Pereiti prie turinio

Iškrauna akumą (WJ)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

o gal tiesiog uzvedimo ragteli pasuki iki galo ir viekas kuo puikiausiai veikia ir kuo nuostabiausiai srebia elektra

pas mane tas pats buvo su iskrovimu....nieko nepavyko rasti, kol nepabandziau su rakteliu....masina uzgesinu rakteli pasukus vos 2-3mm ir vsio problemos nera....antrus metus neiskrauna.....o anskciau pora dienu ir akumuj kaput....pas mane galbut spynele issimalus, rakta galima istraukti ant n padeciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 86
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kas yra brangu?  Tokį galima už 90 eur nupirkti, bet reikalingas kompiuteris, tai kur nors garaže visai įmanoma tokį eksperimentą padaryti.

 

Googlinau, tai dauguma buvo 400-700$, bet dabar atradau pigų kinietišką už 37$:

http://www.ebay.com/itm/Digitek-DT-4000ZC-TekPower-TP4000ZC-Data-Logging-Multimeter-with-Temperature-/200912705694?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item2ec754989e

 

Kita vertus, tiesiog pajungi multimetrą ir pastatai kamerą kad filmuotų ekraną - papigiai kaip sakant :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...Kartais miegant mašinoje teko girdėti sklendžių  oro vartymasi nes teko ne karta miegoti mašinoje, tikrai nebuvo raktelio spynelėje, bet girgėjosi zyzimas ir kad kažkas vartosi

Pažįstamas pasakojo, kad dviese miegojo ZJ'te ir net ventiliatorius įsijungė. Geras, matyt, "peregaras" buvo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... geriau butų isirengti sugikli kitaip prijungta prie klėmo,  kad leistų atjungti pagrindini, jei srove valgo 0,06A tai idėjus saugiklį  1A kaip ir viskas gerai, kapotas atidarytas , signalizacija neijungta, radai sudegusį- reiškias buvo trumpinimas arba kažkas isijungė. Kartais miegant mašinoje teko girdėti sklendžių  oro vartymasi nes teko ne karta miegoti mašinoje, tikrai nebuvo raktelio spynelėje, bet girgėjosi zyzimas ir kad kažkas vartosi

 

Bet kas iš to saugiklio - kad jis sudegęs tai nepasakys kas jį sudegino :) (nu bet kad akumo nenusodins tai aišku vistiek geras dalykas)

 

O dėl tų sklendžių tai ir aš atkreipiau dėmesį kad jos ten vaikšto - ten gal pagal klimato kontrolę jis reguliuojasi? Kažin jei prieš paliekant mašiną pastatyt viso pečiuko/klimato rankenėlę ant "OFF" - įdomu ar tada tos sklendės atsijungia? (tada tiesiog priprastum užgesinęs mašiną ant off pastatyt)

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai reikia pasikeisti akumą. Jei iškraus, tada ieškoti sliekų. Dažniausia "iškrovimo" priežastis buna pačiame akume - nuo senatvės, arba nuo neteisingo eksploatavimo, išbyra iš sietkos švinas, užtrumpina vieną bankę ir iškrauna akumą. Esame taip bedos ieškoję ilgai ir nuobodžiai - tas švinas dugne teliuskuodavosi, jei subega i vieną kraštą, gali savaitę viskas gerai būti, po to kelias dienas iš eilės iškrauna, po to vėl kelias dienas ar dieną viskas gerai. Po ilgų srovės nuotekių ieškojimų ir priežasties paieškų, pakeitėme akumą ir viskas "susitaisė". Nuo to laiko, jei nors kartą sminga senas akumas, pamatuoju krovimą, jei krovimas geras, metu lauk akumą.

Nera prasmės žaisti del poros šimtų litų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai reikia pasikeisti akumą. Jei iškraus, tada ieškoti sliekų. Dažniausia "iškrovimo" priežastis buna pačiame akume - nuo senatvės, arba nuo neteisingo eksploatavimo, išbyra iš sietkos švinas, užtrumpina vieną bankę ir iškrauna akumą. Esame taip bedos ieškoję ilgai ir nuobodžiai - tas švinas dugne teliuskuodavosi, jei subega i vieną kraštą, gali savaitę viskas gerai būti, po to kelias dienas iš eilės iškrauna, po to vėl kelias dienas ar dieną viskas gerai. Po ilgų srovės nuotekių ieškojimų ir priežasties paieškų, pakeitėme akumą ir viskas "susitaisė". Nuo to laiko, jei nors kartą sminga senas akumas, pamatuoju krovimą, jei krovimas geras, metu lauk akumą.

Nera prasmės žaisti del poros šimtų litų.

