Pereiti prie turinio

Privaloma tarnyba ar ne


gince

Rekomenduojami pranešimai

- Батька, як откосить от повестки?[/size]- Тю, сыно! Надо переспать с дочкой военкома[/size]- Так у него сын![/size]- Ну, сыно, если ты такой переборчивый - иди в армию![/size]

Po tavo pliurpalo vaenkomų vadavietės atsilaisvino jau dabar, kas užims jų vietas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 707
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

suzukis tai tikras optimistas :D

 

o jeep o - ten tame facebooke nerase kad botai birbins tik tas mergas kurios tarnavusios :D

 

p.s. bet tai kai variantas....kokia 60 proc. konkurentu jau kaip ir "out" :D

 

 

 

 

edit: suzuki - 25 km. su pilna ekipiruote ? nu nu ...idomu kokie kariai tokius brasokus daro (apart spec. padaliniu ir pan.) :D

as ir esu optimistas :D tik versle kaip ir kare skaiciuoju blogiausia varianta. Tada kai iseina geresnis, geriau gaunasi nei atviirksciai.

O pas mus visi specnazovcai :D Bet tiek to idomu kaip seksis hunteriui nors 10km prasibegt su jaunuoliais? :P

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o  feminestes prisijunge!!!! Cirkas tik atvaziavo!   

O sytas is vis nuostabus 

„Mes norime jauni šeimas kurti, draugauti, o tie 9 mėnesiai – kiek daug porų, šeimų išsiskirs, kiek santykių tokios įtampos neatlaikys, vyrų požiūris po tarnybos pasikeis. Be to, pusė lietuvių vien per šią nesąmonę dar šią vasarą emigruos. Visada buvau už šią valstybę, bet nuo šiandien aš nekenčiu fakto, kad čia gimiau. Atvirai sakau, stengsimės kuo greičiau iš čia išvykti“, – patikino kita skaitytoja.

He he, griz virukas is kariomenes, ir nepokomanduosi ir is vis gali pagalvot, kam man ta TP?:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 klausyk tokiu apklausu ir teks nuo stogo sokti, nes taip sake :D Netikiu as tom apklausom, jos is pirsto trauktos. Praejo studenciokas per gediminke apklause Jukneviciene su draugais ir baigesi apklausa. duok dieve kad tas skaicius iki 10% teoriskai. O realiai kai jau ateis okupantas is tu 10% pagal situacija pabegs 8 o likes vienas i miska o kitas pasiduos tam kad priduot savus.

Čia stipriai klysti. Nesakau, kad tie 57% išliks esant rimtai grėsmei, kai reikės veiksmais parodyti savo poziciją, bet kas norėjo ir kam nepatiko, tas išvažiavo. Išvažiavo ir dalis patriotų, prispaustų finansinių dalykų. Tie, kurie liko, keikia valdžią (kas jos nekeikia), bet tai sava valdžia ir anksčiau ar vėliau ji bus suvaldyta, kad dirbtų žmonėms. Jau renkam tiesiogiai merus, ateis laikas ir partijų "dirigavimo" pabaigai. Kaip bežiūrėsi, Rusijoje žmogus kaip individas žymiai mažesnė vertybė ir jos  betvarkė visai netraukia. Kas prisimena TSRS, tikrai nenori tų laikų sugrįžimo. 

Prisiminkim suomius. Pas juos buvo įvairių pažiūrų žmonių, tame tarpe ir komunistų, net pilietinis karas buvo kilęs. Bet karas su Rusija suvienijo suomius ir ne išgirtoji Manerheimo linija, bet suomių patriotizmas buvo pagrindinė pasipriešinimo jėga. Pats Manerheimas savo atsiminimuose apie tai rašo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mjo..38 sauktinis ir 21 eriu grandinis ar puskarininkis vadovauja :D

 

teko matyti CCCP laikais, kaip Pabradeje "partizanus" ... leitenantas jaunutis "sokdino"  (matyt tik baiges) smarkiai prakaitavo kai tiem partizanam bande "komanduoti" :D

 

naudojo pagal statuta priklausancius zodzius - будьте добры, пожалуйста,скоро обед, мозете курит, спасибо :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o  feminestes prisijunge!!!! Cirkas tik atvaziavo!   

