Pereiti prie turinio

TLC akumuliatoriai ...


Rekomenduojami pranešimai

Vat, noriu paklaust nusimanančiųjų. Mano TLC 90 turi du akumuliatorius, o mačiau tokią pačią su vienu. Kodėl pas vienas TLC du, o pas kitas vienas akumas ? Nuo ko tai priklauso ir kodėl ?

Su pavasariu visus ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat, noriu paklaust nusimanančiųjų. Mano TLC 90 turi du akumuliatorius, o mačiau tokią pačią su vienu. Kodėl pas vienas TLC du, o pas kitas vienas akumas ? Nuo ko tai priklauso ir kodėl ?

Su pavasariu visus ...

Komplektacijose , kur 2 akumuliatoriai yra taip :

Vienas aptarnauja starterį ir kelias šviesytes, kitas aptarnauja visą kitą sistemą , t.y. pečiukai ( 2 ), tame tarpe kondicionierius  , garso sistemą ir visą kitą papildomą energijos sunaudojimą. Kažkur youtubėje mačiau visą aiškų filmuką, tik nepamenu kurios pusės akumas ką daro , nes " prikurkės " atveju tai yra svarbu . :)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Komplektacijose , kur 2 akumuliatoriai yra taip :

Vienas aptarnauja starterį ir kelias šviesytes, kitas aptarnauja visą kitą sistemą , t.y. pečiukai ( 2 ), tame tarpe kondicionierius  , garso sistemą ir visą kitą papildomą energijos sunaudojimą. Kažkur youtubėje mačiau visą aiškų filmuką, tik nepamenu kurios pusės akumas ką daro , nes " prikurkės " atveju tai yra svarbu . :)

O, bliamba, nežinojau. Kaip čia išsiaiškinti, nuo kurio akumo galima duoti prikurkę kitai mašinai arba sau ? Kondicionieriaus mano TLC neturi, stiklai neelektriniai, tik yra papildomas pečiukas galiniams keleiviams ir šalia cigarečių prirūkytojo dar vienas toks pats tuščias lizdas, nežinia kam skirtas.. Vat ,darosi įdomu : du akumuliatoriai prieš vieną - privalumai ir trūkumai ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau privalumai. Šią žiemą, kai " nelauktai " atslinko šaltis , aš užvedžiau savo juodą autobusą ir nuvežiau pas meistrus, kad pakeistų akumus, tai 1 iš jų buvo gamyklinis ;)

O kankinau per šalčius tol , kol jau gėda pasidarė. Kokią savaitę su mirusiais akumais užsivesdavau, bet vieną dieną neužsivedžiau, kaimynas padėjo :)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Kaip čia išsiaiškinti, nuo kurio akumo galima duoti prikurkę kitai mašinai arba sau ?

Nepamenu, žinau tik , kad nuo dešiniės pusės , bet kieno atžvilgiu ta dešinė  ? :) ...Nepamenu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžiai reikia žiūėti kaip akumai sujungti. Jei paprastai "lygiagrečiai", tai jokio skirtumo - abu akumai kartu maitina viską.

 

Dar gali būti 2 akumai  ir sratreris 24 V. 

Bet, tada ir lemputės būtų 24 v. Pas mane lemputės - 12-os. O, lygiagrečiai, ta pliusas su pliusu, o, minusas su minusu ?

Dar apie akumuliatorių prekinius ženklus. Mano TLC stovi du "Jenox" firmos. Nieko apie juos nežinau. Jie čia prie kokių priskiriami - prie vidutinės kokybės, ar prie prastesnių ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet, tada ir lemputės būtų 24 v. Pas mane lemputės - 12-os. O, lygiagrečiai, ta pliusas su pliusu, o, minusas su minusu ?

Dar apie akumuliatorių prekinius ženklus. Mano TLC stovi du "Jenox" firmos. Nieko apie juos nežinau. Jie čia prie kokių priskiriami - prie vidutinės kokybės, ar prie prastesnių ?

buna tojotose 24v tik starteriui paduodami, visur kitur 12v

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane isuzas turi viena akuma, nors dazniausiai europoj, LT gal konkreciau buna du.  isuzas gimes alia islandijoj, ten kazkaip normalu buvo kad pas isuza vienas akumas, nors krastas ir saltas...cia gryzes pamaciau, kad pas hebra po du buna :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kaip supratau, viskas priklauso nuo starterio. Jei starteris 12-os voltų, tai stovi vienas akumas, o, jeigu starteris 24-ių voltų - stovi du akumuliatoriai. O, kam starterį daryti 24-ių voltų  ? Galingiau suka ? O, kaip tada su generatoriumi ? Taip pat skiriasi, nes dviem akumams krauti galingesnio reikia ?

Užknisau turbūt visus aš čia ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kaip supratau, viskas priklauso nuo starterio. Jei starteris 12-os voltų, tai stovi vienas akumas, o, jeigu starteris 24-ių voltų - stovi du akumuliatoriai. O, kam starterį daryti 24-ių voltų  ? Galingiau suka ? O, kaip tada su generatoriumi ? Taip pat skiriasi, nes dviem akumams krauti galingesnio reikia ?

Užknisau turbūt visus aš čia ...

 

 

24  V starteris suka žymiai geriau, BŪDAMAS TOKIO PAT DYDŽIO KAIP 12 V starteris.

Generatoriaus galingesnio nereikia, ir mažiausias generatorius gali užkrauti didžiauslą akumą, tik procesas bus ilgesnis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kaip supratau, viskas priklauso nuo starterio. Jei starteris 12-os voltų, tai stovi vienas akumas, o, jeigu starteris 24-ių voltų - stovi du akumuliatoriai. O, kam starterį daryti 24-ių voltų  ? Galingiau suka ? O, kaip tada su generatoriumi ? Taip pat skiriasi, nes dviem akumams krauti galingesnio reikia ?

Užknisau turbūt visus aš čia ...

12v gali stoveti ir 2 akumai sujungti lygiagreciai, o 24V sujungti akumai nuosekliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, bliamba, nežinojau. Kaip čia išsiaiškinti, nuo kurio akumo galima duoti prikurkę kitai mašinai arba sau ? Kondicionieriaus mano TLC neturi, stiklai neelektriniai, tik yra papildomas pečiukas galiniams keleiviams ir šalia cigarečių prirūkytojo dar vienas toks pats tuščias lizdas, nežinia kam skirtas.. Vat ,darosi įdomu : du akumuliatoriai prieš vieną - privalumai ir trūkumai ?

zinau kas ismetes viena akuma ir sekmingai vazinėja su vienu tik berods +laida reik usjungt abiejų akumų į krūvą

pas 90 starteris 12v kitokio matyt neteko tai galima ir su vienu akumu isiverst,nors dveju talpa bus didesnė,ir tai gėris

prikurkęs lizdas dubliuojantis kad būrų galima pajungt du irenginius nors jis nera kaip sakai visiškai  toks pat,prikurkės i jį neuždegsi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.