Pereiti prie turinio

MP II "anglo" perdarymas į "europietį"


numana

Rekomenduojami pranešimai

zinok KAIMYNE 666,uz 3000-4000 su parvezimu kaip kad rasai tai toki lavona parsivesi kad asaras brauksi ,vien parvezimas apie 1200,abejoju ar dar kas uztiek parves,nes kaip paskambines pasakai kad dzipa ir dar ilga,tai iskart kaina pasoka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • Atsakymus 53
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

visai as nebrangus kolega :D ir burti cia jums nesiruosiu,kaip ir minejau turek V5 ir pirkimo pardavimo sutarti ,kad tu pirkejas ir uzsiregistruosi,o technikine kiek minejo paziuri tik pagrindinius mazgus ,kad tvarkingai butu perdaryta ,o nebutu ant snargliu ir praeina.Beje pats dirbu su MAN TGA vilkiku perdarytu ir buvo toks atvejis kaip pries du ar tris metus,kaip cia buvo zavarucha del anglisku perdarytu sunkvezimiu ,pravarynejau vilkikui tech. abziura,tai manes uzklause kur "basmakai" tai nieko nepagalvojes atreziau ,kad bardacioke,nes pas angla ligoni nera ju kur pritvirtint,tai po tokio mano pasisakymo,tas darbuotojas tepe slydes ir po kokiu geru desimt minuciu atejo keturiese ir prasidejo navarotai,tipo neleisim praeiti tech. ,o man sakau pa barabanu,vilkikas tai ne mano asmeninis,paziurejo visas lenteles ,kruopciai sutikrino numerius ir praleido,tik pagrasino ,kad kitais metais nepraeisi,po to ivykio jau du kart praejau,be jokiu bajeriu.

Dabar turiu angla kuri ruosiuosi perdarynet ir nesuku galvos del tech. abziuros.Cia kiekvieno asmeninis reikalas ,patys esat padeties seimininkai,taip ,kad jums spresti,prie angliskos auto pridek grubiai 6000lt ir spresk ,apsimoka ar ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visai as nebrangus kolega :D ir burti cia jums nesiruosiu,kaip ir minejau turek V5 ir pirkimo pardavimo sutarti ,kad tu pirkejas ir uzsiregistruosi,o technikine kiek minejo paziuri tik pagrindinius mazgus ,kad tvarkingai butu perdaryta ,o nebutu ant snargliu ir praeina.Beje pats dirbu su MAN TGA vilkiku perdarytu ir buvo toks atvejis kaip pries du ar tris metus,kaip cia buvo zavarucha del anglisku perdarytu sunkvezimiu ,pravarynejau vilkikui tech. abziura,tai manes uzklause kur "basmakai" tai nieko nepagalvojes atreziau ,kad bardacioke,nes pas angla ligoni nera ju kur pritvirtint,tai po tokio mano pasisakymo,tas darbuotojas tepe slydes ir po kokiu geru desimt minuciu atejo keturiese ir prasidejo navarotai,tipo neleisim praeiti tech. ,o man sakau pa barabanu,vilkikas tai ne mano asmeninis,paziurejo visas lenteles ,kruopciai sutikrino numerius ir praleido,tik pagrasino ,kad kitais metais nepraeisi,po to ivykio jau du kart praejau,be jokiu bajeriu.

Dabar turiu angla kuri ruosiuosi perdarynet ir nesuku galvos del tech. abziuros.Cia kiekvieno asmeninis reikalas ,patys esat padeties seimininkai,taip ,kad jums spresti,prie angliskos auto pridek grubiai 6000lt ir spresk ,apsimoka ar ne.

 

aciu nebrangusis kolega :) uz toki paprasta bet visiem suprantama atsakyma :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pasakyt ,kad tokiu metu mp daryti neapsimoka,,normalu MP2 angluose nupirksi uz kokius 800svaru(3200lt) parvezimas 1500lt. komplektas tokiam gal ir uz 1500lt. nupirksi,perdarymas skaitau nemaziau 2000lt. viso 8200lt. uz tokia kaina ir europieti rasi.

apsimoka daryti tik geru metu auto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 metų...

sveiki, senose temose nerandu informacijos. Ar yra kas realiai persidares MP II is anglo i europieti, kokie laukia sunkumai, problemos ir dziaugsmai? Kokios galimybes yra keisti tik kebula, kaip i tai ziuri Regitra ir t.t. Jei tingit rasyt, parasykit savo nr man i AZ, paskambinsiu pakalbint. Aciu

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dziaugsmas tehniniam stovi ir komplektacijoi tikro japoniskio visureigio.  Net kebulo apdorojimas skiriasi.  Dideliu sunkumu nera, iprastas darbas. Su V5 regitra ziuri normaliai.Prasmes keisti tik kebula nelabai yra, nes ir remo stovis zymiai geresnis is anglu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

agregatas su numeriu dabar vienas - remas. Kebulas nieko is vis neduomina.Tai forminsi remo keitima.ir psio.Kartais (ir daznai)dokose  padziose parasyta numeris ant lenteles, nes remoi numeris suvalgytas rudziu, gaunasi amzinas auto:))))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ėėėė ką čia garodijat, kodėl negalima registruoti. Kaip ir visas auto varai t.a. , jei gerai padaryta, pravarai t.y. ekspertizės nereikia, ir varai registruoti. Aš persidariau iš anglo pats prieš kokius 5 metus, atidrožiau ir tai stovis neblogesnis nei atvežtų iš vok. Be to  ir kilometražas anglo min dvigubai mažesnis, kėbulas druskos nematęs.... 

post-6861-0-70210200-1420527561_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl perdarytų iš anglų neregistravimo - kur būtų galima paskaityti, nes kiek seku info tokių žinių pateikta tikrai  nebuvo. O neregistruoja nuo 07mėn tik dešiniavairų ,nors ir ankščiau neregistravo , nors EU aktai numato priešingai.   

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.