Pereiti prie turinio

Iškrauna akumą (WJ)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Gal kam teko susidurt su "mistiniu" WJ akumo iškrovinėjimu? Išsikrauna kaip jam užplaukia...

 

Mašina pastovėjus dvi paras ir šiandien jau nebeužsikūrė (dar gyvybė buvo, bet jau pulteliu neišėjo atrakint ir degimą įjungus žvakių nebekaitino, starterio net nejungė), pamatavau akumo įtampą: 6-7V.

Prieš tai buvo irgi kartas kad po 5 dienų stovėjimo visiškai numirė, niekas nebedegė, akumas buvo 3-4 voltai. Bet tarp tų kartų yra buvę kad ir dvi savaites pastovėjus užsikuria puikiausiai.

 

Pamatavau nuotekį, kai įjungi signalizaciją ir mašina "užmiega" po kelių minučių: 0.03A (30 miliamperų), kiek domėjausi, "užmigusioj" mašinoj nuotekis turi būt ne daugiau 50 miliamperų, tai lyg ir viskas tvarkoj...

 

Ar gali būt kad akumui amen ir jam kartais užplaukia išsikraut? O gal čia tas nuotekis kartais atsiranda, kartais dingsta? Gal kam teko susidurt, kurioj čia vietoj maždaug gali būt šaknys?

(būtų pastovus nuotekis, tai traukčiau saugiklius iš eilės ir rasčiau grandinę kuri valgo srovę...)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 86
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nu man taip pat su ZJ. Iškrauna ir seną, ir visiškai naują akumus. Nuotekio kaip irgi nerodo. ,,Tiesa slypi kažkur anapus''

 

Bet žiauriai nervina, reikia kažkaip sutvarkyt... Dabar jei kur kokiai dienai reikia palikt, tai tenka atsarginį akumą įsimest kad nuo krokodilų prisikurt...  :D

 

 

senas akumas neįsikrauna  pilnai, tik gal 20 procentų.

Priklausomai nuo gamintojo ir eksploatacijos, akumas tarnauja nuo 3 iki 7 metų.

 

Velnias žino kokio senumo tas akumas mano (tas pats kur mašinoj buvo kai pirkau), bet viskas ok visada būdavo. Gal reik akumą naują bandyt pirkt...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi senai užsiimu elektronika, 15 metų televizorių taisymo stažas, manau rasčiau kuri dalis valgo akumuliatoriaus srovę stovint. Domina toks klausimas ar visada iškrovinėja ar pasitaiko tik  kelis kartus per mėnesi

Gali skambinti ar sms tel +37069977822

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi senai užsiimu elektronika, 15 metų televizorių taisymo stažas, manau rasčiau kuri dalis valgo akumuliatoriaus srovę stovint. Domina toks klausimas ar visada iškrovinėja ar pasitaiko tik  kelis kartus per mėnesi

Gali skambinti ar sms tel +37069977822

 

Nu kol kas dar tik antras kartas, bet va taip nei iš šio nei iš to... Žiūrėsiu kas toliau darysis. (aš su tuo Jeep būna kad nevažiuoju ir kokias 5 dienas, bet va šiuo atveju tik nepilnai dvi dienas buvo stovėjus).

Nu pas tave varyt tai man tolokai į Plungę.. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kol kas dar tik antras kartas, bet va taip nei iš šio nei iš to... Žiūrėsiu kas toliau darysis. (aš su tuo Jeep būna kad nevažiuoju ir kokias 5 dienas, bet va šiuo atveju tik nepilnai dvi dienas buvo stovėjus).

Nu pas tave varyt tai man tolokai į Plungę.. :D

Galiu pamokyti kaip žinoti ar iškrovinėja, bet reikalingas nebluogs testeris

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Televizorių remontas neblogas argumentas  :mellow:  bet automobiliuose dabar visokių kompiuterių pridėta.

Kažkas forume rašė, kad naktimis magnetola grodavo iki paryčių. Amerikoniškuose automobiliuose CAN BUS gali ką nors nelauktai įjungti.

 

Vienas iš sprendimų - masės atjungėjas + 5AH nedidelis akumuliatorius signalizacijai ir kad visokie prietaisai ir laikrodis nenusinulintų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pamokyti kaip žinoti ar iškrovinėja, bet reikalingas nebluogs testeris

Būtinai pasikonsultuosiu jei niekas neigaus ;) O koks testeris reikalingas? (pas mane paprastas - va toks...)

Aš buvau pajungęs į grandinę multimetrą ir matavau kiek amperų ima, tai sakau apie 0.03A kai užmiega. Bet velnias žino, gal ten reikia sėdėt kokią valandą ir žiūrėt, gal po kiek laiko jis ką nors sugalvoja įjungt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Televizorių remontas neblogas argumentas  :mellow:  bet automobiliuose dabar visokių kompiuterių pridėta.

Kažkas forume rašė, kad naktimis magnetola grodavo iki paryčių. Amerikoniškuose automobiliuose CAN BUS gali ką nors nelauktai įjungti.

 

Vienas iš sprendimų - masės atjungėjas + 5AH nedidelis akumuliatorius signalizacijai ir kad visokie prietaisai ir laikrodis nenusinulintų.

