Pereiti prie turinio

Y60 37ratai


Rekomenduojami pranešimai

Man bekelėj dviduris 2,8d su palėtintoju 35'' m/t galios pakanka, o gatvėj ir su siaurais mažais slikais nevažiuos. 85kw ir 2000kg+ negali važiuot. Kažkada dėsiu 37'', nes važiuoju džipu, važiuoju bekele. Kitu atveju dėčiau max 33'', greičiausiai 31''.

Jei uždėsi, laukiam foto prieš ir po, ir nuomonės..

Redagavo Emaz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamirskit koks padangos rastas dar grubesnis ar svelnesnis. lakstau su 35 maxxxis cravler dabar priestai buvo 33 km1,tai galiu pasakyt bekelej siektiek antru paletintoju vietomis pritruksta sukimo kai maure mauroji pagauna kieto grunto ir dar jai koks kalniukas nors ir siurblys atsuktas,noretusi kad apsukos nekristo o kiltu.tai manau su 37 nieko gero visai bus,o mieste vapse tupas bus tik salerka per kamina leisi,as pats jau planuoju miestui 33 pirktis.

Redagavo wiswis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik centimetrais ir matuojam, bet kalbame inchais.

Koks yra teisingas padangos aukščio matavimas? Užmontavus ant ratlankio ir pripūtus 2 bar? ar jau uždėjus ant džipo?

Pvz: mano 35'' Mud king xt 80% uždėjus ant džipo su ~2bar aukštis - 86cm - ''33,86, nuėmus ratą - 88,5cm - ''34,84.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patruliui padangas as taip sugrupuociau 33miestas/turistavimas , 35 savaitgaliams/sportui ,  37 groziui/pakatuskems . Galios 2,8 matorui pritruksta 37 pvz-mieste,smelio kalnams,lenkimui. P.S. Bet man grazu kai dideli ratai ;) beje dabar pasmane 37 maksai kravlerei :cheer:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik centimetrais ir matuojam, bet kalbame inchais.

Koks yra teisingas padangos aukščio matavimas? Užmontavus ant ratlankio ir pripūtus 2 bar? ar jau uždėjus ant džipo?

Pvz: mano 35'' Mud king xt 80% uždėjus ant džipo su ~2bar aukštis - 86cm - ''33,86, nuėmus ratą - 88,5cm - ''34,84.

Padangos dydis (ant automobilio) matuojamas horizontaliai, ne iš apačios į viršų, o iš kairės į dešinę ar iš dešinės į kairę :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi draugelis susidejes islandijoj. zadejo didesnius detis tai nezinau kas dabar pas ji.vazineja po ledynus. smarves uztenka, bet pas ji ten letinti tiltai berods ar dar  kazkas burta. jei idomu galiu duoti fajaboke kontaktus gali pasiidomauti issamiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik centimetrais ir matuojam, bet kalbame inchais.

Koks yra teisingas padangos aukščio matavimas? Užmontavus ant ratlankio ir pripūtus 2 bar? ar jau uždėjus ant džipo?

Pvz: mano 35'' Mud king xt 80% uždėjus ant džipo su ~2bar aukštis - 86cm - ''33,86, nuėmus ratą - 88,5cm - ''34,84.

Tai maniskiai dabar cooperiai 33 83cm su nevisai 2 bar
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.