O sytas is vis nuostabus 

„Mes norime jauni šeimas kurti, draugauti, o tie 9 mėnesiai – kiek daug porų, šeimų išsiskirs, kiek santykių tokios įtampos neatlaikys, vyrų požiūris po tarnybos pasikeis. Be to, pusė lietuvių vien per šią nesąmonę dar šią vasarą emigruos. Visada buvau už šią valstybę, bet nuo šiandien aš nekenčiu fakto, kad čia gimiau. Atvirai sakau, stengsimės kuo greičiau iš čia išvykti“, – patikino kita skaitytoja.

 

He he, griz virukas is kariomenes, ir nepokomanduosi ir is vis gali pagalvot, kam man ta TP? :)

Kad pati moteriškė gali būti (ir tikriausiai bus bent kartą ar du) 9 mėn "neįgali" arba nepilnai "įgali"  tai negalvoja .  Ir kur nuo to pabėgs? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir esu optimistas :D tik versle kaip ir kare skaiciuoju blogiausia varianta. Tada kai iseina geresnis, geriau gaunasi nei atviirksciai.

O pas mus visi specnazovcai :D Bet tiek to idomu kaip seksis hunteriui nors 10km prasibegt su jaunuoliais? :P

tu kiek zinau pacanas dar pries mane, tai ir lakstyk :cheer: tiesa dabar suprantu ko cia taip i debatuis isivelei , greit gi pakvies na  kurs molodogo boica  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mjo..38 sauktinis ir 21 eriu grandinis ar puskarininkis vadovauja :D

 

teko matyti CCCP laikais, kaip Pabradeje "partizanus" ... leitenantas jaunutis "sokdino"  (matyt tik baiges) smarkiai prakaitavo kai tiem partizanam bande "komanduoti" :D

 

naudojo pagal statuta priklausancius zodzius - будьте добры, пожалуйста,скоро обед, мозете курит, спасибо :D

Normaliai.Po ustavu. Nepaklausisi-ei leitenantas panores turesi nemalonumu sociai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista, ziuriu visa vakara tv3, bet juknevicienes nemaciau... :) idomu jei jaunuolis turi normalu darba, paskola, bet neturi seimos. Kas tada uz ji paskola mokes jei lieps jam eit 9 menesiam patarnauti?

atsiprashau...LNK
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu isskirus vieta aipie  pasisedejimo pre butelio , mano posta normaliai skaitei? :)

Taip skaiciau, ir seminarai eto xernia palyginus su infrastrukturos sukurimu tuo labiau su tarnybos priemoniu aprupinimu... seminarais maitinasi tik smulkme... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vuo... prisiminiau senu laiku armija sovietine... buvo 88 metai ... gryzdinejom kazkur nuo taurages paligono i vilniu...

mano btras pavasary buvo po ziemos kamufliazo perdazytas, o kadangi daziau pats tai ant genero variklio dangcio uzpiesiau gedimino stulpus... aisku nikes nepastebejo tik lietuvis praporscikas... bet jis manes saugumui nepridave... taip rudeni ir palikau ta btr ateinanciom kartom su lietuviska hieraldika :)post-206-0-93800700-1424888423_thumb.jpg

Redagavo Hunteris
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vuo... prisiminiau senu laiku armija sovietine... buvo 88 metai ... gryzdinejom kazkur nuo taurages paligono i vilniu...

mano btras pavasary buvo po ziemos kamufliazo perdazytas, o kadangi daziau pats tai ant genero variklio dangcio uzpiesiau gedimino stulpus... aisku nikes nepastebejo tik lietuvis praporscikas... bet jis manes saugumui nepridave... taip rudeni ir palikau ta btr ateinanciom kartom su lietuviska hieraldika :)attachicon.gif20150225_200338~2.jpg

atmojaves CA dar galvoji kad paims tave 3 men. "mokytis" ? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atmojaves CA dar galvoji kad paims tave 3 men. "mokytis" ? :D

a kodel nea? Buvau btr60pb vairuotoju... gal duotu koki sena btra pavairuot...:) beje ta savo btra po kapitalkes savo rankom viska surinkau... dar ir dabar atsimenu du variklius ir dvi greciu dezes kurias suderint buvo sunku
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiau syto komento, pamirsai kad ir tau biski  duotu paprasyt.моя хата с краю, нифига не знаю.(ц)

Nors ir sunkai suprantu tavo taisyklingą " rašliavą" ( ne kirilicą) bet deja pats pakolkas nepataikau nė į vieną mano siūlytą kategoriją.......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.