Pereiti prie turinio

Defas Puma Ilgai Nesikuria


kamazistaz

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,
Susiduriau su tokia beda, Sunkiai vedasi ir ant tusciu nelygiai dirba 2,4 Puma variklis.
Ir ko tik mes su juo nedarem... Ir to nedarem ir to nedarem... :D
Na bet is pradziu...
Taigi mire variklis bevaziuodamas apie 100kmh. kazkur midle of nowhere.
Paciupinejo vietinis fermeris-mechanikas nerado bedos.
Parvilkom namo, diagnostika kompu parode spyga. uzputem eterio- dirba. nu ir pradejom makliuot dalis:
kuro pompa,
purkstukai,
Rail pressure sensor,
Kuro filtras...

Per eilini pradejima 'nuo pradziu' radom suvelta Crank Position Sensoriu. :cheer:
Pasirodo luzes ano laikiklis... :blink: Kodel? :scratch: 
Nukelt deze, Pakeist ta s...
Pakeitem.

Dabar vedasi, bet po ganetinai nuobodaus sukimo starteriu (apie 30sek) ir ant tusciu dirba trukciodamas. Pasiles truputi pasitaiso, bet visgi nera gerai...
Pakaitinimo zvakes geros, kura bandziau pilt tiesiai i pompa... jokio pagerejimo.

Klausimas: KUR SLIEKAI?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai gal metkes grandines verta paziureti?

Jeigu machaviko pozicijos sensorius suluzo - reiskia kazkas skraide prie sankabos,  arba fermeris labai jau berankis pasimaise :)

 

Taip pat Purkstukus 'pririsot' po to kai pajunget (ten reik numeriukus suvest, jeigu SDD diagnostikai naudojat)? Keista kad diagnostika nieko nerodo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sensoriu sumale nes luzo laikiklis, neisivaizduoju kokiu budu.
su nepriristais purkstukais kalatojosi ziauriai, pririsom.
dar ten tokia funcija yra PILOT CORRECTION LEARNING (gal gali kas apsviest kas per daiktas?), tai ta programa prasisuko tik sumakliavus kompa. nu bet ta jau esu mates, kompe kazkoki sliekai buna kai neduoda LEARNinti...
klaidu nerode nei pradzioj nei dabar.
dar atradom kazkoki caksejima girdima desinej variklio pusej, mano specas uzpyle ATF biskiuka i motora, pasilde, dabar ausina, tipo voztuvu pakelejai kertasi...

Redagavo kamazistaz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kai buvo klaksejimas 2.2tdci pumoje  - buvo voztuvu spyruokle luzusi - uzteko nusiimti voztuvu dangteli ir pamaciau... Nezinau kas tas voztuvu pakelejes, bet niekad neesu girdejes apie ATF pylima i motora.

Del klaidu: jeigu problema su davikliais - turi buti klaida rodoma... Gal koks MAF, EGR ar elektrinis turbinos valdymas ka nors jum ten daro

As vis tik ziureciau degima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del ATF tai ta bajeri buvau mates anksciau, nustebino ir mane, kai i nauja masina (apie 20k) liepe 200g ATF ipilt. Ten pirstai kleksejo. tai pamacijo. Tik ten berods buvo POLO tautovezis.
Kompas kaip minejau klaidu nerodo. I lenciuga list tai ten reikalu storokai. nu bet jei reiks tai ir iki jo dasikasiu.
Dar sakiau reiks pabandyt kompresija pamieruot. Nes jauciu kad beda ten mechanine :scratch:
 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar atradom kazkoki caksejima girdima desinej variklio pusej, mano specas uzpyle ATF biskiuka i motora, pasilde, dabar ausina, tipo voztuvu pakelejai kertasi...

Atsiprašau ale ATF pylimas į variklį tai jau neeilinė kaimo kalvių išmintis verta Nobelio premijos :D

 

Šiaip tai tam kam naudojamas ATF yra priedai kurie veikia žymiai efektingiau ir nekelia pavojaus varikliniams tepalams.

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.