Pereiti prie turinio

Mitsu suvažiavimas...


Kasper

Rekomenduojami pranešimai

:scratch: Na net ir nežinau ka ir be pridurt... :roll:

:roll: Šeip yra dar savaite,apmastimams...,galim taip toli ir netraukt,kur arčiau pavažiuot?

Beja,galima ir prie kokio ežeriuko patraukt, pik-nika padaryt su dešrelem ir alučio buteliuku,simvoliškai...

Šeip už traku žinau gera ežeriuka,jai tiksliau tai už Rudiškiu ir purvo su kalniukais buna,ypač po lietaus ir gamta... :liux:

Galit ir kokia meškere pagriept,nes žuvies ten daug... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 110
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Manau idomus renginys,su gražeis vaizdeleis gautusi... :liux: Veteranai prieš naujokus :lol:

:scratch: Bet negaliu suprast,ar yra norinčiu 03.14 šeštadieni,patraukt link ežeriuko Pik-nika padaryt... :?:

:?: Ar vis delto teks perkelt :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu butu susilekti pasiziureti kas su kokiais mitsais vazineja. Data reiktu taikyt daugiau maziau tarp varzybu, man is esmes tiktu ir 03-14. Taciau jei vaziuot i Rukla tai poligonas atviras tik sekmadieni, vadinasi 03-15. Rinktis muravoj nezinau ar vykus mintis, nemanau kad ten tilps visi mitsai. Nuvaziavus siulyciau kokias mini varzybeles, tarkim pora ratuku smelyne laikui. Jei bus kokie 5-7 dzipai nebus sunku susisneket taciau jei susirinks 10-15 jau gali kilti problemu su koordinvimu, vadinasi kazkma teks suvaldyt visa gauja kad nebutu bespridelo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

icon_exclaim.gif

Beja,galima ir prie kokio ežeriuko patraukt, pik-nika padaryt su dešrelem ir alučio buteliuku,simvoliškai...

Šeip už traku žinau gera ežeriuka,jai tiksliau tai už Rudiškiu ir purvo su kalniukais buna,ypač po lietaus ir gamta... :liux:

Galit ir kokia meškere pagriept,nes žuvies ten daug... :lol:

 

icon_exclaim.gif 03.21 10:00 val.Rasmitas kolonele,Vln-Trakai kelija... icon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na teko Rukloje keletą kartų medžiot ir važinėtis tankų keliukais - įspūdis toks, kad supamoj kėdėj sėdi aukštyn- žemyn, aukštyn- žemyn. Silpnesniems ir bloga gali pasidaryti. Nematau ten nieko blatno. O ir laužyt savo L200 krizės laikais kažkaip nesinori :( Sutikčiau lengvam pasivažinėjime sudalyvaut ir kokį šašlą su aliuku sukrimst :wink: jei būt priimtinas variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš čia medžioju e-bajuje "iron man",o apačią :D , nes maniškė dabartinė pakaba tiesiog mane žudo :( ..... savo sužeidimus susiremontavau, bet be naujos pakabos

aš į gilias balas nelysiu, nes neįdomu gervintis, norisi savo autobusą pernešt "ant sparnų".

ech , rebiatos, aš tokį projektą su juo sugalvojau prasukt, bus mažulis kasdieniniam , speed raiser iki 140 km laisva eiga (kas su MP neriba :) ), magistraliniuose keliuose ir plium į balą giliausią, su teisinga pakaba, perdaryta (radau torcionus ir visus amortikus, bei linges ;) ). Turėjau kažkada NP, bet MP mane ant kelių parklubdė, tokio komforto pajust kely, reikėjo kelias grupes pereit. Dar dėsiu ARB blokiruotes, šiais krizės laikais už sagas parduoda :);). kaip sako, technologija nespėja vytis technologiją :P:D .

sandelius valo USA , kaip nupušę. ,,, dar ant lingių Air-lift,ą pasistatysiu, prieini pelkę, pyst oro http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Air-Lift ... ccessories sistemą :) ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a.zart ;) , sistemos sudėtis tokia:

tarp remo ir lingės dedasi oro pagalvė. pagalvė stumia linges žemyn ir apačios pravažumas padidėja 3 coliais , apie 8 cm :) :tongue:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a.zart ;) , sistemos sudėtis tokia:

tarp remo ir lingės dedasi oro pagalvė. pagalvė stumia linges žemyn ir apačios pravažumas padidėja 3 coliais , apie 8 cm :) :tongue:

 

Ne i tema,bet pas mane toks bajeris buvo masinoi,pagalves stovejo spiroklies viduje,mipelis bamperio sone buvo itaisitas,pripompot su nasosu reikejo.Bet jos buvo jau suakmenejusios,po dydelio kruvio jos neislaike is juoko :roll: :) Masina su jom pasidaro kaip ant kaladziu keta.Foto kaip pasikeldavo pripompota,dar ir lipdukas buvo "AIR LIFT" ,daryta tai in USA[attachment=0]P4270034 (Small).JPG[/attachment]

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bexa, atnaujink sistemą, pamatysi naują malonumą, kai privažiuoji balą ir pasiregulioji apačią pagal poreikį :). sistema iš Australijos atėjo , USA pik'upai naudoja, kai svorio pasikrauna ir per provėžą reikia pereit. Air - liftas gali iki 4.5 colio apačios eigą padidint. ;)

dalykas geras, kol iki mūsų ,Marijos žemės daėjo, tai ir kaina nukrito :).

reikia prie sistemos rimtesnių amortikų ir torcionų, kad apkrova pasidalintų tolygiai, pigesni "Iron Man", brangesni - " OME" (old man emu ) :wink:

 

iš USA po bankroto susigrybauti dabar pats šansas :);) . viskas "buy new" , nardyk ir "medžiok".... :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a.zart ;) , sistemos sudėtis tokia:

tarp remo ir lingės dedasi oro pagalvė. pagalvė stumia linges žemyn ir apačios pravažumas padidėja 3 coliais , apie 8 cm :) :tongue:

Na manau,kad faktiskai tik kebulas pakyla :roll: Pravazumui padidint reiks didesniu padangu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazy, čia viskas komplekte, ratai , amortikai, torcionai ir t.t.. vien air lifto nepakanka :D :wink: Air liftas naudojamas tada, kai dugnu gremždi provėžas, tada pakeli ir be širdies skausmo judi toliau ;). o , kad judėt giliai, tai reikia didesnių ratų, čia jau niekas nesiginčija ;):D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais kelmai dugną mėgsta labai apkabint :) , o kad tiltai nekliūtų, tai ratai gelbėja, kuo didesni (ten ir razdadtkės, kuo galingesnės ) arba montuot kolchozą U formos tiltus :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nesutiksiu, Kazy, su Tavim, kartais kelmas dugną pagauna ir reikia Hi-liftint, be reikalo :) . būna, kad pagauna ir nė iš vietos :wink: . Airas yra gerai, ypač ekspedicijoje, kai daiktų daugiau , nei pakatuškei vežiesi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau galime susirinkti per Pabradą 09 ?. padarytume "Misių diviziją" :);):?: , pasidalintume į kategorijas , įvygdytume užduotis, bendrautume atskira CB banga tarpusavy , o vakare, prie laužiuko,tarp visų "džiperių" vakarėlį pratęstume ? :);)

IMHO :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.