Pereiti prie turinio

JEEP FANŲ SUSITIKIMAI


Mive

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 445
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

nu nepatylėsiu. kam čia daryt problemą, čia gal 3 jei neklystu Jeep susirinkimas per pusę metų. nu blyn per tiek laiko savaitgalių kaip priš$%^ta važiuot su kuo nori kur nori ir net kaip nori.. kalbėti apie kažkokias diskriminacijas - juokinga. reiktų pasidomėti matau čia kai kam paprasčiausia vienos ar kitos markės veikla konkrečiai. renkasi ir audi ir vw, renkasi ir fordai.. nu ble, turiu vw tai ir varau į vw klubo renginį.. o čia turint džipą.. nu ne tos markės kuri renkasi susitikt jei mašina tai kam čia verkt, visus LT miškus laukus ir klonius saugo G4S  ir neleidžia niekur važiuot, o važiuojant muša??? nemanau.. Habas, pagalvok kaip atrodytum kokiam dviračių renginyje ar maratone su motociklu tarkim jei imtum šaukt, kad tie bėgikai kažkokie pasikėlę nes neleidžia tau su mocu dalyvaut :D nei šiaip nei taip sakyčiau atrodytų duokim garo išvadint muzikiniais rasistais nes SELo nekviečia į laidas... būna juk renginiai, chebra su vienodom markėm į komandas buriasi.. ir niekas nieko nesako. o tai, kad nesusirenka pajero parulių ar uazų vadeliotojai, tai nereikia verkti ir teisybės ieškoti ten kur nėra jokios prasmės jos ieškot :) o kas labai norit tokiam savaitgalyje dalyvaut - perkat JEEP ir galit su išskirtiniu elitu laiką leist :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotaika pakilo paskaičius :)

Viskas normaliai, tik išdėščiau savo mintis, teisingai, o gal aš noriu ateity įsilieti į jeep tūrėtojų gretas, bet man reikia susitikti prieš tai su chebra, aptarti modelius, motorus ir t.t. tai kaip aš pirksiu jeepą nepasitaręs..?

Krč, viskas ore… gero savaitgalio visiems, peace !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotaika pakilo paskaičius :)

Viskas normaliai, tik išdėščiau savo mintis, teisingai, o gal aš noriu ateity įsilieti į jeep tūrėtojų gretas, bet man reikia susitikti prieš tai su chebra, aptarti modelius, motorus ir t.t. tai kaip aš pirksiu jeepą nepasitaręs..?

Krč, viskas ore… gero savaitgalio visiems, peace !

manau ir forume ir bendruose susitikimuose gali labai jau daug suzinoti apie tuos JEEP, o tavo komentarai,... nenoriu issisokti, bet kaip mazo uzsispyrusio berniuko. Jeep tomoje, Jeep myletojai sugalvojo susitikti su Jeep modeliais visi, o kazkam tai nepatiko...  sorry, neisnesa man smegenys sito ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesipykim vyrai. Gal žmonės buvo ne nuotaikoj, pavargę po ne vasariško oro, leptelėjo ne vietoj. Kiekvienas važiavo ten kur jam buvo patogiau, gal arčiau, gal su kuo dažniau bendravo. 

Manau ir ateityje rinksimės, laikas parodys, galit vadinti kaip norit, kuksklanininkais, rasistais. Gerai Teodoras pavadino "JEEP BROLIJA" :D . Tikrai, dar nemačiau tiek draugiškų ,linksmų veidų, nors diena ir buvo niūri.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik nebus juodas pavydas, del musu Jeep vairuotoju vieningumo? O gal noras ysilieti i musu gretas, tik nelabai drasu sakyti viesai,nes ka kiti pagalvos...
Nera ko cia pykti , mes pasidarem taip kaip norejom kiti pasidare kitaip.. Visiems valio. Nemanau kad yra nukentejusiu sitame reikale.
P.S. Mes ne kukluksklanai.. Bet JEEP BROLIJA                                                                                                                                                                                                    Kur tas Vieningumas jai puse jepu vienam mieste renkasi kita puse kitam .................. :D   

Redagavo Dainius212
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dainiau pats buvai pazymetas nr 7 sarase ir drasiai teigei tinka bet kada...

