Pereiti prie turinio

reikia pratekint motociklo variklio galvutes


Hunteris

Rekomenduojami pranešimai

ieskau kas Vilniuje pratekintu ar prafrezuotu motociklo variklio galvas , buvau vieniems prie oro uosto nuvezes cilindrus praslifuot ir honiguot, viskas ok, o su galvom ar nemoka ar nenori uzsiimt... darbus reikia padaryt lygiai tokius kokie yra siame video 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visgi pats nusipirkai `mano` tulas :(

stovi tavo tulos, vaziuok ir jamk, as muraveju jamiau, dabar turiu tmz dvirati  5.952 ir trirati 5.9403  bet jie skirti 76 benzui ir nepritaikyti 95 , suspaudimo laipsni reik didint, va tam ir reikia prafrezuout galvas.. 

p.s. aciu kolegoms uz nuorodas, pirmadieni pracekinsiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau siandien i vikrus uzsukes... vel neapsieme, paklausiu kodel, sako as ne tekintojas  :wacko:  ko gero neturejo varzto, kuris isisuka i galvute kad istatyt i tekinimo stakles, o pasigamint per 10 min matomai tingi ar nenori... liko honas, nors ten irgi jauciu bus niuansu.. 

gal kas siaip namuose turit tekinimo stakles vilniuje? pas mane pati yra, bet netelpa, per mazos ... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, pratekino, gal, kaip jis sake nelabai graziai, t.y. nedailinta, bet manau turetu but gerai. kamera sumazejo, rytoj jei spesiu iki vakaro tai uzdesiu ir bandysiu uzvest, aisku tik problema gali but tame kad reik sureguliuot degima ir korba. parasysiu ryt kaip sekesi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, pratekino, gal, kaip jis sake nelabai graziai, t.y. nedailinta, bet manau turetu but gerai. kamera sumazejo, rytoj jei spesiu iki vakaro tai uzdesiu ir bandysiu uzvest, aisku tik problema gali but tame kad reik sureguliuot degima ir korba. parasysiu ryt kaip sekesi

siaip tai tekint reikia ne na glaz o matuot .. pas mane gavosi 2,5 mm, 84 m. galvoje be soninio idubimo 3,2 mm .. 1,5 mm mazai,  nebent zvake ilga isuksi, bet reikalui esant gali jos neissukt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir daugiau reik, tiesiog pasiule pabandyt maziau, galu gale atsukt galva 4 varztai ir iki jo 9km kelio, bet kada gales nutekint daugiau. tiesiog noriu priderint, paziuret kaip ir kiek dar ko galima padaryti.

beto niekur neradau parasyta kiek reikia konkreciai nutekint

jei zinai - prasviesk

tik, ne kiek tau pratekino, o kiek reikia?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir daugiau reik, tiesiog pasiule pabandyt maziau, galu gale atsukt galva 4 varztai ir iki jo 9km kelio, bet kada gales nutekint daugiau. tiesiog noriu priderint, paziuret kaip ir kiek dar ko galima padaryti.

beto niekur neradau parasyta kiek reikia konkreciai nutekint

jei zinai - prasviesk

tik, ne kiek tau pratekino, o kiek reikia?

man dar netekino, ryt zinosiu ar apsiima, nes pergreztos zvakiu skyles ir centro ner, centras yra tik naujoje galvuteje, as matavau kad reik nuslifuot  2,8 mm.. matavau taip .. isuku zvake, apvertes i kamera pripilu pilna iki tarpines skyscio, pries pilant matuoju kubikus, pyliua su medicininiu svirkstu, tada eik su kalkuliatorium paskaiciuot... iimi cilindro tuir, jis yra 199 ir dalini is kubiku kuriuos supylei i degimo kamera... gauni skaiciu,  95 benzui suspadimo laipsnisturi but nuo 10 iki 11, pvz 80 benzui 8-9  ... as saviskiu matavau tai radau 8,5 . Tikiuosi zini kodel reikiaa didint suspaudimo laipsni... ? nes kuo mazesnis oktanas , tuo didesne degimo kamera,  72 benzas anksciau detonuodavo pats nuo ikaitusios galvutes, o 95 benzas dega leciau, va ir reikia kad greiciau procesas vyktu ir trauka dar padideja... aisku lengviausias budas tai gerokai paankstint degima, bet vel gi ant zemu apsuku springs ant aukstu eis kaip zveris

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suspaudimo laipsnį skaičiuoti reikia šiek tiek kitaip: imi cilindro tūrį (darbinį tūrį), pridedi degimo kameros tūrį, ir tą sumą dalini iš degimo kameros tūrio. Koks skirtumas? Pvz., darb. tūris 90, deg. kamera 10. Turi gautis ne 90/10=9, o (90+10)/10=10.

 

A.

 

svirkstu, tada eik su kalkuliatorium paskaiciuot... iimi cilindro tuir, jis yra 199 ir dalini is kubiku kuriuos supylei i degimo kamera... gauni skaiciu,  95 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as supratau kaip skaiciuoja hunteris, bet nelabai ikalu aruno skaiciavimo metodo. tiesa sakant geriausia butu kad kas nors pasakytu bent mazdaug kiek reikia mm sumazint kamera. muraska kiek zinau kaip ir tula 199 kubiku, benzo oktanas tarp 66 ir 72, man reik perdaryt i 95. jei kas zinot ir mokat, prasau paskaiciuokit ir parasykit atsakyma, busiu labai dekingas

kas liecia slifavima: man issove zvake, nuveziau zmogeliui = padare perexodnika ir pratekino apie 1.5mm. kiek zinau galva tokia pati kaip ir tuloj, jokiu problemu del centro nebuvo. uz zvake sumokejau 10 eu, uz pratekinima dar 5 eu.

sian surinkau, ryt bandysiu uzvedinet.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tikrai nezinau

zinau tik kad reikia kamera sumazinti, klausimas: kiek?

taigi pasimatuok, yra skirtingos galvos, pas mane ant vienos gavosi 2 mm, ant kitos 2,8 mm ... varikliai yra skirtingi, su atbuliniu voztuvu ir langu stumoklyje ir be , be to ir cilindrai skiriasi... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu paaiškinti savo skaičiavimą.

 

Suspaudimo laipsnis yra santykis tarp tūrio kai stūmoklis yra apačioje (cilindras + deg. kamera), ir tūrio kai stūmoklis yra viršuje (deg. kamera). Jis parodo, kiek kartų sumažėja tūris pakilus stūmokliui. Kadangi tai tūrių santykis, jis nepriklauso nuo variklio būklės ir yra grynai konstrukcinis parametras. 

 

Kompresija neskaičiuojama, o tik matuojama (slėgio vienetais). Ji parodo slėgį, kai stūmoklis yra viršuje. Ji priklauso nuo suspaudimo laipsnio, variklio būklės (žiedų ir vožtuvų sandarumo), sukimo greičio ir t.t. Naudojama įvertinant variklio būklę. 

 

man atrodo kad jus skaiciuojat neteisingai,suspaudimo laipsni painiojat su kompresija

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.