Pereiti prie turinio

reikia patarimo


Rekomenduojami pranešimai

noreciau ant ilgojo gr deti 35 ratus, jau su spyruoklem iskeliau, desiu ir saibas, jei reiks pjaustysiu arkas, bet noreciau issiaiskinti kas geriau 35 ar 33, nes ivairiu nuomoniu jau esu prisiklauses, ar variklis vez, ar neuzpjausiu. Vazineju ir plentu ir bekele

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau GR`ui ir 33 uzteks. tik gera protektoriu parink, mano su 31 gerai eina o 35 tai net nezinau ar prasuktu kokioj baloj, nebent pazemintais begiais

 

ilgas GR-as shude vistiek tik su pazemintais begiais eina ar tu 31 ar 35 desi. svoris ir slabnas mataras savo daro. nebent 4.2 tada jau kita kalba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku dideli skirtumai tarp ju yra. trumpas kur kas geriau eina nei autobusas :D vien tik skirtumas tarp asiu ka reiskia. ten kur tu eini, as ant pilvo sedziu. kita vertus ir paletintas man nemaiso. isijungi kai reik, ir variklio nesmaugiu ir eina neblogai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku dideli skirtumai tarp ju yra. trumpas kur kas geriau eina nei autobusas :D vien tik skirtumas tarp asiu ka reiskia. ten kur tu eini, as ant pilvo sedziu. kita vertus ir paletintas man nemaiso. isijungi kai reik, ir variklio nesmaugiu ir eina neblogai

 

tai ta as suprantu, kad trumpas tam tikrose situacijose geriau, ale kalba buvo, kad variklis per silpnas ir ratu neprasuks... sankaba degs... tai as sneku apie kokia pliurze, ar pievas kaip Nemeza, tokiu atveju, manau viskas butu ok, neturiu omeny sudetingos trasos su aukstais staciais pakilimais ir iskarto nusileidimu, kaip sakai, kad ant pilvo sestum...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu as trumpa 3,3TD ir ilga GR 2,8TD taerp ju yra LAAABAI didelis skirtumas. GR`as su 31 nenori eit, o senukas varo 35`us ratus tuo paciu begiu be jokiu problemu (cia as sulyginau kilima i kalna asfaltu), o miske su trumpu lengviau issisukti ir per griovius jo nepakabinsi ir baloj netaip sesi, aisku daug priklauso nuo paciu ratu ir tarpines

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.