Pereiti prie turinio

Internetas kaimo vietovese


4runner

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Gyvenu Kauno r sodu bendrijoje, nors atrodo ir technikos amzius, bet su internetu prastokai. Naudoju Magnetuko interneta, pazeti online filma ar koki zaidima su zaist, gaunasi kaip ir misija neimanoma. Gal kas gyvenate toliau nuo civilizacijos ir naudojates kito tiekejo paslaugom, galetumet ka parekomenduoti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueik į www.rrt.lt, ten yra mobilių operatorių ryšio padengimo žemėlapis. Susirandi kurio stulpas arčiausiai stovi, tas turėtų būti geriausiai.

Aš naudoju Omnitel, nes stulpas už 4 km, 3g dirba normaliai. Na ne šviesolaidinis, bet visokios youtubės važiuoja.

Anksčiau naudojau Tele2, stulpas už 10km, buvo problematiška.

Geriausiai aišku išbandyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueik į www.rrt.lt, ten yra mobilių operatorių ryšio padengimo žemėlapis. Susirandi kurio stulpas arčiausiai stovi, tas turėtų būti geriausiai.

Aš naudoju Omnitel, nes stulpas už 4 km, 3g dirba normaliai. Na ne šviesolaidinis, bet visokios youtubės važiuoja.

Anksčiau naudojau Tele2, stulpas už 10km, buvo problematiška.

Geriausiai aišku išbandyti.

turetu ir 4g veikt, pasiskambink omnin, gal reik modema ir kortele pasikeist

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Gyvenu Kauno r sodu bendrijoje, nors atrodo ir technikos amzius, bet su internetu prastokai. Naudoju Magnetuko interneta, pazeti online filma ar koki zaidima su zaist, gaunasi kaip ir misija neimanoma. Gal kas gyvenate toliau nuo civilizacijos ir naudojates kito tiekejo paslaugom, galetumet ka parekomenduoti.

Nu as irgi kauno r. sodu bendrijoj gyvenu naudojuosi Magnetuku esu patenkintas pries tai naudojausi bites mobiliuoju tai buvo vargas nervai nelaike.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as irgi kauno r. sodu bendrijoj gyvenu naudojuosi Magnetuku esu patenkintas pries tai naudojausi bites mobiliuoju tai buvo vargas nervai nelaike.

As internetu naudojuosi apie 5 metus pirmus 3 tikrai dirbo kaip turi buti, dabar tai vejai tai dar kas nebeimanoma vis tvarko ir tvarko kokias dvi dienas normaliai padirba paskui vel pievos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plem tai mes kaimynai :) mes giliausioj Gervėnos bendrijoj bazuojamės B) Su internetu vargas. Naudoju omnikonektą, būna gerų dienų, būna, kad vos veža, nžn nuo ko priklauso... Galvojom ir mes apie magnetuką, bet tai anteną kabint... laido nėra... 

As per viduri Gervenupio netoli didziojo prudo :), jo magnetukas pradzioje buvo liuks, bet dabar n... nezinau uz pinigus moku jai atvirai. Teo skambinau negali pas mus, c gates irgi, mezona buvau pandymui paemes mano vietoje net antram aukste nekabina. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man gerai yra del to kad magnetuko boksta as per langa matau jokie medziai neuzstoja niekas nes as Girioniu soduose gyvenu o magnetuko bokstas stovi slienavoj nu negaliu skustis.Nebent tik kompo sparta nes kompui jau kokie 7metai.

Redagavo Vilkas-Efka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As per viduri Gervenupio netoli didziojo prudo :), jo magnetukas pradzioje buvo liuks, bet dabar n... nezinau uz pinigus moku jai atvirai. Teo skambinau negali pas mus, c gates irgi, mezona buvau pandymui paemes mano vietoje net antram aukste nekabina. 

Tai grilinam ką nors kurį savaitgalį :) Jei šunų nebijot pas mus mielai priimsim ;) Duosiu omnikonektą pasibandyt. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne taip ir sunku anteną virš namo iškelti, o tada jau pabandyti kuris operatorius geresnį internetą turi.

 

Taip Molėtuose keletą metų turėjau, kol pas kaimyną telekomas atėjo.

 

O po to namuose WiFi,   Arba kas nors su išmaniu telefonu ir hot spot funkcija  įjungta  lipa į aukščiausią medį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plem tai mes kaimynai :) mes giliausioj Gervėnos bendrijoj bazuojamės B) Su internetu vargas. Naudoju omnikonektą, būna gerų dienų, būna, kad vos veža, nžn nuo ko priklauso... Galvojom ir mes apie magnetuką, bet tai anteną kabint... laido nėra... 

Jau anksčiau buvo panaši tema. Ten rašiau apie savo patirtį:

Už Kauno apie 7 km name yra ryšys, Omniconectas veikia, bet prastai (apklausiau daug interneto tiekėjų, atsakė, kad nėra techninių galimybių). Užtekdavo modemą padėti šalia lango ir langą atidaryti pagerėdavo ženkliai. Uždarius langą - vėl blogis. Pastačiau kryptinę anteną 2,4 GHz, nereikėjo nei ypatingai kryptį gaudyt. Veikė patikimai. Dabar atsirado naujas interneto tiekėjas mūsų kaimui, pasiūlė geresnes salygas, nei Omniconect.

Beje antena senoji dar yra, jei reikia perleisiu už pusę kainos. Anteną, kabelį ir perėjimą iš pagrindinio kabelio į modemą (tokį trumpą kabeliuko galą su skirtingais antgaliais) pirkau iš UAB LINKOSAS. Už viską sumokėjau apie 250 Lt. (tiksliai nepamenu, bet antena lyg 140 Lt, kabelis (gal apie 10 m) 90 Lt ir perėjimas 20 Lt). Viską galiu perleisti už 120 Lt (na kaip sakoma tai atitinka 35€). Dar turiu ir senąjį modemą (tai gal papildomai koks 15€).

Redagavo Darius77
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kam visai blogai tai galit statyti stiprintuvą (kartotuvą). Kol nebuvo Ominitel arti tai aš pasistačiau, siunčiausi iš China. Kryptinė antena, vidinė antena, stiprintuvas gavosi nepamenu bet kažkas 1000 Lt. Tų parametrų komplektas (tas pats China) čia vietoje gal 1800 litais kainavo. Stiprina GSM ir 3G.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.