Pereiti prie turinio

virvės traukimas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

čia tikrai priskiesiu:-)

reikia kažkokio reduktoriaus ar kaip mandrei per skriemulius užkelnioti statybines medžiagas iki 5 aukšto šuo atvėju:-)

išipletojant tai reikia pasilengvinti darba stroikėse, kelniojamos fasadines nelengvos plokštės, apie 40kg tai su paprastu skriemuliu nelengvas darbelis vienam patampyti, gal kas protingo patars kas palengvintu?

jokiu telferiu,bokštelių nesiūlikite reikia kuo paprasčiau ir pigiau:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada per du skriemulius. dvigubai lėčiau kelsi bet ir dvigubai lengviau, ir virvės reikės dvigubai ilgesnės. bet kelsi jau tik 20 kg, bet į 10 aukštą. O lengviau tik su el. gerve. Senukinių elektrinių gervių neužtenka troso ilgio iki 5 aukšto. 40 kg pakels, bet lėtokai kelia, o ir nuleidinėja ilgokai irgi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu nesuprantat:-) apačioje ant žemės 1 žmogeliukas, 2 žmogeliukai ant stalažų 4 aukšte. Tie 2 žmogeliukai pasako matmenis kokią plokštės gabalą atpjuti ir jiems užkelti kad tiktų prikniedijimui prie sienos, atpjauni blogai ar kas netinka leidi žemyn, atpjauni gerai prifiksuoj prie fasado ir duodamos kitos matmenys.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va sprendimas pagal visus tavo reikalavimus, ir pigiai ir greitai: https://m.youtube.com/watch?v=Oar0cSfacUE

Priminė seną pasakojimą: Gerbiamieji,

Raporte apie įvykį pateikiau jo priežastį: bandymas savarankiškai atlikti darbą. Savo rašte Jūs tvirtinate, kad turiu aiškiau ir pilniau papasakoti tai, kas įvyko. Tai ir darau: galvoju, kad žemiau išvardintos smulkmenos padės viską geriau suprasti.

Esu mūrininkas. Įvykio dieną dirbau ant naujo 3 aukštų pastato stogo. Kai užbaigiau darbus, apsidairiau ir pamačiau, kad yra virš 120 kg aplink išmėtytų plytų. Nusprendžiau nenešioti jų žemyn po vienų, bet nuleisti bačkoje, naudojant tam virvę, uždėtą ant suktuko, pritvirtinto prie sienos II-ame aukšte. Kaip nusprendžiau, taip ir padariau.

Prisirišęs virvę apačioj, nuėjau ant stogo ir pakabinau ant jos bačką. Prikrovus ją plytų, nulipau žemyn ir atrišau virvę, pasiruošęs – pabrėžiu – stipriai laikyti ir lėtai nuleisti 150 kg svorį. Pamenu, kad raporte apie įvykį savo svorį nurodžiau apie 80 kg. Įsivaizduokit sau, gerbiamieji, kaip nustebau, kai buvau staigiai trukteltas aukštyn.

Praradau orientacijų, bet nepaleidau stipriai laikytos virvės.

Manau, kad net nereikėtų pridėti, jog į viršų variau gana greitai, į sieną trindamas alkūnes iki kraujų. Kažkur apie II aukštą susitikau su krentančia bačka. Tai paaiškina, dėl ko yra praskelta mano kaukolė, sulaužytas raktikaulis bei išnarintas petis. Susidūręs su bačka, truputį pristabdžiau, tačiau tęsiau staigų kilimą nesustodamas iki to momento, kol mano dešinės rankos kaulai neįstrigo suktuke. Ačiū Dievui, nepraradau sąmonės ir dar galėjau laikyti virvę, nors ir labai skaudėjo, ir buvo žaizdų. Tuo momentu bačka susidūrė su žeme. Susidūrimo metu tr

ūko bačkos dugnas ir bačkos turinys išbyrėjo. Bačka, atsikračiusi balasto, svėre tik 25 kg. Prisimenu, kad, nors ir apdaužytas, kitam virvės gale dar svėriau 80 kg. Esant tokiai situacijai, pradėjau staigiai kristi ir vidury II aukšto vėl susitikau su bačka, kuri šį kartą kilo į viršų. To pasekoje turiu skilusius kaulus ir plėštines žaizdas kojose. Tas susitikimas sulėtino mano kritimą tiek, kad turėjau ne tiek jau ir daug sužeidimų, kai nukritau ant plytų krūvos – sulaužyti 3 šonkauliai, jau nekalbant apie sudaužymus.

