Pereiti prie turinio

WJ reaktyvine trauke


dmitrijusl

Rekomenduojami pranešimai

Man regis kitos parduotuves nzn kaip tik autoterpe  :D idomu ar esi tenai ka pirkes zinai kokios tenai kosmines kainos yra :scratch: ??? gali paprasciau zmogiui pasakyti kad betkurioj daliu parduotuveje galima isigyti :cheer:

Susilaikyk nuo komentarų, aš neperku kur pigiau, aš perku ir apžiūriu natūroj jei reik kad būtu kokybiškiau padaryta o ten ir gali pasirinkti o jei neturi nuolaidų tai ir gaunasi kosminės kainos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susilaikyk nuo komentarų, aš neperku kur pigiau, aš perku ir apžiūriu natūroj jei reik kad būtu kokybiškiau padaryta o ten ir gali pasirinkti o jei neturi nuolaidų tai ir gaunasi kosminės kainos.

Nelaiko tos pirktinės, praleki žvyrkeliu ir atitrūksta nelaiko net pusmečio normaliai, kepa visoki Š  geriau susirask kas pagamins arba ieškok poliuretano

http://f-picture.net/big/a7d374d112d945b295ac5e877ec06eb2- apie šita kalba eina?

 

 
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Poliuretaną įdėjus, tikrai pasijautė standesnis priekis, manevruojant (nors pas mane gal jau "išpersti" seni sailentblokai buvo...)
Bet tų poliuretaninių irgi visokių būna - būna arba tokios iš dviejų dalių (poliuretanas ir įvorė atskirai), arba poliuretanas iš kart sulietas su metalu. Pas mane visos mašinos poliuretano įvorių komplekte, bene vienintelės įvorės sulietos su metalu ir buvo būtent panaro traukei - vadinasi šitoj vietoj tikrai stiprių įvorių reikia... 
 
large.JPG
 
Track_Bar_2.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Poliuretaną įdėjus, tikrai pasijautė standesnis priekis, manevruojant (nors pas mane gal jau "išpersti" seni sailentblokai buvo...)

Bet tų poliuretaninių irgi visokių būna - būna arba tokios iš dviejų dalių (poliuretanas ir įvorė atskirai), arba poliuretanas iš kart sulietas su metalu. Pas mane visos mašinos poliuretano įvorių komplekte, bene vienintelės įvorės sulietos su metalu ir buvo būtent panaro traukei - vadinasi šitoj vietoj tikrai stiprių įvorių reikia... 

 

large.JPG

 

Track_Bar_2.jpg

Kur galima įsigyti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo ratai mėtytis kaip T40? , suvedimą žiūrėk pradžioj

Suvedimas geras, bet sukėlus auto (pagal trikampio taisyklę) reikėtų ir ilgesnės panaro traukės........ dabar ji nespaudžia priekinio tilto, todėl jis truputį pasislinkęs į šoną.......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima pailginti panaro traukę?

Gl kas nors bandėt? 

Mano WJ keltas +2" - tai kartais ant nelygaus asfalto bando makaluotis.

Pirmoj eilėj susitvarkyk vairo traukių antgalius. Tuos kur tarp ratų. Lygiai taip buvo pas mane, kai įkerti į nors nedidelę duobelę, taip pradeda purtyt vairą , kad baisu pasidaro. Panaro traukės ilgis čia nė prie ko. Nebent pas tave 32 " ratai, tai susukus į kurią tai pusę gali tik siekti . Dar verta būtų pasikeisti panaro traukės įvores . apie tai jau šnekėta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmoj eilėj susitvarkyk vairo traukių antgalius. Tuos kur tarp ratų. Lygiai taip buvo pas mane, kai įkerti į nors nedidelę duobelę, taip pradeda purtyt vairą , kad baisu pasidaro. Panaro traukės ilgis čia nė prie ko. Nebent pas tave 32 " ratai, tai susukus į kurią tai pusę gali tik siekti . Dar verta būtų pasikeisti panaro traukės įvores . apie tai jau šnekėta.

:salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.