Pereiti prie turinio

Cherokee XJ po ilgesnio stovejimo uzsistabdo galiniai bugnai


turcinas

Rekomenduojami pranešimai

Po stabdziu remonto kai buvo pakeisti galiniai bugnai, silindriukai ir kalades, pastebejau:

 

Pvz po nakties stovejimo pradedi vaziuoti ir jei tik stabtelt reikia paspaudus stabdi - blokuojasi galiniai ratai. Po keleto stabdzio paspaudimu pavaziavus kazkiek padetis normalizuojasi ir viskas veikia normaliai.

 

Su rankiniu tai nesusije taip buna nepaisant ar rankinis nakti buvo uztrauktas ar ne...

 

Gal turit kas ideju kur ieskot galu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kazkuriame jeepe taip buvo, pasikeiciau vamzdelius ( varinius uzvalcavau su antagliukais vietoij originaliu metaliniu kuriems kaput) iki cilindriuku ir skirstytuva ( trisaky) padejo. Nesiaiskinau kame bedos buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del skyscio nezinau. Rankinio trosas nebuna uzssales nes rankinis net nebuna uztrauktas nakciai, vistiek stveria galiniai.

 

Stabdymas toks, pirma isvaziavima tik prisistabdyt svelniai nori, o galiniai ratai ciuozia ir tiltas sokineja, atrodo kad iskris.

 

Tipo taip:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gwEo5OHHoKE

Redagavo turcinas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kazkuriame jeepe taip buvo, pasikeiciau vamzdelius ( varinius uzvalcavau su antagliukais vietoij originaliu metaliniu kuriems kaput) iki cilindriuku ir skirstytuva ( trisaky) padejo. Nesiaiskinau kame bedos buvo.

 

Vat draugelis is sako ar nebus kad per ta skirstytuva kazkaip priteka skyscio per nakti, po to kol issipumpuoja tai ir gaunas barzda...

 

Bet as net nezinau kur jis statosi...

Redagavo turcinas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas daiktas neprie ko, gale ant tilto stovi trishakis, i ji sukasi vamzdeliai, uzsikisha nuo metaliniu originaliu vamzdeliu kurie surudyje.. Skirstytuvas po kapotu paskutineje eileje kaip ir pagr.cilindriukas.

O tenai nuotraukoj biski senobinis kazkoks bakelis , cia kaip pas karinius jeep wranglerius;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

opa, aktualia tema uzvedet :)ir pas mane yra neaiskumu tame... ryte, ar vakare po darbo isvaziavus, taip jauciasi kad stabdziai afigieni vos prilietus pedala (neblokuoja galo) bet jauciasi kad "astrus" tokie... po keliu pastabdymu patampa svelnus... a va kame cia saknys.. tu matai :) as galvoju ar man vaidenasi  ar cia kokia dregme ar kol nepakaite taip vyksta :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

opa, aktualia tema uzvedet :)ir pas mane yra neaiskumu tame... ryte, ar vakare po darbo isvaziavus, taip jauciasi kad stabdziai afigieni vos prilietus pedala (neblokuoja galo) bet jauciasi kad "astrus" tokie... po keliu pastabdymu patampa svelnus... a va kame cia saknys.. tu matai :) as galvoju ar man vaidenasi  ar cia kokia dregme ar kol nepakaite taip vyksta :scratch:

 

Bent jau mano atveju manau tas pakaitimas nelabai gal.... linkes ta varianta atmesti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.