Pereiti prie turinio

Nissan y61 subyrejo galinio tilto blokiruote


Rekomenduojami pranešimai

Mova luzusi I 4dalis, o sakutes nuluzes vienas galas, ikelciau foto, bet niekaip nesigauna ikelti kaip ten viskas atrodo pas mane.O dantraciai truputi pazeisti,bet nestipriai,meistriukas sake galima paslifuoti truputi ir su kempu koki taska uzdeti ir viskas ten turetu buti gerai.

post-10408-0-01697700-1434052650_thumb.jpg

Redagavo Linukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai niekas nparduoda daliu? Pas mane reduktoriaus perdavimas 37/8. Gal kas galite patarti kaip srote lengviau issirinkti sautinkanti reduktoriu, nes visi parduoda tik visa tilta, o man sake jeigu nepataikysiu perdavimo turesiu daug reikalu paskiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jau pirktum visą tilta tai gali pasiskaičiuoti koks parduodamo tilto perdavimas. Perdavimas reduktoriaus skaičiuojamas taip: ant rato ir kardano (tavuoju atveju ant stebulės ir chvastavyko, nes ratai ir kardanas šrote tikėtina bus nuimti) pasidarai žymes ir sunki kardaną (tavuoju atveju shvastavyką) kol jis apsisuks dešimt kartų tuo pačiu skaičiuoji kiek kartų apsisuks ratas (stebulė). Tuomet rato (stebukės) apsisukimų skaičių padalini iš kardano apsisukimų skaičiaus ir gauni reduktoriaus perdavimą. Aišku prieš tai pasiskaičiuok savo gimtų tiltų perdavimą, kad žinotum kokio perdavimo ieškoti. Kiek suprantu pas tave pagrindinė pora (planetarkė ir shvastavykas) tinkami naudojimui, tad blogiausiu atveju jeigu nerasi tilto su tinkamu perdavimu, nupirkęs su bet kokiu gaėsi susidėti savo pagrindinę porą ant nupirktojo reduktoriaus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir taip galvoju, kad gal reikes is dvieju viena padaryti, bet sakiau reikes vestis meistra ir kad jis suskaiciuotu perdavima, o as nupirta reduktoriu bandysiu ikirti I savo tilta sena, kad nereiktu viso tilto lupti lauk. Kaip manote ar tai butu teisingas sprendimas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip paskaičiuoti perdavimą aš tau parašiau, joks meistras nieko tau gudriau nepaskaičiuos. Jeigu rasi blokuotą tiltą su tau tinkamu perdavimu tai ir dėk visą nupirktąjį reduktorių į savo tiltą, turiu omeny, jog nuo nupirktojo tilto nuimi visą tilto uodegą (žr. foto) ir ją uždedi ant savojo tilto, tokiu atveju, gal net poros suvedimo nereiktų daryti, nors jį pasitikrinti rekomenduotina. O kaip sakiau, jeigu nerandi tinkamu perdavimu, tada ant nupirkto reduktoriaus reikės uždėti savo planetarkę ir reduktorių įdėjus į tilto uodegą būtinai padaryti pagrindinės poros (planetarkės ir chvastavyko) suvedimą.

post-9510-0-38950200-1434180699_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip paskaičiuoti perdavimą aš tau parašiau, joks meistras nieko tau gudriau nepaskaičiuos. Jeigu rasi blokuotą tiltą su tau tinkamu perdavimu tai ir dėk visą nupirktąjį reduktorių į savo tiltą, turiu omeny, jog nuo nupirktojo tilto nuimi visą tilto uodegą (žr. foto) ir ją uždedi ant savojo tilto, tokiu atveju, gal net poros suvedimo nereiktų daryti, nors jį pasitikrinti rekomenduotina. O kaip sakiau, jeigu nerandi tinkamu perdavimu, tada ant nupirkto reduktoriaus reikės uždėti savo planetarkę ir reduktorių įdėjus į tilto uodegą būtinai padaryti pagrindinės poros (planetarkės ir chvastavyko) suvedimą.

Aisku dekiu zu issamu atsakyma ir duosiu ziniu apie galutini rezultata.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.