 

Reikės gal va taip padaryt kada - prijungt į grandinę multimetrą ir palikt kokį telefoną kad filmuotų kelias valandas, bus matyt ar kada nors šoktelėjo srovė ar ne, ir tada analogiškai kitą kartą tą momentą pagavus, traukiot saugiklius ir žiūrėt. (aišku čia lengviau pasakyt nei padaryt).

 

 

Tas tavo patarimas dėl papildomo akumo man visai patiko - bet ar neiškraus to 5AH nedidelio akumo? Ar jį kaip nors kitaip jungt?

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Televizorių remontas neblogas argumentas  :mellow:  bet automobiliuose dabar visokių kompiuterių pridėta.

Kažkas forume rašė, kad naktimis magnetola grodavo iki paryčių. Amerikoniškuose automobiliuose CAN BUS gali ką nors nelauktai įjungti.

 

Vienas iš sprendimų - masės atjungėjas + 5AH nedidelis akumuliatorius signalizacijai ir kad visokie prietaisai ir laikrodis nenusinulintų.

Tai nuo televizoriu ant kompų remonto perėjau, kiek turėjau automobilių, sutaisau visa elektroniką iki tobulumo, kiečiausias mano auto buvo audi 100 avant 1990 iš Švedijos, su autopilotu, abs, pilna klima automatinės šviesos, parkingas, variklio pašildymas. Kai pasiėmiau- niekas neveikė- po pusmečio pats viską sutaisiau. Su JGC kolkas irgi susitvarkau. jokių servisų nepripažystu, susipirkau colinius raktus ir nėra problemų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikės gal va taip padaryt kada - prijungt į grandinę multimetrą ir palikt kokį telefoną kad filmuotų kelias valandas, bus matyt ar kada nors šoktelėjo srovė ar ne, ir tada analogiškai kitą kartą tą momentą pagavus, traukiot saugiklius ir žiūrėt. (aišku čia lengviau pasakyt nei padaryt).

 

 

Tas tavo patarimas dėl papildomo akumo man visai patiko - bet ar neiškraus to 5AH nedidelio akumo? Ar jį kaip nors kitaip jungt?

Kad iki šiolei nebandei kito akumuliatoriaus tai keista, nes buna kad tarp plokštelių pradeda trumpinti, ypač po offroad, nes gerai suteliuškavus akumuliatorių skysti - viskas imanoma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nuo televizoriu ant kompų remonto perėjau, kiek turėjau automobilių, sutaisau visa elektroniką iki tobulumo, kiečiausias mano auto buvo audi 100 avant 1990 iš Švedijos, su autopilotu, abs, pilna klima automatinės šviesos, parkingas, variklio pašildymas. Kai pasiėmiau- niekas neveikė- po pusmečio pats viską sutaisiau. Su JGC kolkas irgi susitvarkau. jokių servisų nepripažystu, susipirkau colinius raktus ir nėra problemų

 

Respect  :liux: Raktai tai beveik visur metriniai, bet va šiandien turėjau stiprintuvo reduktoriaus reguliavimui apšlifuot 5mm vidinį šešiakampį, mat ten colinio reikia, ir dar 16mm raktą pjaut per pusę kad prieičiau  :D ... jo, yra keletas vietų kur reikia tų raktų visokių.. O dar ir merso išmislas (pas ką 2.7 CRD) - tie žvaigždiniai varžtai :)

Bet nenukrypkim nuo temos :)

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad iki šiolei nebandei kito akumuliatoriaus tai keista, nes buna kad tarp plokštelių pradeda trumpinti, ypač po offroad, nes gerai suteliuškavus akumuliatorių skysti - viskas imanoma

 

Na matai, du kartus tik kol kas taip buvo, ir tai taip "random" kaip sakant, tai akumo naujo pirkt dar nelėkiau pirkt.. Bet jei kartosis tai reiks turbūt. Offroaduose irgi jokiuose lyg ir nešokinėjau smarkiai...

 

Gal ir geras tas sprendimas su masės atjungėju ir papildomu akumu - bet rimtai - ar neiškraus tada to mažiuko akumo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Respect  :liux: Raktai tai beveik visur metriniai, bet va šiandien turėjau stiprintuvo reduktoriaus reguliavimui apšlifuot 5mm vidinį šešiakampį, mat ten colinio reikia, ir dar 16mm raktą pjaut per pusę kad prieičiau  :D ... jo, yra keletas vietų kur reikia tų raktų visokių..

Bet nenukrypkim nuo temos :)

Mano pirktas jeepas per ebay iš amerikos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Televizorių remontas neblogas argumentas  :mellow:  bet automobiliuose dabar visokių kompiuterių pridėta.

Kažkas forume rašė, kad naktimis magnetola grodavo iki paryčių. Amerikoniškuose automobiliuose CAN BUS gali ką nors nelauktai įjungti.

 

Vienas iš sprendimų - masės atjungėjas + 5AH nedidelis akumuliatorius signalizacijai ir kad visokie prietaisai ir laikrodis nenusinulintų.

Tik nesupratau kokia grandinės vietą su juo užmaitinti, kas jam atjungs visą kitą aparatūra nuo pagrindinio kompo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.