Pereiti prie turinio

XBradas-FREE 2015 vasario 14d.


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 112
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Opa pa!!! Tai matai kaip ponas Audriau J jums pavyko laimet...As trasoi jam leidau aplenkt (per racija maldavo,nes zmona liepe namo vaziuot) o jis dar kalneli praleido. Mano telefona turi ,tai perrases diplomus pas

Meri, pats man atvesi!

Del kalnelio sutinku, jau pasiteisinau  :P  bet ten 15-20 sek. vis vien situacijos nekeicia... Uz praleidima as tau skolingas  :salut:  :D kompensuosiu skriauda !!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten visa kolona jūsų blūdijančių buvo :)

Mūsų SR . Kartais nusikeikiu, atsiprašau... :blush:

Tarp kitko, Meri, kiek betoninių žiedų reikėjo į legendą įrašyti? Nuvažiavus pagal metrus 2 gulėjo, o netrukus ir dar vienas...

Redagavo Minnde
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten... ten paaiškėjo finiše, vietiniai pasipasakojo - važiavo ir panoro pakilt į tą kalniuką, kur vasarą kildavo... šiaip dėl savęs... na o kiti į legendą pamiršo pažiūrėt ir iš paskos :)

 

gazas.jpg

 

žiedukai pagal metrus ir buvo du... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vienas kai važiavau be šturmano iš galo Jimnis, greitom akyse persiskaitė gazas dugnas, na tai ir dėjau ten, visai faina sakau Meris sugalvojo

Važiavau kaip nurodyta legendoj, ne į kalną

Aha, Gazas Dugnas - ir mane subalamutino - gerai kad zmona pristabde :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepažįstu veidų pagal   "slapyvardžius"., bet galiu patvirtintu, kad kažkuris iš važiavusių primygtinai visiems sustojusiems prie kalno įrodinėjo, kad reikia kilti į viršų. Iš veido išraiškos matėsi, kad bando ieškoti kvailių kurie juo patikės. Minėjo, kad niera kelio tiesai.   O, "gazas dugnas"    tai  kilti į kalną.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepažįstu veidų pagal   "slapyvardžius"., bet galiu patvirtintu, kad kažkuris iš važiavusių primygtinai visiems sustojusiems prie kalno įrodinėjo, kad reikia kilti į viršų. Iš veido išraiškos matėsi, kad bando ieškoti kvailių kurie juo patikės. Minėjo, kad niera kelio tiesai.   O, "gazas dugnas"    tai  kilti į kalną.

Cia gerai ar blogai? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, matai....  "gerai ar blogai "  priklauso  nuo  to kaip į  tai pasižiūrės prokuroras  įvykus nelaimingam atsitikimui.....

 

BK (BAUDŽIAMASIS KODEKSAS) turi daug sąvokų........"sąmoningas klaidinimas,  fizinio asmens sužalojimas....ir t.t"

Oho, toks jausmas kad jus sventeje dalyvavot ne savo noru.. Zmones buvo susirinke gerai praleist laika.

Linkiu pozityvumo..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, gal pats ir buvote TUO, kuris bandė  sąmoningai  klaidinti. 'SĄMONINGAI"   Tai patarimas ateičiai:  paskaitykite BK..........

Na jeigu paskaitytumete mano pasisakymus sitoje temoje - rastumete aprasyma kaip pravaziavau sita sankryza. Jeigu neklystu - jus buvote su raudonu L200 - buvome prasilenke Salake, viename is tasku, prie ilgo zvirkelio :)

 

Is kur tokios emocijos - zmona ishsigando? (Maciau jos veida kai vaziavote greicio ruoze :) )

 

(As saviske buvau ant kalniuko palikes.. )

Redagavo Pelkinis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepažįstu veidų pagal   "slapyvardžius"., bet galiu patvirtintu, kad kažkuris iš važiavusių primygtinai visiems sustojusiems prie kalno įrodinėjo, kad reikia kilti į viršų. Iš veido išraiškos matėsi, kad bando ieškoti kvailių kurie juo patikės. Minėjo, kad niera kelio tiesai.   O, "gazas dugnas"    tai  kilti į kalną.

Gerai parašė Meris - visi turit savo galva :D  pirmame mano pabrade, po to kai Juras su gulbe istrauke is serpantino i kuri buvau pakliuves, siulė man testi kelione paskui jo ekipaza reido klasėje  :D , sakė istrauks kur reiks ...galėjau lysti aisku :D  butu atrakcijos  jauciu visiems dalyviams o orgams dar ir galvos skausmo, kai su standartu ir be padangu buciau islindes kur UAZ'as be tiltu liko :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.