Pereiti prie turinio

Uzvedimo bedos...


Martynas76

Rekomenduojami pranešimai

gal ir durnas pasiulymas, bet jei itrari, kad uzsalo, variantas su fenu pabandyt pasildyt... bo lauke tikrai dubakas... net nezinau ar mano bajevikas uzsivestu... stovi tokia sniego kupeta :)

Buvo ir pas mane tokia mintis (turiu fena dazams nurakinet), tik beda, kad prailgintuvo reik super ilgo :pig::D Bet mislyju, kad vistiek teks su fenu zaist, kol uzsives. Ir varyt i garaza sodyboj, bo lauke rakinetis, spygos nekyla...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir durnas pasiulymas, bet jei itrari, kad uzsalo, variantas su fenu pabandyt pasildyt... bo lauke tikrai dubakas... net nezinau ar mano bajevikas uzsivestu... stovi tokia sniego kupeta :)

 

tas pats nutiko po Nemėžos skandinimo ir mano 60ai.... prieš vesdamas 5min šildau starterį fenu :) likę vandens, prišala ir neslankioja viduriai.... :mrgreen:

 

o tiltus 2 val servise su lietlempe kaitinom :mrgreen: nu tiek ledo viduj buvo :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pajerike jisai pradejo streikot,pajudinau laidus -uzsivede,galvojau kontaktai..po savaites padare "miriau".Dekui Lee uz pagalba sutvarkant :D O buvo taip,nuemus starteri,viska isvalius su benzu,sepetuku,ir nuliovke,pakeisti sepeteliai,kainavo 28lt ir valanda krapstimo:)Anie sepeteliai seni,buvo nusitryne iki pagrindo,istacius naujus jie ilgesni kokius 3comus..Servise klausiau,200lt nuemimas starterio+2oolt starterio remontas jei imanoma atremantot..taigi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir durnas pasiulymas, bet jei itrari, kad uzsalo, variantas su fenu pabandyt pasildyt... bo lauke tikrai dubakas... net nezinau ar mano bajevikas uzsivestu... stovi tokia sniego kupeta :)

 

tas pats nutiko po Nemėžos skandinimo ir mano 60ai.... prieš vesdamas 5min šildau starterį fenu :) likę vandens, prišala ir neslankioja viduriai.... :mrgreen:

 

o tiltus 2 val servise su lietlempe kaitinom :mrgreen: nu tiek ledo viduj buvo :mrgreen:

 

jau man baisu darosi po tavo pasakojimo, as tai isvis nieko nedariau, isskyrus, kad nuploviau dzipeli pries salcius, zoles is tiltu ir traukiu iskrapsciau... o tiltus ar dar kazkur nelindau... starterio tai gal ir nebuvau paskandines, nes i kalniuka per bebryna ir neteko vaziuot... kazkodel pasukom, kaip ir visi nuo griovio i desine per aplinkui... :? nu cia neesme... bet dabar tiltu irgi ant lauko prie tokios temperaturos juk nechimicinsi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leonardas samuraju uztemt nera jokiu bedu :) dzin ar ledas sniegas jis vedas :) jau ne karta taip uzvedinejau savo samuraika :)

 

tai jau maciau, kaip zuikeliai... jie nevaziuoja, jie per vandeni sokineja :) strik pastrik, privalumu savo turi geru... o as sedziu su tanku baloj :) o jis sale bic bic bic... ir pravare...

tai ant sniego man sunkoka butu uzsivest... juolabiau, kad ir padangos purvo, labai jau jos slidzios...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.