Pereiti prie turinio

JEEP FANŲ SUSITIKIMAI


Mive

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 445
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kaip pas tave reikalai, Vaidai? :)

sekmadienį planuočiau būti :pig:  jeep jau važiuoja :salut:  iki 3h nakties daugiabučio kieme :study: , giliai negaliu lysti nes priekinio tilto kryžmės klaksi :wacko:  tai aš ko gero beveik tik 2wd.... dar tiesa pirkėjas nori apžiūrėti, bet blogiausiu atveju keleiviu planuočiau būti :cheer:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sekmadienį planuočiau būti :pig:  jeep jau važiuoja :salut:  iki 3h nakties daugiabučio kieme :study: , giliai negaliu lysti nes priekinio tilto kryžmės klaksi :wacko:  tai aš ko gero beveik tik 2wd.... dar tiesa pirkėjas nori apžiūrėti, bet blogiausiu atveju keleiviu planuočiau būti :cheer:

dar manęs labai neskaičiuokit, man gali tekti dirbti 7ni neaišku kokiu metu.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sekmadienį planuočiau būti :pig:  jeep jau važiuoja :salut:  iki 3h nakties daugiabučio kieme :study: , giliai negaliu lysti nes priekinio tilto kryžmės klaksi :wacko:  tai aš ko gero beveik tik 2wd.... dar tiesa pirkėjas nori apžiūrėti, bet blogiausiu atveju keleiviu planuočiau būti :cheer:

tu tik atvaziuok. keleiviu pas mane galesi pabut, as gi kaip visada psich durenj odinochka  :D tik guminius pasiimk, nes as ju iki siol neturiu  :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.