Nemalonu prisiminti, bet, kai gulėjau leisgyvis ir sudaužytas anl plytų krūvos, negalėjau nei atsikelti, nei pajudėti ir nustojau blaiviai mąstyti. Ir tada paleidau virvę, sveriančią apie 5 kg. Tuščia bačka, vis dar sverianti 25 kg, buvo sunkesnė už virvę, ir, krisdama iš III aukšto, sulaužė man kojas.

Viliuosi, kad suteikiau gerbiamiems ponams išsamų paaiškinimą, ir kad to užteks užbaigti mano bylos tyrimų, kadangi mano įvykio aplinkybės yra aiškios.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priminė seną pasakojimą: Gerbiamieji,

Raporte apie įvykį pateikiau jo priežastį: bandymas savarankiškai atlikti darbą. Savo rašte Jūs tvirtinate, kad turiu aiškiau ir pilniau papasakoti tai, kas įvyko. Tai ir darau: galvoju, kad žemiau išvardintos smulkmenos padės viską geriau suprasti.

Esu mūrininkas. Įvykio dieną dirbau ant naujo 3 aukštų pastato stogo. Kai užbaigiau darbus, apsidairiau ir pamačiau, kad yra virš 120 kg aplink išmėtytų plytų. Nusprendžiau nenešioti jų žemyn po vienų, bet nuleisti bačkoje, naudojant tam virvę, uždėtą ant suktuko, pritvirtinto prie sienos II-ame aukšte. Kaip nusprendžiau, taip ir padariau.

Prisirišęs virvę apačioj, nuėjau ant stogo ir pakabinau ant jos bačką. Prikrovus ją plytų, nulipau žemyn ir atrišau virvę, pasiruošęs – pabrėžiu – stipriai laikyti ir lėtai nuleisti 150 kg svorį. Pamenu, kad raporte apie įvykį savo svorį nurodžiau apie 80 kg. Įsivaizduokit sau, gerbiamieji, kaip nustebau, kai buvau staigiai trukteltas aukštyn.

Praradau orientacijų, bet nepaleidau stipriai laikytos virvės.

Manau, kad net nereikėtų pridėti, jog į viršų variau gana greitai, į sieną trindamas alkūnes iki kraujų. Kažkur apie II aukštą susitikau su krentančia bačka. Tai paaiškina, dėl ko yra praskelta mano kaukolė, sulaužytas raktikaulis bei išnarintas petis. Susidūręs su bačka, truputį pristabdžiau, tačiau tęsiau staigų kilimą nesustodamas iki to momento, kol mano dešinės rankos kaulai neįstrigo suktuke. Ačiū Dievui, nepraradau sąmonės ir dar galėjau laikyti virvę, nors ir labai skaudėjo, ir buvo žaizdų. Tuo momentu bačka susidūrė su žeme. Susidūrimo metu tr

ūko bačkos dugnas ir bačkos turinys išbyrėjo. Bačka, atsikračiusi balasto, svėre tik 25 kg. Prisimenu, kad, nors ir apdaužytas, kitam virvės gale dar svėriau 80 kg. Esant tokiai situacijai, pradėjau staigiai kristi ir vidury II aukšto vėl susitikau su bačka, kuri šį kartą kilo į viršų. To pasekoje turiu skilusius kaulus ir plėštines žaizdas kojose. Tas susitikimas sulėtino mano kritimą tiek, kad turėjau ne tiek jau ir daug sužeidimų, kai nukritau ant plytų krūvos – sulaužyti 3 šonkauliai, jau nekalbant apie sudaužymus.

Nemalonu prisiminti, bet, kai gulėjau leisgyvis ir sudaužytas anl plytų krūvos, negalėjau nei atsikelti, nei pajudėti ir nustojau blaiviai mąstyti. Ir tada paleidau virvę, sveriančią apie 5 kg. Tuščia bačka, vis dar sverianti 25 kg, buvo sunkesnė už virvę, ir, krisdama iš III aukšto, sulaužė man kojas.

