Pereiti prie turinio

ieskau brezinu jeep xj 2" liftui


colia

Rekomenduojami pranešimai

priekiui noriu det spacer'ius virs spyruokliu, o galui kaladeles tarp lingiu ir tilto arba dar geriau butu paildomos linges. bet su lingem noreciau isgirst jau dariusiu atsiliepimu - kokios linges buvo detos ir kiek pakele. dar vienas klausimas neduodantis ramybes - ar reikia ilgint atboinikus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priekis, gana paprasta saibos arba spyruokles ilgesnes. Tarp kitko, irgi girdejau, kad "plienines sp" gerai daro.

 

Taciau kaip del galo, galimi keli variantai - kaladeles tarp linges ir tilto, papildomas lapas, auskarai, papildomos spyruokles tarp linges ir remo...

Gal kas bande, koks geriausias variantas? Kokie atsiliepimai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priekis, gana paprasta saibos arba spyruokles ilgesnes. Tarp kitko, irgi girdejau, kad "plienines sp" gerai daro.

 

Taciau kaip del galo, galimi keli variantai - kaladeles tarp linges ir tilto, papildomas lapas, auskarai, papildomos spyruokles tarp linges ir remo...

Gal kas bande, koks geriausias variantas? Kokie atsiliepimai?

 

kaladeles tarp linges niekad nedeciau... labai nestabili konstrukcija, didelis petys gaunas...

papildomas lapas daug nepakels, tada jau geriau spyruokles statyt... ir auskara ilgint, tik auskara ne pjaustit, o daryt nauja is normalaus metalo...

cia mano subjektivi nuomone...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dejau 5 lapu orginalias linges,tarp ju grybus plastmasinius istekinau po 6mm, auskara prailginau ir amortikus berods nuo laplanderio sudejau. O plieninese spyruoklese padare abi spyruokles uz 250 lt(ar kazkas panasaus). Dar apatines tilto sakes perdarinejau. Viskas ciki.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip, as irgi truputi bijau det kaladele, nors adLine man kaip tik tai ir siulo :) valio kad vaziavimo kokybe su kaladele nukentes maziausiai, bet to peties tai bijau, kai tas 4.0 taip smagiai sukasi... labai nesunkiai galima i S linges islenkt, todel siokiam tokiam apsidraudimui galvoju apie trumpa papildoma laksta, koks po ranka paklius. o kaip Dryzai su tais grybais, gal gali kokia nuotr ar placiau papasakot, nes nelabai issivaizduoju. ir kiek tiksliai auskara reikia ilgint ir visa kita, kad isgaut 2"? linges pas mane originalios, ir kaip atrodo ne kiek nepasedusios.

del priekio as pradziai apsiribosiu saibom, nes pinigu nekainuoja, o pavazinejes truputi jau turesiu aiskesni supratima kas teisinga, o kas ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip, as irgi truputi bijau det kaladele, nors adLine man kaip tik tai ir siulo :) valio kad vaziavimo kokybe su kaladele nukentes maziausiai, bet to peties tai bijau, kai tas 4.0 taip smagiai sukasi... labai nesunkiai galima i S linges islenkt, todel siokiam tokiam apsidraudimui galvoju apie trumpa papildoma laksta, koks po ranka paklius. o kaip Dryzai su tais grybais, gal gali kokia nuotr ar placiau papasakot, nes nelabai issivaizduoju. ir kiek tiksliai auskara reikia ilgint ir visa kita, kad isgaut 2"? linges pas mane originalios, ir kaip atrodo ne kiek nepasedusios.

del priekio as pradziai apsiribosiu saibom, nes pinigu nekainuoja, o pavazinejes truputi jau turesiu aiskesni supratima kas teisinga, o kas ne.

 

auskaro ilginimas duoda ne daugiau 40-60% nuo auskaro ilgio - pailginsi 10 cm pakelsi 4-6 cm...

priklauso nuo auskaro kampo

matmenys coliais

 

Ford%20exp%20serga%20lift.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.