Pereiti prie turinio

mb g 3.0d


GvidasR

Rekomenduojami pranešimai

siandien matavausi sau mb g 92m 3.0d , auto is esmes patiko , geras jausmas ji vairuojant , bet pagrindinis minusas del ko nepirkau , tai labai truksta galios , labai sunkiai isibegeja iki 100km/h , ar jie visi tokie ar man toks papuole ? kaip su turbinimu sito 3.0d variklio ar daug reikalu ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien matavausi sau mb g 92m 3.0d , auto is esmes patiko , geras jausmas ji vairuojant , bet pagrindinis minusas del ko nepirkau , tai labai truksta galios , labai sunkiai isibegeja iki 100km/h , ar jie visi tokie ar man toks papuole ? kaip su turbinimu sito 3.0d variklio ar daug reikalu ?

mano kaimynas turejo G klases jau gal kazkur 2001 3.0TD ir sunkiai begejosi,dar automatas,bet kai ivinioja tai eina gerai,kiek laiko turejo nebuvo zieminiu padangu uzsidejes plikais M+S vazinejo,niekad niekur nesededavo o nuo namu pries auksciausia apledejusi kalna pasikeldavo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien matavausi sau mb g 92m 3.0d , auto is esmes patiko , geras jausmas ji vairuojant , bet pagrindinis minusas del ko nepirkau , tai labai truksta galios , labai sunkiai isibegeja iki 100km/h , ar jie visi tokie ar man toks papuole ? kaip su turbinimu sito 3.0d variklio ar daug reikalu ?

kiek bandziau visi standartai d tokie pat :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kaimynas turejo G klases jau gal kazkur 2001 3.0TD ir sunkiai begejosi,dar automatas,bet kai ivinioja tai eina gerai,kiek laiko turejo nebuvo zieminiu padangu uzsidejes plikais M+S vazinejo,niekad niekur nesededavo o nuo namu pries auksciausia apledejusi kalna pasikeldavo

pasaka ne automobilis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.