Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

kaip neturiu pagavau 6 stintas vienu metu ant visu kabliu

 

pagavai tu kably nugaron :girtas: tavo lunke puse dienos buvo uzsalus kartu su meskere :D nors vakare rekei snargliai, stintu nemokat gaudyt :D o apie savo nuotykius lipant i kalna pats papasakok, nes as jau buvau isvaziaves :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kurenosi lauzai, ir vidiniu silumos lasu daug buvo :girtas: gal hunteris daugiau papasakos apie ta svente, nes as kotai nelabai pamenu :unsure:

normaliai viskas buvo , stintos vis tiek juodai nekibo... as per visa diena pagavau tik 3 stukas, mano vaikis 5 jame, jei nebuciau uz vairo, tai buciau toks kaip wialnias :D Baluosas mano maveriui kaip prokliatije, antra zzvejyba ten is eiles su dzipo gedimais, si karta vaziuojant jau netoli zvejybos vietos, atsisake termostatas... namo vaziavau su uzkistu ant puse radiatoriaus lietuvos zemelapiu, nes nieko po ranka daugiau neradau B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man juokinga buvo kai 16;30 paskambines suzinojau kad tu beveik laimejai nes pagavai negaudydamas 3 stintas o kiti gaude ir tiek neturejo, bet is snekos supratau kad tai ne rimtai, bo sunkiai lankstomas liezuvis ir balso stygos tik reke "snargliai ar smurgliai ir t.t"

manau kad tau reikia reabilitacijos......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wialnias ryte meskere kai uzmerke, tai vakare istrauke :D chebra nufotkino jo ekete http://images.bite.lt/banga/files/club/201001/4b5b4e3898017.jpg :D , tiesa, vakare kai istrauke, tai viena jau negyva plaikstesi uzkibus :D

naujas velnio avatars ir nikas ColdHole

as ryt vistik varau na nebent is ryto pamatysiu sokusi rodykle slegio tada miegosiu toliau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ale kaip malonu buti tokiam populiariam pats parasau pats atsakau :D

siandien 87stinteles 2,4kg, siandien kibo daug dideliu, 2 pagavau kokiu nemates, kaip vienos is didesniu kursmariniu, net pirstas tilpo i zaptus ir dantys tokie net islinde-apsalau kai traukiau, galvojau ciort znaet ka kai traukiau, salia sedejes prognozavo vezy uzsikabinus nes meskerele islinkus ne pagal stintu lygi buvo tai va

ir pasigyriau pats sau, iki bambale ryt susirasysim.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ale kaip malonu buti tokiam populiariam pats parasau pats atsakau :D

siandien 87stinteles 2,4kg, siandien kibo daug dideliu, 2 pagavau kokiu nemates, kaip vienos is didesniu kursmariniu, net pirstas tilpo i zaptus ir dantys tokie net islinde-apsalau kai traukiau, galvojau ciort znaet ka kai traukiau, salia sedejes prognozavo vezy uzsikabinus nes meskerele islinkus ne pagal stintu lygi buvo tai va

ir pasigyriau pats sau, iki bambale ryt susirasysim.

gal ir sveika kartais su protingu zmogum pasikalbeti :D . man jau irgi padai svyla kaip cia iki stintu palekti. iki tu tikruju - kursmariniu, o gal ir koki mauma pavyks isegti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet reik manjaku būt, kad tokiam šalty prie stintų išsėdėt. Kur buvai?

kur tau salta, 6dieni buvo apie 20 ir pofig zvejojom, o kad jum da labiau butu geda pasakysiu: tadien mazasis hunteris irgi zvejojo, ir nezyze, kad jam salta, o jam tik 11 metu :excl: maladec vaikis :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tadien mazasis hunteris irgi zvejojo, ir nezyze, kad jam salta, o jam tik 11 metu :excl: maladec vaikis :salut:

jo, salta buvo... ypac ryte, nosies plaukai ikvepiant prisaldavo, iskvepiant prisildavo :) o mano jaunasis zvejys/sturmanas atlaike kuo puikiauisiai, tik skundesi, kad nekimba, bet vistiek mane apgaude , po zvejybos anei slogos nei kitu pozymiu persalimo, grudinasi po biski, sianden nuvare i mokykla prie - 23, ten nei vieno mokinio klasej :D gryzo ir sako, vaziuojam gal zvejot :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks zveejot vakar 739 tai siandie 722 abejoju ar jams ryt, nes nemanau kad daugiau nekris slegis

ziurekit patys!

as varysiu kita savaite nes sia savaite bus nenusistovejes slegis ir orelis toks ne man. geriau -20 bet be pugos kad ir prie -5 su puga - visteik ne kas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.