Pereiti prie turinio

uaz metalinis stogas


Rekomenduojami pranešimai

Kam tau tas metalinis stogas? Tau mazai triuksmo Uaze? O ei salta tai dedi po brezento bet kokios medziagos ir bus kaip pirti, patikrinta dar tada kada ziema buvo kaip ziema. Pas mane Gaz69 su paprastu brezentu, bet skiliu nekur nera, ir normaliai-silta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuo tas plastikinis blogai?

ziemos metu rasoja is vidaus ir karts nuo karto pavarva. Turime dizeli, tad nuo vibracijos dreba kazkaip gan stipriai. Ilipant ne karta teko galva apdauzyt, truputi padirbejus balgarke butu geriau. Gerai tas, kad erdves daug.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekuriant naujos temos...

pas mane plastikinis stogas taciau knieti pasikeist i tenta, man geriau atrodo patogumo siuo atveju nevertinkim.

Koki rinktis tie gumuoti lytagroj kur ir pan. man nelabai noretusi kazko panasaus i orginala ar imanoma gauti?

Turiu minti pilka ar gelsva manau suprantat apie ka as.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau nauja Karmelavoj, Kokybes jokios, skyles (kur prisisuka virs priekinio stiklo)  netiko nei viena, galinis stiklas idetas kreivai, mokejau 210 lt.

Stikla kad tiesiai istatyt pjoviau is naujo. Siules visos persisviecia.

Galvoju uzsisakinet kur priekabom tentus siuna, ten ir siules hermetizuotos ir pacios medziagos kokybe visai kitokia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau nauja Karmelavoj, Kokybes jokios, skyles (kur prisisuka virs priekinio stiklo)  netiko nei viena, galinis stiklas idetas kreivai, mokejau 210 lt.

Stikla kad tiesiai istatyt pjoviau is naujo. Siules visos persisviecia.

Galvoju uzsisakinet kur priekabom tentus siuna, ten ir siules hermetizuotos ir pacios medziagos kokybe visai kitokia.

 

va va tame ir reikalas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 9 mėnesių...

Na deja tenka sugryzti prie sios temos.

Bandziau susirinkti rema tentui ir susiduriau su tuo kad skiriasi ilgiai isilginiu vamzdziu taip pat ir vietos kur ploksteles lenktos statosi. p.s. gavau visa rema bet jis plonesnis ir prie kebulo ne prisisuka kaip maniskiam o isistato tipo, senesnio uaz'o.

Toliau esme, kad to tento niekaip negaliu uztempt.... net siules braska bet xui neina iki galo....

Pagooglinau radau uazbukoj chebra sneka kad gali skirtis tentai naujam ir senam remui ar teisybe nesuprasi....

imesiu nuoroda temos gal kam idomu irgi bus: http://forum.uazbuka.ru/showthread.php?t=180391

man kaip ir temos autoriui niekaip neina tento uzdet lieka nedaug, bet ant galiniu kilpu neuzsideda....

sakau gal ne tik suslapint bet ir kokiu muilu suminkstint itrint....  jau nebesugalvoju...

pridesiu kelias remo nuotraukas, o del tento, manau galini lanka perkelsiu arciau sedyniu, bent laikinai kad butu galima vaziuot....

O jei kas turi kokiu minciu, labai butu idomu. Beje gal vertetu pasiskolint kita tenta ir pabandyt uzmaut ir butu aisku kas ir kaip....  zodziu jau nervai nelaiko....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.