Pereiti prie turinio

JEEP XJ TOBULINIMAS


GvidasR

Rekomenduojami pranešimai

na tai man labai pagelbetu konkretus patarimai , ka konkreciai padaryt kad 33 ar 35 ratai tilptu , kiek liftint , ka naudot , , kokie papildomi niuansai 

 

Pas mane 33. As sudejas komplekta pakelimo - 4.5". Nieko neliecia, bet pas mane plius fenderiai sudeti, tai kazkiek pasipjauste arku krastai.

 

Beje kaip raso USA forumuose, 33 yra maksimumas, kad tiltai laikytu.

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastam važiavimui, megėjiškui ar rimtom gonkėm ruoši

Jei nori minkšto tai atsisiunti visą komplektą iš USA

Jei pinigai neleidžia tekini šaibas ir atkali linges dadėdamas papildomą lapą

Jei gonkėm tai spyruoklės nuo Lansberginio merso senuko, linges Stiprintas Army ar Rubicon per Meri

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patobulinau as savo 2003 jgc vaziuokele kelt nekeliau, bet perdariau priekines apatines sakes, ir galiniam bumerange kur prie tiolto sukas vietoj orginaliu tusciaviduriu sailenbloku supresavau ford tranzito pilnavidurius, tai kaip ir nebeliko to uzknisancio plaukijimo i sonus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patobulinau as savo 2003 jgc vaziuokele kelt nekeliau, bet perdariau priekines apatines sakes, ir galiniam bumerange kur prie tiolto sukas vietoj orginaliu tusciaviduriu sailenbloku supresavau ford tranzito pilnavidurius, tai kaip ir nebeliko to uzknisancio plaukijimo i sonus :)

butu ydomu placiau kaip perdariai priekines sakes apatines,ka ten dariai,ir bumerange tranzito kaip presavai ar reikejo ka tobulint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paciam bumerangui nieko nereikejo daryti, meciau lauk is jo sailenblokus ju diemetras 50mm ir tranzito tas pats , tik pas orginalius yra tox sijonelis kad neissprustu lauk tai supresavus tranzito su kempu po pora taskiuku uzdejau nes jie tiesus,prie to pacio ir ta sarnyreli nauja i bumeranga pakeiciau, na o su priekinem sakem reikalas tox pasidariau toki "stenduka" kad eitu ta sake uzmaut ant varztu,kad centrai nepabektu, pirkau po 5 e 4 kitas sakes, pjoviau tuos galus kur yra elipses formos sailenblokai tie ir meciau juos lauk, nuo kitu dvieju atsipjoviau apvalius sudejau i kruva ir suvirinau, galiu ryt sudet foto kas kaip ten vyko del aiskumo, kazkaip skeptiskai atrode man sakiu virinimas bet dejau dar pastiprinimus is virsaus ju ir apacios ir viskas sauniai gavosi, galiu ryt ir is dugno sumest kaip atrodo idetas ir ka per stenduka padariau :) bet vaziavimas visiskai kitas, to siubavimo i sonus nebeliko.

Redagavo Almis Maverick
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.