Pereiti prie turinio

pniaumatinis sautuvas


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 182
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

.. atstumai tokie rimti video... 

rimti atstumai 7.62 mm pvz. prasideda nuo 600 m ir pasibaigia kazkur apie 1200 m... toliau labai jau neprognozuojamas kulkos skrydis...

iki 2000 m dirbama su 8...9 mm kalibrais ... 

na uz 2000 m jau dirba kalibrai didesni nei 12 mm 

gilze as tau rodziau )))

pneumatikai 4.5mm manau jau is 30 m galima skaityt rimtais atstumais (jei bandyt stabiliai ismusinet daugiau nei 450+ tasku serijoj saudant tikslumui ir 420 +  tasku saudant "greiciui")... 5.5 mm - nuo 50 m... na su spyruokliniu greiciui nepasaudysi, o tiksluma pilnai galima atidirbinet... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.22 su 7.5J manau kad ner... o kam ji su tokia jega... paprastai standartas apie 17 J... 

as nemaciau tokiu, na nebent kitaicai pigus, ten spiruokles plastilinines... po kokiu 100-300 suviu manau kaip tik 7.5 bus )))

 

5.5 nesportinis kalibras, savo klasej jau vidutinio svorio kulka (medziokline), sunkesne nei kaikuriu medziokliniai sratai...

Na pas mus yra pirkt .22 iki 7.5 J, bet ten man kažkas neaišku. Tarkim šitas: http://www.oksalis.lt/norica-atlantic-kal-5-5mm

rašo kad max energija yra 7.5 J, tuo tarpu gamintojo puslapyje nurodomas pradinis kulkos greitis 250 m/s, kas tarkim su GAMO Pro Hunter 5,5 kulkelėm kurios sveria 1.0 g skaičiuoklė man paskaičiuoja energiją 31,25 džiaulių, kas nei kiek nepanašu į 7.5 J. Ar gali būti, kad mūsų rinkai tie ginklai kažkokie adaptuoti, tarkim su silpnesne spyruokle ar panašiai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mus yra pirkt .22 iki 7.5 J, bet ten man kažkas neaišku. Tarkim šitas: http://www.oksalis.lt/norica-atlantic-kal-5-5mm

rašo kad max energija yra 7.5 J, tuo tarpu gamintojo puslapyje nurodomas pradinis kulkos greitis 250 m/s, kas tarkim su GAMO Pro Hunter 5,5 kulkelėm kurios sveria 1.0 g skaičiuoklė man paskaičiuoja energiją 31,25 džiaulių, kas nei kiek nepanašu į 7.5 J. Ar gali būti, kad mūsų rinkai tie ginklai kažkokie adaptuoti, tarkim su silpnesne spyruokle ar panašiai?

velnias zino... as neturejau reikalu su situo sautuvu, net nemates gyvai. 

Klasikinis stilius, lauziamas vamzdis, tas pats kas "Murka" arba CZ... 

gali but, kad pagal pardavejo uzsakyma padarytas apgreidas i maza puse, o gali but, kad pardavejas daro taip, kad "galima parduot"... sprendziant is kainos, gamintojas tikrai dideliu pakeitimu sautuvui nedare - paprasciausiai galejo ikist sudina spyruokle... bet kuriuo atveju, sautuvas su gimta spyruokle daro tuos parametrus, kurie parasyti gamintojo... vadinas lieka dar diapozonas apgreidui +... be dideliu vargu sitas "+" bus ne maziau 320...360 m/s... kalibras, manau, leidzia istraukt sautuva iki 380...420 m/s... 

cia reikia imt sautuva ir isrinkt ji, ziuret spyruokles vielos diametra, vijas ir ilgi - po to lygint su originalu (gamyklos pareikstu). Palygint galima paprastai - paziuret kaip atrodo "atsargines dalys", jos yra pardavime.

arba matuot su chronografu... cia jau biski sudetingiau - arba ieskot kas rimtai uzsiima, arba klausinet... paklausk pas justelis  pas ji lyg yra prietaiselis... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, dėkuj, pasidomėsiu. Galvoju tokį pasiimt pažaist.

na, kaina ne is didziausiu, jei ka, lenkijoj kokiu 20% pigesni sautuvai ir saudmenys ir pasirinkimas didesnis, beje, lenkai siuncia pstu... 

jei ka, ne problema pasikeist tiuningine spyruokle, kaina nedidele, o rezultatas akivaizdus bus....

