Pereiti prie turinio

Gal Kam Mazos Masinytes Reik


stashas

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip tai prieš išreiškiant "autotoringą" nuomonę dėl viso pikto reikėtų pasidomėt kiek tokios mašinos kainuoja . . .

Klevai as nieko nesakyciau kad ta masina butu bent tvarkingo stovio. dabar visa nubakinta, nutriusus  ir dar desiniavaire uz 1000 eur.

Esme dar viena , pastebejau cia apie naujokus , tik susikuria anketas ir bando iskist  savo turima chlama ,nepavykus dingsta is eterio visam laikui. Toks vaizdas kad siam forume esam kaskokie lohai nesuprantam , nezinom nei kainu , nieko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.autogidas.lt/citroen-c2-coupe-2004-0126455223.html

Klevai - tvarkinga, idealios bukles , kaina ne galutine .  

Gal nesileidžiam į tas diskusijas apie idealią būklę - pakankamai tų idealių atsižiūrėjęs ; ir nedaužtų , ir mažai prabėgusių kur sėdi ir važiuoji .

 

Beje; važiuoji dažniausiai nelabai toli .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kykai , nesiginciju nei biski kam ta virve gale , nes francuskom masinom virve dazniausiai yeina i komplektacija  kaip koks domkratas  ar atsarginis ratas  :D

Norejau parodyt kad visumoj tvarkinga masina ir Lt registracijom   brangesne tik 1500 lt kokia siulo forumietis .  :study: toks vaizdas kad mes negalim paziuret kituose portaluose apie daigtu verte ir bukle.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kykai , nesiginciju nei biski kam ta virve gale , nes francuskom masinom virve dazniausiai yeina i komplektacija  kaip koks domkratas  ar atsarginis ratas  :D

Norejau parodyt kad visumoj tvarkinga masina ir Lt registracijom   brangesne tik 1500 lt kokia siulo forumietis .  :study: toks vaizdas kad mes negalim paziuret kituose portaluose apie daigtu verte ir bukle.

 

Kam rasinet nesamones, kaina per didele ar dar kas negerai jei nepirktum uz per puse pigiau. Masina nupirko vaikas per klaida, parduodu uz maziau negu isejo jos parvezimas ir nupirkimas anglijos aukcione.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tsss ;) Aš net ne apie tavo auto rašiau.

Žiūrėk ką cituoji.

Man vienodai ką tu ten pardavinėji.

 

O bet tačiau, čia- skiedalai ir skiedžiam jei norim :D

 

Kad, tą auto ne 4x4 forume reiktų pardavinėt ir net ne Lietuvoj, jau kita istorija...

 

Lietuvoj ji "ant dalių" ir alternatyvų čia kažkiek daugiau vargu ar rasi.

 

Reikėjo saloj ir dakalt iš karto, kam nelikvidų daiktą plukdyt?

Sukišot tai sukišot pinigų, nu tai dantis sukandi ir leidi papigiai ant dalių- kitaip visvien nebus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tsss ;) Aš net ne apie tavo auto rašiau.

Žiūrėk ką cituoji.

Man vienodai ką tu ten pardavinėji.

 

O bet tačiau, čia- skiedalai ir skiedžiam jei norim :D

 

Kad, tą auto ne 4x4 forume reiktų pardavinėt ir net ne Lietuvoj, jau kita istorija...

 

Lietuvoj ji "ant dalių" ir alternatyvų čia kažkiek daugiau vargu ar rasi.

 

Reikėjo saloj ir dakalt iš karto, kam nelikvidų daiktą plukdyt?

Sukišot tai sukišot pinigų, nu tai dantis sukandi ir leidi papigiai ant dalių- kitaip visvien nebus.

Nupirkus lieka du variantai, arba perki ir moki pinigus arba moki bauda. Siuo atveju pasirinkta moket ir vest i cia. Net nesitikiu kad kazkas ims ir pirks ja sau vazinet, Gal tiesiog yra zmoniu kas ardo masinas ir jos reiks, O kaina esu nusiteikes stipriai derint pirkejo naudai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasyk kas ten kaip? Turi V5 dokumentus ?pilnas ar saknele? ar is aukciono su kategorija ( B C D)nupirkai,? Kaip su MOT testu? Kiek tikras miliazas ant skydelio? Aciu

 

Vaikas nupirko is copart.co.uk, kad nemoket baudos atsiveziau ir padariau klaida. Kategorija C, dokumentu net nebandziau uzsakinet, buna pasiseka ateina ir D kategorijos dokumentai. Rida kokia rodo tokia, tikrai nieko nesukau ir net noro neturiu tam.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsakinet nieko nereikia, su C kategorija butina pradzioj turi praeiti VIC ceka. Uzsakai tada geriausiu atveju po 2 savaiciu paskiria, Tada jei viskas ok, siuncia popierius I DVLA del dokumentu ir tik jau tada nuo 6 iki 10 savaiciu gali ateiti V5.. Tokios tokeles. Gaila bet jis tiktai dalimis tinka. Turejau sicia toky paty, zmona vazinejo anksciau tik pas mane buvo 1.6 VTi. Smagus aparaciukas.

Zodziu viskas aisku. Gaila ner popieriu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsakinet nieko nereikia, su C kategorija butina pradzioj turi praeiti VIC ceka. Uzsakai tada geriausiu atveju po 2 savaiciu paskiria, Tada jei viskas ok, siuncia popierius I DVLA del dokumentu ir tik jau tada nuo 6 iki 10 savaiciu gali ateiti V5.. Tokios tokeles. Gaila bet jis tiktai dalimis tinka. Turejau sicia toky paty, zmona vazinejo anksciau tik pas mane buvo 1.6 VTi. Smagus aparaciukas.

Zodziu viskas aisku. Gaila ner popieriu.

Nu kad jie ir butu, ja vesti atgal neapsimoka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.