Pereiti prie turinio

Highlander


GiedriusZ

Rekomenduojami pranešimai

Galiu daug blogo pasakyti:

Tai ne visureigis.

Labai rajus kurui, net ir hibridinis. Hibridinis pripažintas rajausiu iš visų hibridų.

Didžiausias minusas tai jo salonas. Sunku nupasakoti ant kiek ten prastai atrodo salonas, į prietaisų skydelį nemalonu žiūrėt, priekinė panelė iš tokio šlamštiško plastiko padaryta, iš tų pačių atliekų padarytos ir durelių apdailos detalės - salono apdaila tragedija,  net kaip amerikonui.

Pagal kilovatus, man pasirodė, kad traukia silpnokai (hibridas ten buvo),  nesivelka jau taip visai, šiek tiek važiuoja, bet nepribloškiamai.

Vietos viduje ne prūdai.

Neįsivaizduoju, kam, kokiu sumąstymų, dėl kokių priežasčių pirkti jį. Kainuoja ne taip mažai, neįsivaizduoju už ką ten mokėt. Nieko neturi, apie jokius ten šarmus negalima kalbėti, ten elementariausiai žemiau kritikos vien dėl salono ir kuro rijimo. Kurą ryja, važiuoja nekažką. Kaina didelė, salonas baisus čia jau ne skonio reikalas, čia baisus salonas visiem be išimties. Man tai jis ir iš išorės visai jokio įspūdžio nepalieka, nepalieka absoliučiai niekam jis jokio įspūdžio, labai "pilkas" dizainas, aišku, čia skonio reikalas, bet dauguma jo net nepastebi..

Kalbu apie pirmos kartos highlanderį.

Kadangi važinėjamas nedaug, tai ir gedimų neturėjo jokių, apie patvarumą pasakyti nieko negaliu.

Tai toks mano įspūdis apie šį nesusipratimą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.