 

Arba spyruokle silpnesne,arba skyle vamzdi.

kokia dar skyle vamzdyje? neesu mates tokiu variantu, ne bent koviniuose - kad daugiau nesaudytu... net nekalbant apie balistika, paprasciausiai net techniskai per brangi operacija gamintojui - grezt skyle, po to slifuot vamzdi is naujo, nes aplink skyle gausis deformacija ir  mikro "usiukai" is krastu... 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau anksčiau ginklą patobulinti/perdirbti buvo legalu, tereikėjo gauti tokį leidimą. http://www.lftsa.lt/forumas/download/file.php?id=214&sid=aef0de4a9c7d46ad59e9abfdeba944ba

tai kad iskart papuoli i licenzijavima - viskas kad daugiau ir greiciau jau eina kaip saunamieji ginklai... 

 

manau, LT ginklu istatymuose geriau Hunteris smano - jis turi graistinius

Redagavo chimik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GAMO anksčiau pragręždavo stūmoklį. Savo išardęs radau sveiką, bet užtai palikta labai siaura anga tarp kameros ir lizdo. Vienu atveju užtaisius skylę stūmoklyje, ar  pragręžus tą siaurą angą šautuvo parametrai atstatomi į tuos kurie turi būti. Tik kad 7,5j pas mus, o kas daugiau jau problemos. Tik nupirkęs buvau nusprendęs atstatyti, bet liko 7,5j ir man ramu ir policijos nebijau. Skardines papleškinti užtenka ir taip. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad iskart papuoli i licenzijavima - viskas kad daugiau ir greiciau jau eina kaip saunamieji ginklai...

 

manau, LT ginklu istatymuose geriau Hunteris smano - jis turi graistinius

jei pniaumatinis virsyja 7,5j ir yra 5,5 kal tada reikia leidimo tokio pacio kaip ir graiztviniam medziokliniam karabinui, kadangi tokie orinukai prilyginami medziokliniams ginklams skirtiems medzioti smulkia fauna, as net nemaciau ginklu parduotuvese ar yra pniaumatika galingesne nei 7,5 j ,
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi vat toks klausimas pasistojo :)... perdirbdamas (sustiprindamas sautuva) nedarai gi is jo granatsvaidzio. ir pvz saudai sau i butelius kieme, ar kur laukymej ir vaziuoja pro sali mentukai, ka jie is kart ims sautuva ekspertizei, jei nepatikes tavo zodziu, ar vizualiai kad gamyklinis??

 

man kazkaip atrodo, pirma reik padaryt kazkoki nusikaltima, kad imtu ji ekspertizei.. a ne?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi vat toks klausimas pasistojo :)... perdirbdamas (sustiprindamas sautuva) nedarai gi is jo granatsvaidzio. ir pvz saudai sau i butelius kieme, ar kur laukymej ir vaziuoja pro sali mentukai, ka jie is kart ims sautuva ekspertizei, jei nepatikes tavo zodziu, ar vizualiai kad gamyklinis??

 

man kazkaip atrodo, pirma reik padaryt kazkoki nusikaltima, kad imtu ji ekspertizei.. a ne?

va butent... jus net neisivaizduojat kiek lietuvoj perdibtu oriniu... bet stengiasi ber balkona ciuciku nesaudyt :) tykiai kazkur sodybose pliaskina be zaliotu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi vat toks klausimas pasistojo :)... perdirbdamas (sustiprindamas sautuva) nedarai gi is jo granatsvaidzio. ir pvz saudai sau i butelius kieme, ar kur laukymej ir vaziuoja pro sali mentukai, ka jie is kart ims sautuva ekspertizei, jei nepatikes tavo zodziu, ar vizualiai kad gamyklinis??

 

man kazkaip atrodo, pirma reik padaryt kazkoki nusikaltima, kad imtu ji ekspertizei.. a ne?

gerai tol, kol viskas gerai... bet ne duok dieve, jei ka nors suzeisi (net rakosetu), tai vietoj administracines baudos gausi kriminala...

na, jei pervezant pataikysi ant policininko, kuris biski smauko situose reikalose, arba pamatys dezute su .22 ir 5.5mm uzrasu.... tai gausi iskolot gera suma vietoje, neatsitraukiant "nuo kasos"...  arba gausi byla uz saugojima, pervezima ir t.t. saunamojo ginklo, su visais is to istekanciais rezultatais... 

o seip, saudyk kiek lenda... bet... 

manau, kad saudyt per bankes pakanka ir 4.5mm apgreidinto... 

del apgreido...

algoritmas toks:

1. perkat sautuva...

2. apgreidinat...

