Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

nefysk tu man proto, cia tu nykuja neturi, nei balso, nei gerkles, nei .... :lol::lol:

na buvau pas save kaime, suds visiskas, 6dieni vienas eserys, vienas atsivijo ir kelis kartus kirto, bet neuzkirtau, sekmadieni nei vieno bumbtelejimo.

nakti nesedejau, nes pasak kaimyno neleidzia pasienieciai but nakti prie vandens, bet as ir pats didelio noro neturejau :girtas::girtas: o be to nakti kieme begioja stirnos :shock: briedziai bruzgynuos baubia ir taip visokiu keistu garsu sklido nakti aplinkuj :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nefysk tu man proto, cia tu nykuja neturi, nei balso, nei gerkles, nei .... :lol::lol:

na buvau pas save kaime, suds visiskas, 6dieni vienas eserys, vienas atsivijo ir kelis kartus kirto, bet neuzkirtau, sekmadieni nei vieno bumbtelejimo.

nakti nesedejau, nes pasak kaimyno neleidzia pasienieciai but nakti prie vandens, bet as ir pats didelio noro neturejau :girtas::girtas: o be to nakti kieme begioja stirnos :shock: briedziai bruzgynuos baubia ir taip visokiu keistu garsu sklido nakti aplinkuj :mrgreen:

belaja gariacka?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

islaidos ne proporcingai dideles

draugelis uzsidege pagaudyt karpyne karpiu tai gaudo 7 dienas po 50lt kol kas 1karpis 1,2 kg,

sake kol nepagaus tiek kilu kiek saibu sumokejo nebaigs zvejot, bet man rods baigsis arba atostogos arba greiciau saibos ir sveikata, nelegaliai buvo nuslinkes ant slieko pagaudyt upetakiu tai istrauke 4 po 400gr kol didesnis uzlankste jo trisaki-brakusa su...tas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Visi :D . Praeitą savaitgaly , Labanore Sutrį su echolotu pratikrinom. Meškerių netraukėm, tingėjom, tekila neleido :). Praskrodėm ežerą skersai išilgai , echolotą nustatėm ne mažiau 5 kg/vnt... ir ką jūs galvojat? :) cypsėjo kaip joptararaika :) , vietiniai su tinklais nesugaudo tų pyp pyp pypsouliukų , ne mažesnių 5 kg, nes jie guli 7 metrų gylyje :) . Guli skardžiuose, guli ir 3 metrų gilyje, tarp šabakštynų. Tik ežeras nebeturi statistinio 18 metrų gylio, yra dabar apie 10 m.

:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugelis su echolotu pusę Lietuvos išmaišė, kartais jam ne žvejyba rūpi, įdomiau yra tikrinti, kokios žuvys guli, dar tą echolotą prieš 4 metus dovanų visi draugai padovanojom gimtadienio proga, kainavo apie 1800 litų.

su echolotu yra azarto, pats jame dalyvavau :)

Dar draugelis turi pomėgį su metalo ieškikliu viską tikrinti, geras dalykas, kuo brangesnis, tuo šansų daugiau. :) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su metalo detektorium as irgi karst nuo karto pamosikuoju, dabar laukiu rudens kai zoles sukris, nes dabar per visokius sabakstynus landziot neturiu tiek kantrybes :lol::lol: na jeigu tavo pazystamas su exolotu draugauja jau 4 metai, tai gal ir nusimano kaskur :roll: :mrgreen: gal zinai kiek km nuo svencioniu iki tavo sodybos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.