Pereiti prie turinio

WJ kėlimas "šaibomis" (budget boost)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Nusipirkau 2 colių tarpines po spyruoklėmis ir planuoju kilstelt savo WJ'tą. Tik iškilo keletas klausimų...

 

Pas mane toks komplektas, t.y. tik 4 tarpinės:

 

 

Kiek teko matyt, kiti komplektai turi dar papildomų detalių, t.y. atramų paaukštinimai (bump stop extensions):

 

spacers_bump_stops.jpg

 

 

Ką duoda šitie papildomi paaukštinimai? Ar jų nededant galima ką nors sulaužyt? Kaip suprantu jie limituoja spyruoklės per didelį susispaudimą?

 

Dar, kas dėjotės kėlimo šaibas – ar kaip nors modifikavote amortizatorių tvirtinimus? Žinau kad reiktų keist ir amortikus į ilgesnius, bet trumpai tariant - nekeisiu. Bet gal ką nors nesunkiai galima suchimičint su amortikų tvirtinimo taškais (padėt tarpines ar pan.)?

 

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 222
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

http://www.jeep.avtograd.ru/grand_cherokee/wj/faq/spacers.htm  pasiskaitinek, cia viskas puikia aprasyta 

 

Labai dėkingas už nuorodą. Google vertėjo padrikai išverstą tekstą sunku suprast, bet daugmaž aišku iš nuotraukų. Tik man vienas dalykas neaišku – kaip matau galinių amortikų tvirtinimų jis nepakėlė? (matau tik galinių atramų paaukštinimus, o galinių amortikų paaukštinimų ne...)

 

Apskritai – jei kas suprantantis rusiškai, draugiškai padėtų atsakyt į kelis neaiškius klausimus iš to puslapio, tai galėčiau padaryt detalią lietuvišką instrukciją/aprašą su nuotraukomis ir detaliais brėžiniais, kas ateityje manau pagelbėtų ne vienam...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pats dejau ir po amorktikais priekiniais kaip istekinta ir po galiniais staciakampi vamzdi, nes dauzo amrtikus, be ju, na nebent pas tave jie ilgesni

 

Pas mane "Up Country" paketas, kur 1" aukštesnės spyruoklės, o dėl amortikų nežinau ar ilgesni... Bet kokiu atveju manau papildomam 2 colių pailgėjimui jie nepritaikyti...

 

O po galiniais amortikais tu kažką tokio darei?:

 

extender_install.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane "Up Country" paketas, kur 1" aukštesnės spyruoklės, o dėl amortikų nežinau ar ilgesni... Bet kokiu atveju manau papildomam 2 colių pailgėjimui jie nepritaikyti...

 

O po galiniais amortikais tu kažką tokio darei?:

 

extender_install.jpg

cia taip priburus TA galima praeti?.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Irgi klausimas, atsakyt gali turbūt tas kas ėjo su tais pribūrimais... Bet jei viską juodai uždažius, purvu aptaškius, gal nelabai ir kreiptų dėmesį, svarbu neklibėtų niekas...

traukem nieko nereikia daryt,bet atboinykus tai butinai,reiktu paziuret,pas mane lyg yra galiniai atboinykai,ir priekiniu amortiku prailginimai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

traukem nieko nereikia daryt,bet atboinykus tai butinai,reiktu paziuret,pas mane lyg yra galiniai atboinykai,ir priekiniu amortiku prailginimai

 

Galėtum tiksliau pažiūrėt? Mielai nupirkčiau iš tavęs :)

Beje, bandžiau tau asmeninę žinutę parašyt - neleidžia - gal pilna dėžutė, reiktų prasitrint...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I gala patrulio amortikai su labai mazais modais eina o ju eiga yra didesne

 

Na čia galimybių yra ne viena... Galima amortikų tvirtinimo tašką pakelt, naujus prailgintus amortikus dėt, arba kaip tu sakai Patrol'io amortikus – kadangi noriu kuo pigiau prasisukt, tai nusprendžiau tarpines dėt. Jei kas pasiūlytų tuos Patrulio amortikus papigiai, gal ir susigundyčiau jei tikrai nereikia beveik jokių pakeitimų. Bet vėl gi - priekyje tada būtų originalūs amortikai su pakeltu tvirtinimo tašku, gale jau Patrulio amortikai - kažkoks jau visai Frankenšteinas..

 

Apskritai, žiūriu kad čia "kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių" :D Galvojau nusipirksiu spyruoklių tarpines, gal amortikus pakelsiu ir bus baigta, o dabar žiūriu kad ir "atboinykus" būtinai reikia kelt, o dar Mive sako kad ir prie tilto šarnyrų kažką daryt...

 

Nu tikiuosi čia jau tikrai visi mod'ai, ar dar gal kažką reiktų pakelt/nuleist? :D (įdomu tai, kad pilnas internetas tokių, kurie tik šaibas po spyruoklėm pakiša ir važinėja, kažin kaip ten jiem nesubyra viskas?)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekišk nagų prie gamyklinių nustatymų ir važinėsi be vargo. ;)

 Taip . Tie trys aprųdiję varžtai. Pasieškai ilgesnių varžtų ir sudedi storesnes kelias šaibas . Aš wurte radau storas 6 mm.. Sudėjau po 6 šaibas ir liuks.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekišk nagų prie gamyklinių nustatymų ir važinėsi be vargo. ;)

 

Tai va, kad tik dabar pasimatė kad tiek daug čia reikalų, net nežinau ar būčiau prasidėjęs jei būčiau žinojęs.. Nu bet viskas, kelio atgal nėra - spyruoklių šaibos nupirktos, 31.5" padangos užsakytos, reiks kaip nors chimičint..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Taip . Tie trys aprųdiję varžtai. Pasieškai ilgesnių varžtų ir sudedi storesnes kelias šaibas . Aš wurte radau storas 6 mm.. Sudėjau po 6 šaibas ir liuks.

 

Nu jo čia lengvas paketimas. Tai kaip suprantu 36mm nuleidai? (6x6=36). Gal sakau užtenka ir "atboinykus" per ~36mm pailgint? Nes kiek žiūriu, net vizualiai matosi kad jie daug žemesni už šaibas (kur nykštys irgi matosi kad tikrai ne 5cm ten aukštis):

 

spacers_bump_stops.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu, sakei , kad nieko nedarysi, nekilnosi   ;) .

 O reikalų tai čia visai nedaug. Nieko sudėtingo.

 Atboinikų aš visai nedėjau. Niekur nesiruošiu šokinėt ant tiek, kad sprandžnos sutuptų.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.