Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

pjaustau i skudurus

 

 

paprasciau surisi ir nuskandini i dugna nes jei pasiimsi su savimi tai dar gali netycia ir valstybe paremti uz gerus norus.

o niekad nepagalvojot kad gali ir jus vietinis supjaustyt į skudurus arba nuleist į dugną, arba be padangų gali likt ir t.t. čia šitie žaidimai visai nejuokingi, kaip jum atdrodo kodėl inspektriams yra išduoti pistoletai :rolleyes: , man teko dažnai dalyvaut reiduose ir ant ežerų ir medžioklei, tai galiu pasakyt kad liaudis jau netokia paprasta, jie laisvai gali užvažiuot irklu per galvą, arba išsitraukęs abriezą įkalt :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku kad dabar prieš vėją nepapūsi ,buvo prieš keletą atvejų rajone vienas kitas gudruolis tinklus mėgdavo patikrinti,tai vieną rado susipainiojusį tinkle ežere ,o kitas išvažiavo su dviračiu ir iki šiol dar negryžo,kiek teko girdėti tai nutarė kad tinklus dėjo ir ikrites į vandenį susipainiojo,nors žmonės kalbėjo ką kitą. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o niekad nepagalvojot kad gali ir jus vietinis supjaustyt į skudurus arba nuleist į dugną, arba be padangų gali likt ir t.t. čia šitie žaidimai visai nejuokingi, kaip jum atdrodo kodėl inspektriams yra išduoti pistoletai :rolleyes: , man teko dažnai dalyvaut reiduose ir ant ežerų ir medžioklei, tai galiu pasakyt kad liaudis jau netokia paprasta, jie laisvai gali užvažiuot irklu per galvą, arba išsitraukęs abriezą įkalt :(

Jei visi tik sedesim ir ziuresim kaip brakonieriauja, tai patys net meskeres neturesim kur imest. Siais metais kovodamas su brakusom apturejau nemazu nuostoliu(4 masinos padangos ir 2 priekabos)subade su peiliu, bet juos sugavom su policijos pagalba.O kitus pagaves priduodavau gamtos apsaugai.Pasitaikydavo ir labai arsiu, bet as su jais kovoju ju paciu metodais(kartais, kad ir neteisetais). O Moletu gamtos apsauga, drasiai galiu pareiksti, patys yra brakonieriai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne tu vienas kovoji kovojam kas galim, bet netaip lengva juos visus brakonierius išgaudyt, aš ne žvejys o medžiotojas, bet su gamtos apsauga varau į reidus jų gaudyt, vadinimų "žvejų", praktiškai juos sugaut be stukačių yra labai sunku, pasalos ne visada būna su rezultatais, na šukuojam ežerus su kabliu randam tinklus tai išimam, bet tuos "žvejus" pagaut su įkalčiais ne taip lengva :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu dabar keleta numeriu neetatiniu inspektoriu, su normalia GA uzsipisau, nieko nedaro, atvaziuoja, paruko masinoje ir isvaziuoje, neetatinis yra entuziastas, betkuriuo paros metu nuvaro, sutvarko viska, pats nenoriu daryt, buvo pasakyta irgi, lysi kur nereikia - sudeginsim sodyba, man to nereikia, vienas perikariausi su visais, o nesinori irgi kad plesketu raudonas gaidys, taip ir nuleidi rankas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o niekad nepagalvojot kad gali ir jus vietinis supjaustyt į skudurus arba nuleist į dugną, arba be padangų gali likt ir t.t. čia šitie žaidimai visai nejuokingi, kaip jum atdrodo kodėl inspektriams yra išduoti pistoletai :rolleyes: , man teko dažnai dalyvaut reiduose ir ant ežerų ir medžioklei, tai galiu pasakyt kad liaudis jau netokia paprasta, jie laisvai gali užvažiuot irklu per galvą, arba išsitraukęs abriezą įkalt :(

na matai as maciau jau visokiu ir daugmas nuspeji zmogaus ketinimus tarpkitko su manim visalaik keliauja pistoletas [priverte gyvenimas] aisku turejes nuostoliu ir as netik nuo brakonieriu bet jei mes nieko nedarysim tai kas darys. tuoi prades rezervuotis vietas kad nieks neuzimtu nes tinkla reiks pastatyti o jei mes nieko nedarysim tai taip ir bus atplauksi ir sakys tau cia tinklas mano stovi plauk toliau ir ka tada.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trojos Vilkui.Ar ka gero pagavot si savaitgali ant Bebrusu?

nors klausimas ne man, bet pasisakysiu as biski :rolleyes: tarp tavo pliazo ir salos yra duobe virs 30m ten gyvena samas kaip minimum vienas ir uz salos link didziuju vandenu gyvena irgi same, kaip minimum vienas vnt(~16m gylio)

 

gaila, kad su mano elektriniu matoru nelabai paplaukiosi per toki veja koks buvo, butume daugiau ezero istirineja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.