Pereiti prie turinio

LR Discovery 1 300TDI remontas / atnaujinimas / tobulinimas


alga

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 475
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Byres tie reduktoriai su 32 ir su 33. Patikek, neturi jie rezervo, isbandyta praktikoj.

Kas byrės? KAM poros ar Ashcroft ATB difai? Kažkaip kelia stiprias abejones toks teiginys, įvertinus jų naudojimo apimtis LT. Prieš dėdamas perskaičiau krūvą atsiliepimų UK ir AU, kur šitie daiktai gan plačiai jau naudojami ir važiuoja žmonės patenkinti.

Kad standartiniai LR byrės tai tikiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu geriau paklausyk Laumkelio, visa kas yra Landrover, ar skirta Landroveriui byra tiesiog rankose :D

Tai aš matau kad Osram lemputę įdėjus į LR farą jinai būtinai iškart perdegs :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Philips" tikrai ne, nes ji kokybiska  :D Lyginkit lygiavercius produktus, o ne vdutiniokus su lyderiais. Tas pats ir su LR. Su kuo ji gali sulyginti, nebent su "UAZ" ir jis jau zenkliai kokybiskesnis, kas liecia patikimuma, apie kaina jau tyliu.

Manau reikia kai kam susikurti temą pavadinimu "LR paranoja" ir tada adminai galės panašius postus ten perkelti. O čia prašau neteršiam visokiais UAZ vs LR. Ne tam tema skirta.

P.s. Osram ir Philips mano akimis lygiaverčiai produktai, tačiau matyt Laukmelis Philipsu prekiauja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas byrės? KAM poros ar Ashcroft ATB difai? Kažkaip kelia stiprias abejones toks teiginys, įvertinus jų naudojimo apimtis LT. Prieš dėdamas perskaičiau krūvą atsiliepimų UK ir AU, kur šitie daiktai gan plačiai jau naudojami ir važiuoja žmonės patenkinti.

Kad standartiniai LR byrės tai tikiu...

 Nelaikys tilto "kozukas", jis tiesiog prarudys kiaurai, nes jo storis tik 0.50 mm, lyginant su NP ar TLC - 1.50mm.  Prarudijus pateks purvas, isbegs tepalas ir joks difas nelaikys. Patarimas: nenaudok jokiu pr ir gal tiltu apsaugu, rekomenduojamu LR, nes jos kaupia purva ir dregme, ko pasekoje prarudija kiaurai tiltu "kozuchai".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau reikia kai kam susikurti temą pavadinimu "LR paranoja" ir tada adminai galės panašius postus ten perkelti. O čia prašau neteršiam visokiais UAZ vs LR. Ne tam tema skirta.

P.s. Osram ir Philips mano akimis lygiaverčiai produktai, tačiau matyt Laukmelis Philipsu prekiauja :)

 

Ateis laikas, ir manau greitai, kai suprasi, kuris is musu klydo. Sekmes.

 

Kas liecia Osram (Sylvania - usa) ir Philips , tai tik palyginimas, nors siaip parodyk man nors 1 lempute Osram-Sylvania, kuri nebuvo pagaminta P.R.C  ? 

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Nelaikys tilto "kozukas", jis tiesiog prarudys kiaurai, nes jo storis tik 0.50 mm, lyginant su NP ar TLC - 1.50mm.  Prarudijus pateks purvas, isbegs tepalas ir joks difas nelaikys. Patarimas: nenaudok jokiu pr ir gal tiltu apsaugu, rekomenduojamu LR, nes jos kaupia purva ir dregme, ko pasekoje prarudija kiaurai tiltu "kozuchai".

Turėjau ir aš tokią patirtį, bet laiku aptikau, užteko stuktelti plaktu kai atsivėtė didžiūlė skylė, nors prieš tai jokio tepalo pratekėjimo nepastebėjau. Problema yra su galiniais tiltais. Priekinis karts nuo karto gauna tepalo, taip pat nusišveičia rūdys  todėl atrodo kaip naujas. Bet tame nemačiau didelės problemos. Idealios būklės galinio tilto kožuką nupirkau už 50 eur. + pusdienis darbo. Nušveičiau, nugruntavau, nudažiau su RAPTOR, manau laikys dar 15 m. Dėl reduktoriaus apsaugų yra tame tiesos. Jei metalą paliksi pliką dėl besikaupiančio purvo ir drėgmės greitas prarūdijimas neišvengiamas. Todėl reikia nepatingėti, nušveisti, nugruntuoti, nudazyti ir uždėjus apsaugą supurkšti su antikoroziniu marmalu. Na ir aišku karts nuo karto nepamiršti nuimti apsaugą ir pažiūrėti kas ten gyvena.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tiekiami tie reduktorių "bliūdai", seną nupjauni  - naują užvirini. 25 GBP štuka.

Šiuo metu nemačiau reikalo dėl jų jaudintis. Apsaugos uždėtos, tai ką - laikas nuo laiko nuimti patikrinti, padažyti.

post-8462-0-16787000-1451901484.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Negalima išvados daryti dėl vieno įvykio. Jei man Volvo tepaliniai žiedai prikepė pasivažinėjus su LM alyva, tai nereiškia, kad dabar turiu visiems pasakoti, kad nepirkit daugiau Volvu, nes ten žiedai prisvyla :D

 

Gal Suzukis patekęs į tas pačias salygas kaip LR, būt prarudijęs po 5-erių metelių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mano LR buvo prarudijes kiaurai pr tilto "kazuchas". Nemaciau tokios problemos nei pas TLC, nei pas SS "Samurai" 28 metu senumo, o LR buvo tik 11 metu. Kas butu su juo sulaukus Suzuki amziaus ?

 

Pas SS tokio amžiaus turbūt tik tiltas ir bebūtų nesupuvęs.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.