Pereiti prie turinio

Infifniti FX atsiliepimai


Rekomenduojami pranešimai

Pats nevažinėju, bet draugas turi berods 3,5 su brc dujom, lygtais 2005 ar 06 metų. Kartais man tenką pakrapštinėti jam važiuoklę. Žodžiu, su dujom problemos baigėsi, kai įsidėjo brc su "lašaline"., prieš tai buvo kitos firmos, nepamenu kokios, tai pas dujininkus lankydavosi dažnokai. Dabar jau pora metų be problemų, traukia geriau nei su benzu :). Važiuoklė nieko ypatingo, bet kelis kartus keisti ratų guoliai, spėju dėl R20 ratų, nors gal klystu. Šiemet teko perrinkinėti važiuoklę, problema - daugelis varžtų užpuvę, nusisuko kai morkos ir aplamai, dugnas negražiai parudavęs, nors šiaip kėbulo išorė švari. Suvedimo varžtų gauti vietoje napavyko, užsakant vieneto kaina berods apie 40e vnt., Interjeras toks...mano akimis šiaip sau, kažkoks krebždantis. Traukia nesveikiai, bet važiuot nesmagu, kažkoks sunkus jis...Na bet čia mano nuomonė, mieliau rinkčiausi MB W164 ar BMW X5

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paantrinsiu Giedriui: salonas girgždantis, dizainas - skonio reikalas. O gale sėdėti gali nebent vaikai ir liliputai - man, būnant tikrai statistinio ūgio, gale sėdint teko važiuoti palenkus galvą, nes mašinos forma tokia, kad stogas pakankamai staigiai žemėja už priekinių sėdynių. Beje, sėdynės vertos atskiro sakinio: šūdas, koks begali būti - tiek patogumu, tiek išvaizda primena medinę ligoninės priimamojo kušetę aptrauktą pigiu dermantinu.

 

P.S. Traukos ten jokios kosminės neįžvelgiau - bliauti tai bliauna motoras, bet bėgėjasi kaip su užtrauktu rankiniu.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.