Pereiti prie turinio

Reikia samurajaus


grezejas

Rekomenduojami pranešimai

Ten ju kaina tikrai gera,bet aš geriau daugiau sumokesiu nei š...pirksiu.Kitas dalykas reikėtu juos pamatyti po to komentuoti icon_exclaim.gif

Beja jei jie būtų tokie geri su stebuklinga kaina,tai tikrai ir be manęs kas nors nupirktu,o nestovetų po puse metų... :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinai ko pats benori?? tai su ratais keltą siūlai samurajų, tai tau reikia standarto pats išsikelsi ir ratus užsidėsi :D , galvoji nupirksi pigiai samurajų? :D svajonės cia tavo :D , man ratai su diskais kainavo 2000 litų + gervė nauja, ir tu nori visa tai už 1999 litų galvą išsitrink :evil:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai.Žodžiu man reikia automobilio kas dienai ir laisvalaikiui lengvam pasivažinėjmui ten kur paprastas automobilis nenuvažiuos....O tam reikalui nusižiūrėjau keletą varjantų:Rokį,tlc70 arba samuką.Noriu dar patikslinti,kad su šiuo auto nebus važiuojama į tolimesnes kaliones,tam įra kitas tam pritaikytas auto.Ir dar del modernizacijos.Man nereikia jokių gervių,nerealių ratų ir panašiai.Maksimum aš užsidėčiau 31 ratus ir pagal ratus minimaliai galėciau kilstelėti.Manau šį kartekį aiškiau pasidarė icon_exclaim.gif:?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai.Žodžiu man reikia automobilio kas dienai ir laisvalaikiui lengvam pasivažinėjmui ten kur paprastas automobilis nenuvažiuos....O tam reikalui nusižiūrėjau keletą varjantų:Rokį,tlc70 arba samuką.Noriu dar patikslinti,kad su šiuo auto nebus važiuojama į tolimesnes kaliones,tam įra kitas tam pritaikytas auto.Ir dar del modernizacijos.Man nereikia jokių gervių,nerealių ratų ir panašiai.Maksimum aš užsidėčiau 31 ratus ir pagal ratus minimaliai galėciau kilstelėti.Manau šį kartekį aiškiau pasidarė icon_exclaim.gif:?:

kokia suma?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.