Pereiti prie turinio

Tlc 120 rezonuoja


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Gal kas naujo dėl gedimo?

Kol kas darau pertrauką, šeima apsirgusi, nėra laiko užsiimti. Bet pradžiai bandysiu pašalinti žinomas bėdas, tokias kaip priekio pusašių vidinių granatų keitimas ( yra nemažas laisvumas), bandysiu rasti sveiką kardaną,nes maniškio šlicų keitimas apie 200e. Dar man nepatinka galinis tiltas, įdomu būtų ištraukti rekuktorių ir pasižiūrėti kas ten darosi...

P.s. pastebėjau, kad pradeda dejuoti 6'tas begis, aišku šitas nesusijęs su rezonansu, bet jei teks imti razdatkę, tai gal reiktų ir guolius pakeisti greičių dėžės..

 

Yra reikalų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai jauciasi antru begiu kai apsukos variklio iki 1500rpm

Jei stovint nerezonuoja, pagalvės nelabai tinka čiam variantui. Greižių dėžės tvirtinimą pažiūrėk ir , kaip Vytis sako, dėl chvastavikų gali mušti ir kardanus pasižiūrėk ar idealiai tiesūs. Dar padangas pasitikrink, gal kur guzas nežmoniškas vidinėje pusėje arba ratlankis suvarytas.  Prie eigos atsiranda vibracija, vadinasi kažkokia sūkio detalė švinkuoja ir pagavusi rezonansą susilygina, todėl ir dingsta vibracija. IMHO

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai duslintuvo bakelis rezuonuoja davus gazo ,bet manau visuose 120 taip yra.Ypač su mechanika nes variklis labiau apsikrauna.

Duslintuvo bakelis rezonuotų ir stovint vietoj...nors gal ir nebūtinai. Šitą variantą anksčiau svarčiau, dar prieš pagalvių keitaliojimą. Turėjau mintį, kad pardavėjas bus išpjovęs katalizatorių, tai planavau išmesti tuščią kataliko bakelį ir įvirinti rezonatorių ir tuo pačiu nuo trumpą gofrą (nes gamykliškai ji nededama pas jas), bet kai atjungęs dusliarką pamačiau gražų "korį", tai nieko ir nekeičiau..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei stovint nerezonuoja, pagalvės nelabai tinka čiam variantui. Greižių dėžės tvirtinimą pažiūrėk ir , kaip Vytis sako, dėl chvastavikų gali mušti ir kardanus pasižiūrėk ar idealiai tiesūs. Dar padangas pasitikrink, gal kur guzas nežmoniškas vidinėje pusėje arba ratlankis suvarytas.  Prie eigos atsiranda vibracija, vadinasi kažkokia sūkio detalė švinkuoja ir pagavusi rezonansą susilygina, todėl ir dingsta vibracija. IMHO

 

Kodėl aš užsikabinau už pagalvių? Pagalvės tokia konstrukcija, kai pati guma "susėda" variklio kronšteinas prie didesnės apkrovos pradeda liestis į metalinį korpusą pačios pagalvės, tik ne metalas į metalą, o per apsauginę gumą, dengiančią variklio pagalvę. Buvau šventai įsitikinęs, kad čia šuo pakastas. 

Greičių dėžės tvirtinimas pagalvė neturi nė menkiausio įtrūkimo, ant apkrovos tampant tiek nesusiverčia, kad liestųsi metalas į metalą.

Padangos ir ratlankiai tikrai antkrenta, nes ir su vasarinėm ir su naujom žieminėm niekas nesikeičia.

Galinis kardanas, kaip jau ir minėjau anksčiau, nėra naujas, padilę šlicai, kažkiek muša.

 

Jei kardanas būtų kaltininkas, tai rezonansas atsirastų tik prie tam tikro greičio (greitis priklauso nuo kardano RPM), o mano bėda išlenda tik prie tam tikrų variklio RPM .

 

 

P.S. kas yra chvastavykas ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nu va, pridariau krūvą ekspermentų, bet teigiamo rezultato nėra...

1. Pakeistos vidinės granatos naujomis ( buvo išdilusios, turėjo laisvumą).

2. Išbalansuotas galinis kardanas.

3. Duslintuvui įvirinta trumpa lanksti mova.

 

Rezultatas nepasikeitė, kaip rezonuoja taip rezonuoja...

 

Pabandžiau nuėmęs priekinį kardaną pavažiuoti - tas pats.

Nuėmiau galinį kardaną- tas pats.

 

Vadinasi priekinis, galinis tiltai, kardanai viskas tvarkoj..

Ant keltuvo pakėlus visais bėgiais nieko nesijaučia be apkrovos, stabdį spaudžiant neišeina to išgauti...

 

Daugiau minčių neturiu...arba razdatkė...arba variklis.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, pridariau krūvą ekspermentų, bet teigiamo rezultato nėra...

1. Pakeistos vidinės granatos naujomis ( buvo išdilusios, turėjo laisvumą).

2. Išbalansuotas galinis kardanas.

3. Duslintuvui įvirinta trumpa lanksti mova.

 

Rezultatas nepasikeitė, kaip rezonuoja taip rezonuoja...

 

Pabandžiau nuėmęs priekinį kardaną pavažiuoti - tas pats.

Nuėmiau galinį kardaną- tas pats.

 

Vadinasi priekinis, galinis tiltai, kardanai viskas tvarkoj..

Ant keltuvo pakėlus visais bėgiais nieko nesijaučia be apkrovos, stabdį spaudžiant neišeina to išgauti...

 

Daugiau minčių neturiu...arba razdatkė...arba variklis.....

ne i tema bet pas mane teranas nuo 1200 iki 1500apsuku turi rezonansa,bet priezasties taip ir neradau,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitam meistrui pabandyk paskambinti  http://autoplius.lt/skelbimai/mercedes-benz-r-klase-tvarkau-tik-paskirstymo-dezes-razdatkes-5036883.html ,gal žinos ir apie toyotų razdatkes.

Pas mane irgi Mb R500 rezonuoja kažkas prie 1500 aps. ,dar stipriai neieškojau,įtariu razdatkę,nes laisvumas į galinį kardaną yra nedidelis.Jei ne tai,tai automatinės dėžės pūslė sako rezonuoja,kai padyla.Ieškau irgi info, ta tema aktuali dabar.

as pavaru deze su razdatke keiciau ,niekas nepasikeite,todel manau kad cia deze neturi itakos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau mane varo į neviltį šitas gedimas....

dar pastebėjimas- rezonanso metu, ir bėgių ir razdatkės svirtys elgiasi normaliai, vibracija nepadidėja..  negi tai variklio gedimas ??

 

Būna pas šitus pradegę stūmuokliai, bet nieko turėtų purtytis ant laisvų, kurtis prastai..o pas mane vedasi iš vieno apsisukimo tiek šaltas tiek šiltas, ant laisvų jokio purtymosi, jokios vibracijos. Tik yra lengvas kalenimas ant apkrovos. (purkštukus tikrino Autura, sakė viskas normose, jų duotas matavimų lapas tą ir rodo). Kiek domėjausi, gali būti padilę stūmuokliai, kurie ir daužosi į gilzės sieneles, ko pasekoje ir atsiranda kalenimas... 

 

Jaučiu greitu metu lupsiu galvą :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirkau tokią.. Žinau,kad pardavėjas darė variklį, nes buvo pradegęs stūmoklis..bet sakė, išėmęs jo iš kėbulo nebuvo, užteko per karteriuką švaistiklį atsukti. Dabar vis galvoju, kokiu tikslu jis tuos balansinius velenėlius galėjo išimti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.