Viliuosi, kad suteikiau gerbiamiems ponams išsamų paaiškinimą, ir kad to užteks užbaigti mano bylos tyrimų, kadangi mano įvykio aplinkybės yra aiškios.

Seniai taip nesijuokiau :D :D :D  iki ašarų :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur vietoi? ji atpjaunama ant žemės ir reikimas dydis užtempiamas viršun, bet kai reikia didesnio gabalo tampa neotin lengva užduotis.

čia aš nemoku paaiškinti ar kaip pridera skiedzluose lazdavoti iš bet ko?:-)

Čia ne lazdavonė, pats rašai kilnoja tudy siudy nes ne taip atpjauna. Ant stalažų pripjaunant taupysi kilnojimus. O šiaip tokiem kilnojimam yra statybiniai liftai, ale matyt reikėjo paimt objektą, nusipiginta ir sąmatoj nenumatyta.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ne lazdavonė, pats rašai kilnoja tudy siudy nes ne taip atpjauna. Ant stalažų pripjaunant taupysi kilnojimus. O šiaip tokiem kilnojimam yra statybiniai liftai, ale matyt reikėjo paimt objektą, nusipiginta ir sąmatoj nenumatyta.

ne kas kart reikia nuleidinėti bet kartais tenka, esmė ne nuleidime o pakelimo palengvinimas.

kokia dar samata:-D:-D:-D primerkė akį nuleido 30k ir pirmyn:-D:-D:-D:-D:-D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mes kaip savo atskira politika, esam brigadele, sutariam kvadrato kaina ir dirbam kaip mes norim, o dirbant už kvadratus firmoje dar nei vienoje neteko kad mus siuntinėtu, kažkaip mes siuntinėjam.... vasara visad pakank ir ant patento, žiema lendam i firmas ir kol galim kenčiam:-D

siuntes patiem kniedyt? patikėk gretimam name dirba taip pat už kvadratus ir patikėk už kurkas mažesnius pinigus. ir net su rankiniu kniedikliu mechaniniu kniedikliu:-):-)

blogiausia tai kad gyvenam žagarei, tioli neprivažinėsi o mažesnuose miesteluose dirbančiu ir už minimuma yra pilna,o taip ir firmos žaidžia padirba žmogelis už 300eu kelis mėnesius ir tų pačių neduoda, patrupina po biškiuka,kol praranda žmogus kantrybe ir išeina pats, ir tip sukasi sukasi ratelis, vis nauji veideliai stroikese.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dirbanciu pilna, o sugebanciu nulis. zvyra kast ar lentas nesiot uz minimuma rasi daug o kai reik savarankiskai daryt kazka, tai nifiga nesugeba, himicina kaip sauna i galva. is kur tie brokai atsiranda? :) kad ir tu paciu nesumoka tai tas skaudus reiskinys, bet paplites.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas tave verčia lygiuotis į tuos nuo gretimo namo kur dirba pigiai? Jei užsiduodi kad tau reikia siekti jų lygio - tai tame lygyje ir būsi... Tiek su kvalifikacija, tiek su turima įranga, tiek su darbų įkainiais, ir su atitinkamais užsakovais.  

Šūdarankių visada buvo ir bus, jei stengsiesi į juos lygiuotis tai pagalvok kas pats tada būsi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas tave verčia lygiuotis į tuos nuo gretimo namo kur dirba pigiai? Jei užsiduodi kad tau reikia siekti jų lygio - tai tame lygyje ir būsi... Tiek su kvalifikacija, tiek su turima įranga, tiek su darbų įkainiais, ir su atitinkamais užsakovais.  

Šūdarankių visada buvo ir bus, jei stengsiesi į juos lygiuotis tai pagalvok kas pats tada būsi?

aš lyguojuos? tiesiog skaudu kartais kai nesi ivertintas kai aplink tokie dirba.

nenukrypkime per daug i pievas nors ir skiedalai:-) KAIP LENGVIAU TRAUKTI TA VIRVE :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.