Pereiti prie turinio

isiles uzgesta ir nesikure???


Borzas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki zuikistai. Yra problema su 1,3 mono ipurskimo varikliu, saltas kuresi kaip bitute, bet isiles uzgesta ir "nors kuola ant galvos tasyk" nebeuzsikure, buna pastvere ir vel uzgesta. Salto apsukos iki 2500 aps/min.

 

Kas gali buti - zvakes? laidai? paskirstutojas? babina? vakuminiai davilkiai? :roll:

 

(Borzo schturmanas: micka)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu nieko, buva tas pats, bet nuveziau meistrui sumokejau 250 labancu ir patvarke aina kap bite ir apsukos daba 600 kai susyla,

kai saltas 1500-1200(bet pas mani karbas) taip kad nz bet priezastis ta pati turbut kuro padavimas-mano subjektyvi nuomone-be jokiu argumentu(vanga)

prie akropolio garazas us ausegros, kur dzipu dalys ten toliau-gal ir tau padetu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau neseniai klausęs šito forume tai niekas neatsakė.

 

Tai va, bėda yra kompiuteryje, išbėga kokie tai kondikai ir nugraužia takelius.

Beda kaip senuose MITSUBISHI. Kaidaise internete buvau radęs su nuotraukomis kaip tai pasidaryti pačiam (lietuviškam puslapyje)

Galite pasieškoti. Manau išsiėmus kompą ir padavus geram televizorių meistrui padarytų pigiau, nei 250 Lt. :D

 

Tiek pinigų ima už tai, kad žino kur palituoti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OI tas ipurskimas.. arba uzsikimso arba problemos su kompu :|

 

O tai ka micka, visai neuzsiveda?

 

 

Uzsivest uzsiveda, bet paveike, susila ir uzgesta. Po to neuzsiveda. Ispirmo maniau kad uzsikemsa kasnors, bet nera kam ten uzsikimsti, nebent purkstukas, bet tada ir saltas nenoretu veikt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau neseniai klausęs šito forume tai niekas neatsakė.

 

Tai va, bėda yra kompiuteryje, išbėga kokie tai kondikai ir nugraužia takelius.

Beda kaip senuose MITSUBISHI. Kaidaise internete buvau radęs su nuotraukomis kaip tai pasidaryti pačiam (lietuviškam puslapyje)

Galite pasieškoti. Manau išsiėmus kompą ir padavus geram televizorių meistrui padarytų pigiau, nei 250 Lt. :D

 

Tiek pinigų ima už tai, kad žino kur palituoti :D

 

 

Ryt issamiau viska perziuresiu ir jeigu ka bandysiu tada kompo skruodima daryt. Maz ku rasiu negero.

 

p.s. GAL KAS ZINOT GERA ELEKTROTECHNIKA??? (apsidraudimui)

 

(Borzo schturmanas: micka)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OI tas ipurskimas.. arba uzsikimso arba problemos su kompu :|

 

O tai ka micka, visai neuzsiveda?

 

 

Uzsivest uzsiveda, bet paveike, susila ir uzgesta. Po to neuzsiveda. Ispirmo maniau kad uzsikemsa kasnors, bet nera kam ten uzsikimsti, nebent purkstukas, bet tada ir saltas nenoretu veikt.

 

Simtomai panašūs kaip ir pas mūsų atvejį, šaltas užsikurdavo, dar lėkdavo keletą km, paskui užgesdavo ir nebesikurdavo.

Pabūdavo kiek vėl užsikurdavo :pirat:

 

Buvau čia domėjęsis:

viewtopic.php?f=23&t=11073

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt issamiau viska perziuresiu ir jeigu ka bandysiu tada kompo skruodima daryt. Maz ku rasiu negero.

p.s. GAL KAS ZINOT GERA ELEKTROTECHNIKA??? (apsidraudimui)

(Borzo schturmanas: micka)

 

 

as zinau, mano geras pazystamas, laisvalaikiu uzsiema, draugui nesenai pakroveja sutvarke, mano bobutei mikrobangine :) zodziu talkovas berniokas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OI tas ipurskimas.. arba uzsikimso arba problemos su kompu :|

 

O tai ka micka, visai neuzsiveda?

 

 

Uzsivest uzsiveda, bet paveike, susila ir uzgesta. Po to neuzsiveda. Ispirmo maniau kad uzsikemsa kasnors, bet nera kam ten uzsikimsti, nebent purkstukas, bet tada ir saltas nenoretu veikt.

 

Pas Romkos raudona ta samuraju, atsimenu ta pati problema buvo, tai jis kazkur ji nuveze, lyg padare kazka... :wink:

 

O siaip prie galinio rato, prie remo, patikrink filtriuka... Buvo toks atsitikimas panasus ir su karbiuratorium, ant salto veike, o poto uzgesdavo ir nebeuzsivesdavo... Pasirode filtriukas uzsikimses pilnai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siurbliuko reles veike, nes isemus jas net nebando kurtis. vakumo davikliai irgi geri. Belieka siurbliukas (gal permaza slegi sukele) arba jau minetas kompas. Abieju nuemimas nekoks reik pas3,14st. Jei reiks elektrotechniko pagalbos prasysiu jusu kad kontaktus parasytumet.

 

p.s. :smurf: SU NAUJAIS :lol::lol::lol:

 

(borzo schturmanas: micka)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei mono ,pagrindiniai gedimai : temperaturinis daviklis pakibes, purkstukas nuduses( kai nesikure su kokiu plaktuko kotu padauzyk per purkstuka, tik su protu :D ) arba kai nesikure sliukstelk truputi benzo jei uzsikur vadinasi purkstukas ir dar gali kompas bluditi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.