Pereiti prie turinio

Jgc 95m 4l sugedo kompas.Reikia patarimo


1andrius1

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,atsitiko tokia beda pas mane,nuejo variklio valdymo blokas (kompas) visur prajieskojau,pagal koda niekur neradau tokio pacio kompo.

klausimas zinantiems toks butu

ar tinka variklio valdytmo blokas nuo kito JGC kuris neatitinka mano kompo kodo?

zinoma pirkciau tokiu panasiu metu ir kubaturos kompa.

 

dar toks klausimas?pas mane kompas su viena fyske placia,su vienu kalbejau, jis sake kad cia yra nuo mechanines greiciu dezes kompas,o trys fyskes eina automatinei dreiciu dezei.pas mane audomatine greiciu deze,ar gali taip buti kad buvo perdaryta deze is mechankes i automata,o kompas liko senas nuo mechankes?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau det kitu kodu ir niekas is to nesigavo,nors pasaku buvo kad tiks,taip kad ziurek,o gal tau pasisks ir kazka panasaus pritaikysi,bet isitikink ar isai kaltas,man kompas atsistojo 700 lt,o paskui paaiskejo kad alkuninio veleno daviklis kuris kainavo 100lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakysiu kas liečia kompą. Viena bendra fiskė, ar 3 atskiros nieko nepasako apie dėžes, tai metų skirtumas.

Kodai yra nereikšmingi, reikia žiūrėti pagal įpurškimo sistemą. Galiu pasakyti tik tiek, kad Jums tiks 95 metų ir joks kitas ( nes ten kas met pakeitimai buvo įvedami).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Visiskai teisingai Rafal raso, teko i granda statyt kompa del tokios pat ligos, nuo tu paciu metu grando su skirtingu kodu- neturi reiksmes tai.

 

kaip dejai kitokiu kodu kompa,bet tu paciu metu,ar reikejo kompa pririst prie masinos?ar ydejus iskart uzsivede be jokiu pririsimu ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su sniureliu pririst kad nenukristu nebent :D :D uzsivede ir vaziavo. nebepamenu jau gerai del metu, mano buvo 98m., detas berods nuo 97 donoro nuimtas. Bet kaip ir rase Rafal ziurek kokie tavo auto metai ir nuo tos pat modifikacijos grando, t.y. pagal metus nuo kada iki kada ejo tie modeliai, bet kodai - raidziu ir skaiciu kombinacija reiksmes neturi jau rasyta prirasyta cia. Bet kiek laiko ir dar nemeginai? jei kas auto i AAC Vilniuj gabenk ir viska "priris" ;)

Redagavo mdvinys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip dejai kitokiu kodu kompa,bet tu paciu metu,ar reikejo kompa pririst prie masinos?ar ydejus iskart uzsivede be jokiu pririsimu ?

Pagal metus granduose yra taip:

93 metu tik nuo 93 ir logiškai mastant nuo 94 ( nors kita dėžė, bet variklio pakeitimų nebuvo)

94 m turėtu tik 93 ir 94, 

95 m tik 95, nes pasikeitė kuro padavimo grižtama sistema ir nepaduos benzo , nebus kibirksties.

96 tinka 96 ir auksčiau. Jei yra imo. tada tik komplektais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su sniureliu pririst kad nenukristu nebent :D :D uzsivede ir vaziavo. nebepamenu jau gerai del metu, mano buvo 98m., detas berods nuo 97 donoro nuimtas. Bet kaip ir rase Rafal ziurek kokie tavo auto metai ir nuo tos pat modifikacijos grando, t.y. pagal metus nuo kada iki kada ejo tie modeliai, bet kodai - raidziu ir skaiciu kombinacija reiksmes neturi jau rasyta prirasyta cia. Bet kiek laiko ir dar nemeginai? jei kas auto i AAC Vilniuj gabenk ir viska "priris" ;)

 

lietuvoj neradau 95m kompo,tai uzsisakiau is jav tu paciu metu,turi men pabaigoje atsiusti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.