Pereiti prie turinio

Wj 0702 shifter signal invalid


PajeroTurbo

Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

man ir buvo kulisos problema avarinis rezimas visa laika buvo isijunges.bet meistras kuris tvarke uztikrino kad su ja bedu nebebus

o kur tvarke, as ir tiriu tokia beda.jeepas tik avariniu rezimu vaziuoja. Reikia meistro elektriko kontaktu kuris gedima nustatytu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur tvarke, as ir tiriu tokia beda.jeepas tik avariniu rezimu vaziuoja. Reikia meistro elektriko kontaktu kuris gedima nustatytu.

Zemynos g.13C Vilnius tel.+370 677 33975.dar yra servizas Vilniuje AUTOMATAS bet jie gali nukrepti i ta pacia Zemynos gatve mano atveju taip buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Nu paaiškink kaip galima nerasti suvedus į google klaidos kodą ir prirašius chrysler? Antroj nuorodoj net pavadinime parašyta "fuel pressure sensor", nereik net nuorodos spaust. Dar žemiau yra rusiškai jeigu anglų neskaitai P1130 (низкое давление в топливной рампе). Čia kokių 80 proc. CRD savininkų su ta klaida važinėja, dažniausia pasekmė - mašina užgesta važiuojant.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 8 mėnesių...

meta pas mane klaida  0340 lieka aukstas begis,uzgesini  palauki kokiu 3-5min uzsikuri vel visi begiai vaziuoja gerai,viena diena atsitinka tokie fintai kita diena viskas gerai...

0340-issivertus reiskia PASKIRSTIMO VELENO PAZICIJOS JUTIKLIS A KONTURAS

Tai cia kalba eina apie holo davikly? ar gali man cia pisti smegenis kad subirejusi generatoriaus sankaba...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

meta pas mane klaida  0340 lieka aukstas begis,uzgesini  palauki kokiu 3-5min uzsikuri vel visi begiai vaziuoja gerai,viena diena atsitinka tokie fintai kita diena viskas gerai...

0340-issivertus reiskia PASKIRSTIMO VELENO PAZICIJOS JUTIKLIS A KONTURAS

Tai cia kalba eina apie holo davikly? ar gali man cia pisti smegenis kad subirejusi generatoriaus sankaba...

Kaip ir is klaidos aisku, kad "paskirstymo veleno pozicijos...". Gali buti problema arba su juo arba su tuo kas susije su juo. Gal banaliai laidai? Kas daznai buna. Kontaktus patikrink irgi.

Kai rasai apie Holo davykli tai taip, jeigu turi mintyje ta pati paskirstymo velenelio davykli.

Generatorius kaip viena is priezasciu tai tikrai gali buti bet jeigu neuztektinai elektros duoda. Taip pat viena is priezasciu gali buti - bloga mase. Patikrink visus mases prijungimus. Nezinau kiek 2.7crd turi (i korpusa, i varykli, buna i deze atskyras laidas).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.