Pereiti prie turinio

Gal kas gali atgaivinti/sutvarkyti Makitos akumus


vilkas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 136
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Esu bandes tokias gaivinti. Paciu bateriju pakeitimas viduje nera sudetingas, bet nesugebejau nulauzti baterijos "atminties". Joje uzsifiksave kad baterija bloga ir pakrovejas nekrauna.

Tai va ir as itariu kad pas mane bus taspats variantas nes dirbo dirbo nusedo idejau krauti ir pakrovejas rodo kad misios akumui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lico batarkes reikia labai priziuret, negalima iskrauti iki galo. Po darbo, negalit iskarto krauti, turit palaukti 20-30min. O jei siaip laikot nenaudojant, tai jos turi buti pakrautos apie 70%. Ilgiausiai lico akumas laikys jei ji krausit mazdaug iki 80% ir iskrausit mazdaug iki 40%. Taip pat licio akumus reikia kartas nuo karto balansuot. Nezonau ar tai daro originalus pakrovejas, bet pvz su tokiu pakroveju http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15379__IMAX_B6_Charger_Discharger_1_6_Cells_COPY_.html

jus galesit tikrai tinkamai priziureti aukumus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu bandes tokias gaivinti. Paciu bateriju pakeitimas viduje nera sudetingas, bet nesugebejau nulauzti baterijos "atminties". Joje uzsifiksave kad baterija bloga ir pakrovejas nekrauna.

Idomu kokia ten atmintis stovi? gal kas turit fotke viduriu? gal imanoma atminti perrasyti nuo geros batarkes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip sakoma nusispjausiu tris kartus bet va jau keli metai naudoju makitos akumuletorinius irankius ir tikrai sunkiai jie dirba bet dar neiviena batareika nenumire is 9 nors ir kraunamos iskart tik nusedus nera kada laukti esu girdejas kad kaskas kaune sugeba cipa perprogramuoti bet zinau kad kaina buvo nemaza tai neverta geriau  atgaileti ir nusipirkti naujus akumu 5amperu

Redagavo justinass
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums jie užlinksta, nu turim ne vieną suktuka, šuo metu bene 3 yra tai nu nei bienas neužlinko, turi jug jis išmanius tuos pakrovėjus,plius jug neišsikrauna pilnai, neleidžia... gal pas mus naujesni....

O naudojam pilnu pajėgumu ir žiemą ir vasarą lauke žiema net iki tokio lygio šalčio,kad nebeisuka varštelio nu nieko,laiko...

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.