Pereiti prie turinio

TLC 90 pirmos problemos - patarkite


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Gyriausi neseniai, kad isigijau TLC 90. Per tris menesius pravaziavau 8 tukst.km. Tame tarpe kokius 3 tukst. su pilnai krauta priekaba, nes kraustausi is Vilniaus i Anyksciu rajono sodyba nuolatiniam gyvenimui. Vezuosi kiekviena gelezele ar bruseli, nes gaila palikti. Zodziu, ligos pradzia, manau, nuo priekabos tampymo. Prasidejo taip : pradzioje jutau padidejusia vibracija, kai numeti gaza, bet lieki ant begio. Pagazuoji - vel gerai. Siandien vaziuodamas  pajutau kad vibracija dideja, jau pradejo kalenti ir kai stabdai stabdziu ant laisvo. O. mieste stipriau truktelejus isgirdau garsu sutraskejima ir gana stipriai, kad net sikna sudrebejo. Issigandau baisiai. Vaziavau su krauta priekaba. ir taip kelis kartus. Jei pajudi palengva - nieko, jei trukteli - subilda. Ir subilda garsiai. As galvoju, cia gal arba "granata", arba gal kryzme kokia ?

Patarkite, ar galima paciam pasitikrinti kas atsitiko, kad servise neisdurinetu ? Labai nusiminiau ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...viską galima pačiam pasitikrinti ir susiremontuoti, bet tam reikia sąlygų ir tech. supratimo, pagal Jūsų aprašymą manau reikia važiuoti į servisą ir bus aišku, gal ten nieko baisaus kokia kryžmė, o gal paskirstymo dėžė"razdatke", gal tilto poros, o gal duslintuvo tvirtinimai nutrūko ir dungsi ;) . Čia tik Vilniškiai gali parekomenduoti ,kur nuvažiuoti išsiaiškinti problemą ir suremontuoti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš patirties, kardano kryžmių problema, man asmeniškai pradžioje tik su krauta priekaba jaustis pradeda, na o vėliau tai ir tuščia... Jei jeu ir traškėjimai atsirado tai greičiausiai ne viena kyžmė bus subyrėjusi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Nekursiu naujos temos, prie tų pačių problemų norėjau prisidėti.

 Įsigijau TLC 95 2001 pabaiga , 50 anniversari. Nesuprantu kompaso nustatymo . :(

Vyrai, padėkite, kaip su tuo kompasu susitarti, kaip jį nustatyti ir aplamai, ieškojau manualo, jau 3 dienos sėdžiu internete ir niekaip nesurandu kompaso nustatymo metodikos.

Vadinasi silpnai ieškau, tai gal kas žinot kur rast ?

Ačiū :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na čia kitokia problema nei temoje pradėta, tai sakyčiau reikia naują temą kurti :) nes kaip čiainikui bus dar ne vienas klausimas :)

Meri, jau nuo rankenėlės ,kuri  prie vairo supratau, kai atvažiavau konsultacijų , kad  reiks su technologijom susidurt :D.  Čia ne su mano Meška važinėt, čia reiks ir išmaniąsias technologijas suprast :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrukai, kas žinote padorų automeistrelį apie Anykščius ar Ukmergę, kuris galėtų džipo važiuoklę patvarkyt, pavirint ar pakonsultuot sąžiningai.

Nuvariau aš savo TLC 90 į Sudervę, nes gavau žinutę į pm - "atšok - pagelbėsim". Bože, bože, galvojau, kad tokių šaltkalvių jau nebelikę. Du broliai, abiems virš penkiasdešimt, privatus verslas - patikėjau.... Palikau džipą, sakė 5 - 6-iom dienom. Išlaikė 14 dienų. Nuvažiavau jau be įspėjimo pasiimti mašinos - pusę aptartų darbų nepadaryta, jokio atliktų darbų sąrašo tik kaina - 260 eurų. Kai paklausiau, kas padarytą : " čia pavirinta, čia pavirinta, ant rėmo trys siūlės uždėtos, užtepta kažko juodu ir dar - stabdžių vamzdelio tvirtinimas ( du plastikiniai pasaitėliai )" O, kad glušako vamzdis nulūžęs ant rėmo guli, tai, tipo, nieko. Sakiau, tiek nemokėsiu, tai pasiūlė tada 200 eurų, kad nesipykti. Kažkas baisaus su broliukais Sauliumi ir Kęstu "faberže" pasivadinusiais, kaip žmonės taip gali...Gailiuosi, kad Meriu pasiūlymu nepasinaudojau pas Romą nuvažiuot, bet tolokai dabar man tas Vilnius.

