Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

dekui ryti uz paaiskinima,ant ledo tikrai nelipsiu, lauksiu atsilimo, o beja, pavasari-vasara-rudeni as kazkaip irgi daugiau pagaunu su paprastom blizgem ar gumiaskom nei su vobleriais... :roll:

 

niekada nesakyk niekada. gal kada neislaikys nervai ir uzsiropsi ant kokio ezeruko :D , o pabandes negali sustot... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi, taip buvo nors zvejoju nuo mazens, prie dubysos uzaugau, bet ant ledo uzlipau pries 3metus, o ankciau galvodavau, tie kur ant ledo zvejoja kvaileliai nesupykit seni lediorai. O prasidejo taip.... nuvazevau draugeliu syki parvest nuo ledo, bet jie dar norejo teviskele pabaikt isgert, ir tuo paciu mane pamokino pazvejot, ir pagavau pirma rainuoti ir prasidejo, paskui jau draugelei manes prase, kad namo vesciau, bet as jau cinkeli buvau pagaves tai dabar dar draugeliai zvenge prisimine ta diena, kai mane zvejot, ant ledo pamokino. Dabar man ledas sventas dalykas nors laimikiai mazesni, negu kitu metu laiku, bet pats tas veiksmas, ant ledo jega, tai va supratau, kad niekada negali nesakyt niekada :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.