3. trinat sautuvo numeri (jei perkant reikejo duot asmens dokumenta, jei ne, tai ir nieko netrinat)

4. rasot i internetini perku-parduodu-keiciu-ir t.t. portala "Kalabibiskiu miske nuejau uz krumo pakakyt, sautuva pastaciau prie berzo, kol kelnes moviaus kazkas nunese pneumatini sautuva. Uz gera atlyginima busiu dekingas grazinusiam" su savo tel. numeriu

5. Po to benzino koloneleje perkat SIM kortele ir jos numeriu duodat antra skelbima "Pigiai parduodu pneumatini sautuva 4.5mm ir 7.5J"

6. Savaite atsakinejate i skambucius prasydami uz 100 euru kainos sautuva 1000 euru. Rimtu veidu klausote, kaip jus siuncia nach...

7. Skambinate is savo telefono i pirkta SIM kortele. Kalbat kad norit pirkt sautuva sutariat kur susitiksit. (visu pokalbiu irasai saugomi operatoriaus keleta metu)

8. "dedat rageli"

6. Ismetat pirkta SIM kortele.

Viskas. I visus klausimus, kodel cia ne 7.5 J atsakot -  filma apie 9.5 savaites zinau, o apie 7.5 jaulius neziurejau... cia ka apie piderastus?.... tokiu neziuriu... sautuvas per stiprus? ka jus sako!... rugine stipria zinau... o ka ir sautuvai tokie buna?... dyvu duodu... nezinojau... ar as ji dariau, nei as ismanau apie tai...  pirkau laisvam pardavime atviram portale pagal skelbima - koki pardave, toki ir pirkau - jusu darbas gaudyt ka ten parduoda, o as pirkau 7.5J 4.5mm, atveze i centra miesto, dar policininkas pro sona ejo ir nieko nesake... ot gyvulis... ne-ne... ne policininkas... cia as apie ta kur atveze... tai kad skelbime buvo parasyta 7.5 ir 4.5, jei cia kas ne taip, tai as esu sukciu auka... jus, kaip teisesaugininkai turit... ne privalot! rast situos sukcius ir grazint man apgaules budu is manes ismonintus prakaitu uzdirbtus pinigus... as tikiu musu policijos profesionalumu... lauksiu jusu su pinigais... sekmes tarnyboje ir asmeniniame gyvenime... jus darbdavys, pajamu moketojas /vardas/pavarde/parasas/

Miegat ramiai ir saudot per bankes...

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu atpleskinau sias keles dienas su nauju zaisliuku i taikinius, bonkes ir skarbonkes :) mano nuomone " murka" geras sautuvas, taiklus... sendien is 20 metru be optikos, i 7x7 cm taikinuka is 10 suviu 8 pataikiau... pareina optika ant dienu, bandysim vel :)  

 

vat yra noras dujine spyruokle idet, kokiu 120-140 bar pradiniam tiuningui... bet LT itariu bus problema su ja... hatsanui yra tik :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu atpleskinau sias keles dienas su nauju zaisliuku i taikinius, bonkes ir skarbonkes :) mano nuomone " murka" geras sautuvas, taiklus... sendien is 20 metru be optikos, i 7x7 cm taikinuka is 10 suviu 8 pataikiau... pareina optika ant dienu, bandysim vel :)

 

vat yra noras dujine spyruokle idet, kokiu 120-140 bar pradiniam tiuningui... bet LT itariu bus problema su ja... hatsanui yra tik :scratch:

Pasiskaityk http://www.airguns.lt  rasi kas pagamins DS. Ir šiaip daug atsakymų į iškilusius klausimus.

Redagavo mmarko
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matai, kaip gi atkreipt? cia pasimatys po laiko eksploatacijos ar tinka :)

O koks tiksliai modelis? Nes optika turi būti suprojektuota atlaikyti dvigubą atatranką kuri pasireiškia spyruokliniuose šautuvuose, kitaip ji nelaikys. Nors jeigu tik 7,5 J... Nebent planuoji pasididint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad nera jokio modelio prieraso, tik Gamo 4x32... uzrasyta kad tinka pniaumatiniam sautuvui (gal cia tik marketingas, kas zino..matysim..) kazko labai didint ,bent jau kol kas, neplanuoju...artimiausiuose planuose DS ,kuri irgi sumazins atatranka... pasunkint sautuva,- velgi turetu pamazint atatranka. kol kas tiek :) mane labai domina chimiko atsiusta nuoroda sautuvo tobulinimo, butent kulkeles "lizdo" patobulinimas... bet kol naujas vamzdis biski gaila..a vdrug nesigaus :) reikia atsizaist pirma :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.