 

Kas yvyko kodel persimetet kiton pusen?

P.S mes pradejom kalbas apie susitikima pirmi ,klausem,sprendem kur kas kaip, ciut ne balsavom.. Buvo pasirinkta Ukmerge. O toliau jau visu kitu reikalas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik nebus juodas pavydas, del musu Jeep vairuotoju vieningumo? O gal noras ysilieti i musu gretas, tik nelabai drasu sakyti viesai,nes ka kiti pagalvos...

Nera ko cia pykti , mes pasidarem taip kaip norejom kiti pasidare kitaip.. Visiems valio. Nemanau kad yra nukentejusiu sitame reikale.

P.S. Mes ne kukluksklanai.. Bet JEEP BROLIJA                                                                                                                                                                                                    Kur tas Vieningumas jai puse jepu vienam mieste renkasi kita puse kitam .................. :D    https://picasaweb.google.com/116278653747708390626/6295222983442276033  

Dainiau, tu čia kokį š. mali? Susitikimą aš organizavau. Tu žadėjau atvažiuot, bet neatvažiavai, o dėjai į kojas, kaip tas šakalas iš multiko "Mauglis"  Ir dar šneki apie Vieningumą? Keli visokias nuotraukas į mano temą. Gal pradėk gerbti kitus .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc kokio b...io išvis jeep skiltį kalba apie absurdiškus dalykus. Pakatuskes bendros, o čia chebra darė jeep susitikimą. Ne Džipų,o Jeep modelio. Blokuot reik tokius žmones. Jabokites savo temose, o ne Mindaugo jeep skiltį!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dainiau, tu čia kokį š. mali? Susitikimą aš organizavau. Tu žadėjau atvažiuot, bet neatvažiavai, o dėjai į kojas, kaip tas šakalas iš multiko "Mauglis"  Ir dar šneki apie Vieningumą? Keli visokias nuotraukas į mano temą. Gal pradėk gerbti kitus .

Siaip as tik citavau Teodoro pasisakima apie vieninguma.......Nieko as nemalu ....buvau tavo kituose susitikimuose ir siaip manau nemazi dzipu renginiu aplankes taigi matau kur verta vaziuoti kur geriau rinktis alternatyva juolabiau kai patys priespaskutine diena vos visko neatsaukiat....o manau rukloj suvaziavimas tikrai butu gavesis ir ydomesnis ir jeepu butu dvigubai daugiau susirinke negu dabar, nes vieniem reikia purvo kitiems greitumines trasos kitiems tik pakalbet o rukloj manau tai viskas suderinama i viena vieta....... :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tikrai shudo malimas bereikalingas.. Yvyko viskas labai puikiai, buvo ir zvyro ir purvo, misko kalniuku, greituminiu ruozu trasoje. Kas atvyko tas neapsiriko manau.. O kam netiko tas tegu laukia kito karto. Kiek galesiu tiek atvyksiu palei galimybes butinai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super praleistas laikas :salut:  nei oras nei gedimai nei dar kokios bėdos nesutrukdė puikiai praleisti laiką bekelėje, kurios Ukmergėje ne kažką ir yra :salut:  ir kepiniai ant grotelių prie stingdančio vėjo, ir kroso trasoje pliaupiant lietui :liux:  visur buvo jeep thing :cheer:  žvyrą su moliu ir purvu ilgai 7ni ploviau nuo savo senuko ;) liuks susibūrimas, manau ir su standartais buvo ką veikti ir išbandyti jeep galimybes :P  

 

keletas geresnių foto kadrų;

 

https://goo.gl/photos/77QKSTxdVhUgFEX47

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.