Pereiti prie turinio

Jeep turėtojams


Juozas111

Rekomenduojami pranešimai

Užmačiau ir aš, truputi visiems apšviesiu kad tai dar viena atsiskyrusi grupelė, viens kadras pagrindinis, sužinojęs ir pamatęs apie mano jeep-club.lt pasiprašė kad greičiau viską paleisčiau ir daryčiau suvažiavimą, kalbėjo kad kits kadras atstovas Jeep galės remti, pirmas pasakė taip, darom, gaunam pinigus, atiduodam otkatą o kas lieka ale truputi suvažiavimui, kaip matot dabar su ne Jeep fanų polinkiu, o už kitus pakeliauti po kitas šalis, na savo reikmėms, tai va, aš apsiimti to nedrįsau todėl jie ir susikūrė patys, o aš tai dėl asmeninių reikalų kolkas šiemet negaliu nieko daryti bet Jeep-club.lt tikrai bus ir be tokių blogų kėslų, sekmės tiems kurie bus atsiskyreliai o ne Jeep-club.lt nariais

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau kokio dydžio ,,otkatas,, šitame grandi reikaliuke,kad net tavęs nesudomino?! ;) Panašu i didibes maniją :( man tai patiko jų programa, 1,5 val OR - čia ir apšilti nespės,tada GAMTOJE su riedzeis išmoksti važiuot,varai puokščių ryšt,su puokšte ant riedziu išsikepi mesgali,prasmirsti dūmais ir varai i klubą! Gal ir neblogai kad kažką organizuoja,bet programa...idomi :)ir per pusdienį tiek visko! :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau kokio dydžio ,,otkatas,, šitame grandi reikaliuke,kad net tavęs nesudomino?! ;) Panašu i didibes maniją :( man tai patiko jų programa, 1,5 val OR - čia ir apšilti nespės,tada GAMTOJE su riedzeis išmoksti važiuot,varai puokščių ryšt,su puokšte ant riedziu išsikepi mesgali,prasmirsti dūmais ir varai i klubą! Gal ir neblogai kad kažką organizuoja,bet programa...idomi :)ir per pusdienį tiek visko! :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.