 

Gerai sakai, tavo mintis dėl išbyrėjusio švino labai logiška ir galėtų paaiškint tą nepastovų iškrovinėjimą, aš daugmaž jau apsisprendęs pirkt naują, jei išsikrovimai kartosis. O jei pasikartos su nauju akumu, nu tada jau reiks tų sliekų ieškot...

Bet ši diskusija man ir šiaip įdomi :)

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tas pats buvo su iskrovimu....nieko nepavyko rasti, kol nepabandziau su rakteliu....masina uzgesinu rakteli pasukus vos 2-3mm ir vsio problemos nera....antrus metus neiskrauna.....o anskciau pora dienu ir akumuj kaput....pas mane galbut spynele issimalus, rakta galima istraukti ant n padeciu

As apie ta ir sneku netgi po 8min neisjungia iki leistino 004 nutekejimo nutekejimas lieka apie 08 man iskrove buvo per dvi paras du kart,kai spyneles ismaltos tai taip ir buna o koks variklis tai isties jokio skirtumo manyciau pas diesel dar daugiau turetu but ismalta vien del eksklotavimo ilgumo

Redagavo Justas81
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Administratorius, aišku viskas juokais, mes neturim galimybės naujų jeepu nusipirkti, pripažink iš tamstos patarimų- 0, turim ka turim

 

Tai gi rašau kad gal galima priežastį rasti, jei ne, pigiausias variantas masės atjungėjas ir antras akumas. 

 

30 metų patirtis su elektra ir elektronika  :mellow:  ir patarimai veltui  :mellow:  negailla, svarbu, kad padėtų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi rašau kad gal galima priežastį rasti, jei ne, pigiausias variantas masės atjungėjas ir antras akumas. 

 

30 metų patirtis su elektra ir elektronika  :mellow:  ir patarimai veltui  :mellow:  negailla, svarbu, kad padėtų

Pas mus nieko nemokamai nėra, reikėtų kurti klubus, nes realiai nėra kur pasivažinėti- daugiau bendravimo

Žinau, - pasakysi " viskas nuo pradžių"

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi rašau kad gal galima priežastį rasti, jei ne, pigiausias variantas masės atjungėjas ir antras akumas. 

 

30 metų patirtis su elektra ir elektronika  :mellow:  ir patarimai veltui  :mellow:  negailla, svarbu, kad padėtų

 

Pas mus nieko nemokamai nėra, reikėtų kurti klubus, nes realiai nėra kur pasivažinėti- daugiau bendravimo

Žinau, - pasakysi " viskas nuo pradžių"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai forume yra gerų patarimų. O dėl pasivažinėjimų tikrai problemos. Ten kur klubai vietiniai sutaria dėl pasivažinėjimų, bet kas svetimas dažnai pridaro nepataisomų problemų. 

 

Tikrai forume yra gerų patarimų. O dėl pasivažinėjimų tikrai problemos. Ten kur klubai vietiniai sutaria dėl pasivažinėjimų, bet kas svetimas dažnai pridaro nepataisomų problemų. 

Žmona putojaq, bet vyrai savo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai forume yra gerų patarimų. O dėl pasivažinėjimų tikrai problemos. Ten kur klubai vietiniai sutaria dėl pasivažinėjimų, bet kas svetimas dažnai pridaro nepataisomų problemų. 

Kokias problemas matote dėl pasivažinėjimų ? Vienu metu vos klubo neįkūrėm :D . Juk nebūtina susitikti kas savaitę, galima sutarti nors kartą į ketvirtį :D .

 

Sukūriau naują temą , ten ir pašnekam.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As apie ta ir sneku netgi po 8min neisjungia iki leistino 004 nutekejimo nutekejimas lieka apie 08 man iskrove buvo per dvi paras du kart,kai spyneles ismaltos tai taip ir buna o koks variklis tai isties jokio skirtumo manyciau pas diesel dar daugiau turetu but ismalta vien del eksklotavimo ilgumo

 

Nu mano atveju nemanau kad bus spynelė, po 2-3min kaip ir turi būt nukrenta srovės ėmimas iki 0.03A

 

 

tik be reikalo dizeli ėmei, šiuo metu 46 litrai duju  16 €

Kai pirkau, dar nebuvo tas kuras taip atpigęs.. Oi kaip norėčiau V8, jau vien dėl garso...  :wub:  (bet jau į šitą mašiną sukišta tiek € kad net gėda sakyt, visiškai neapsimoka dabar parduot...). Turėčiau tų €, tai tikrai pirkčiau 4.7 V8... Tiesą sakant, tiek kiek jau sukišau į šitą dyzelį, tai man būtų išėjęs V8 ir dar benzo dviems metams (su salyga kad tas V8 nereikalautų didelio remonto, o čia sunku numatyt :D)

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.