Būsiu dėkingas suteikusiems informacijos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu niekam priekaištauti, mosuoti kardu ar verkti. Tiesiog parašiau, kad koks naujas jaunas džipo turėtojas nenusviltų ir neliktų apgautas. Čia, galima sakyti, tik prevensinė priemonė. Kas kaip sugeba, tas taip ir sukasi. Sugebi apgaut ? Valio - apgaudinėk.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie matyt iš jaunų džipistų ir gyvena, nes neįsivaizduoju kas broliukam galėtų patikėti mašiną antrą kartą... Prieš kelis metus buvau užkibęs, pralaikė kelis mėnesius mašiną, pudrino smegenis (tai meistras susirgo, tai laidotuvės kažkokios), nuvažiavęs radau pusgirtį, pasibaigus kantrybei išsikviečiu tralą ir nuvežiau pas normalius meistrus. Suprantama, nieko nemokėjau už pradėtus daryti darbus, nes atmetus tralo paslaugą dar Faberžė man liko skoloj...

Jei bandys kažką atsikalbinėt - turiu pokalbio įrašą, ne ant to užsirovė ;)

Nenoriu niekam priekaištauti, mosuoti kardu ar verkti. Tiesiog parašiau, kad koks naujas jaunas džipo turėtojas nenusviltų ir neliktų apgautas. Čia, galima sakyti, tik prevensinė priemonė. Kas kaip sugeba, tas taip ir sukasi. Sugebi apgaut ? Valio - apgaudinėk.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrukai, kas žinote padorų automeistrelį apie Anykščius ar Ukmergę, kuris galėtų džipo važiuoklę patvarkyt, pavirint ar pakonsultuot sąžiningai.

Nuvariau aš savo TLC 90 į Sudervę, nes gavau žinutę į pm - "atšok - pagelbėsim". Bože, bože, galvojau, kad tokių šaltkalvių jau nebelikę. Du broliai, abiems virš penkiasdešimt, privatus verslas - patikėjau.... Palikau džipą, sakė 5 - 6-iom dienom. Išlaikė 14 dienų. Nuvažiavau jau be įspėjimo pasiimti mašinos - pusę aptartų darbų nepadaryta, jokio atliktų darbų sąrašo tik kaina - 260 eurų. Kai paklausiau, kas padarytą : " čia pavirinta, čia pavirinta, ant rėmo trys siūlės uždėtos, užtepta kažko juodu ir dar - stabdžių vamzdelio tvirtinimas ( du plastikiniai pasaitėliai )" O, kad glušako vamzdis nulūžęs ant rėmo guli, tai, tipo, nieko. Sakiau, tiek nemokėsiu, tai pasiūlė tada 200 eurų, kad nesipykti. Kažkas baisaus su broliukais Sauliumi ir Kęstu "faberže" pasivadinusiais, kaip žmonės taip gali...Gailiuosi, kad Meriu pasiūlymu nepasinaudojau pas Romą nuvažiuot, bet tolokai dabar man tas Vilnius.

Būsiu dėkingas suteikusiems informacijos.

labiausiai patinka tas faktas kad piliecio aprasyme yrasyta vilnius, bet pilietis tvirtina kad,vilniaus meistrai jam tolokai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labiausiai patinka tas faktas kad piliecio aprasyme yrasyta vilnius, bet pilietis tvirtina kad,vilniaus meistrai jam tolokai...

Vyti, mano pirmajame pasisakyme parašyta : " kraustausi gyventi į Anykščių rajoną ...", po to sekė tavo pasisakymas dėl dalių. Reiškia, tu perskaitei manąjį, pasimiršo gal. Bet tavo pastabą priimu, reikia pakeisti miestus mano prisistatyme. Ačiū.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.