nuveikė ? :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 63
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na tarkim mano protėviai tarpukario Lietuvoj buvo mokyti žmonės ir dirbo įvairius kvalifikuotus darbus, o atėjus sovietams turėjo gulage su kuvalda akmenis skaldyti ir kirviu mišką kirsti. Tai pagal šitą logiką turiu gerbti jų "prasmingą" ir "uolų" triūsą vardan "Tėvynės" ir džiaugtis, kad daug gerų darbų darbų nuveikė ? :angry:

cia jau kytas krastas. Per viduri likt niekaip negalima?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai verdi toje virtuvėje virš 30 metų, supratimas tikrai ateina, nebent vis dėlto aš nežinau dar kažko naujo apie sovietinę aparatūrą :D

Matyt nebuvo pakliuves eksportinis tos pacios produkcijos variantas tai ir nezinai kad sovietine aparatura neblogesne nei vakarietiska buvo bet ne vietiniai rinkai kaip , beje , ir visa kita  ;)

 

Beje , o del tu "virš 30 metų" kartais spalvu nepatirstinai ?  ;) 

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt nebuvo pakliuves eksportinis tos pacios produkcijos variantas tai ir nezinai kad sovietine aparatura neblogesne nei vakarietiska buvo bet ne vietiniai rinkai kaip , beje , ir visa kita  ;)

 

Beje , o del tu "virš 30 metų" kartais spalvu nepatirstinai ?  ;) 

aš tau panašus į pacaną su ragatke? :D

pats virš 30 metų su lituokliu rankose , neskaitant tai kad tėvukas radiomeistras ir visam rajonui sovietinę aparatūrą taisydavo todėl nuo gimimo į tai žiurėdavau :D :D

Redagavo Klaustukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tau panašus į pacaną su ragatke? :D

pats virš 30 metų su lituokliu rankose , neskaitant tai kad tėvukas radiomeistras ir visam rajonui sovietinę aparatūrą taisydavo todėl nuo gimimo į tai žiurėdavau :D :D

O as nuo gimimo i zvaigzdes ziurejau ale nei kosmonautu , nei astronomu netapau - matyt ne to kampu ziurejau  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.