Pereiti prie turinio

Automobilio/tiltu (pa)greitinimas


Darekas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki vyruciai,įsigijau L200 97m. 2,5td,tai norejau paklaust kaip butu galima vaziuoti greiciau zemasnem variklio apsukom?Ant galinio tilto yra lipdukas su uzrasu kiek suprantu tai perdavimo santykis 4,875.Gal yra greitesniu reduktoriu ar gal galima ratus aukstesnius det? Nes i bekeles baisias tikrai nelenu o jei koki karta tai gal galios uzteks :) .Gal kas susidure su tokiais reikalais?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jau yra situose ir kituose mitsubisuose su 2,5 TD, kad 100 km/h - 3000 apsuku, bet reik priprast prie to. As kai nupirkau pajero sport irgi nejaukiai vazinejau uzmiestyje, vis atrode, kad apsuku perdaug, bet nuvaziavus su juo iki adrijos juros ir atgal - pripratau ir daba vazineju autostradoi 100 - 120 km/h ir apsukos 3000 - 3500 ir kuro sanaudos 10-12l/100km...

Beje padangos pas mane 265/70R16

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Rusiskam forume skaiciau :study: kad yra tu senesniu nuo 96m. L200 su reduktoriu perdavimu 4,636;4,875 cia ir mano toks ir dar vienam forume radau kad kazka kalba apie 5,236lyg jei teisingai galinius skaicius atsimenu,tai but gerai gaut kur man tokius reduktorius :cheer: su 4,636 perdavimu but galima varikli sukt mazesnem apsukom ir gal kuro koks litras susitaupytu? :D :santa:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

Gal kas esate pasigreitine MP nes 100Km/h 3000sukiu. o autostradoja reiktu daugaui greicio ir mazesniu sukiu. maniskis 2.5 Td varikliu.

 

statai didesnius ratus

statai greitesnius reduktorius

statai papildoma razdatke :)

perkonstruoji greiciu deze ir statai 5 begio greitesne "pora"

perki kita automobili...

p.s. uzsidek MT piktas padangas uzteks ir 80 km/h :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apet dvadcat pet :lol:

Is padangu pagreitinsi +-5 max15km

Pakeitus greitesnius reduktorius bus 10 gal net ir20 km greiciau

Pagreitinus 5ta pavara galima uzgreitinti nuo20 iki 30km :rolleyes:

Mastau apie galimybe pagreitint per razdatke,tik reikia gauti dantracio pavizdi ir gal meistrai pagamintu atitinkamai ji didesni ar mazesni ,nes esu vaziaves pas braliukus MP1 kuriame razdatke buvo uzletinta ir zmogus galejo lengvai deti didesnes padangas :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na paziurek i manualus ir susirastk nuo mp su maziausiu perdavimu reduktorius prieki ir galini, truputi pakeist kardanus ir vsio, nuo kokio benzininio manau gan daug pagreitinsi, gali but sunku is vietos pajudeti, deginsi sankaba, o siaip nusipirk kita auto magistralem lakstyti, pagal kaina manau tas pats iseis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas MP kaipir greiciausi 4.62 o leciausias 5.38,dar ira ir4.87 :unsure: o del greitumo tai kuo auto galingesne tuo greitesni reduktoriai ,tas ypac taikoma amerikancam

Jai kas pasakytu 5pavaros perdavima ir turimas padangas Tai galeciau suskaiciuoti koks greitis buna prie atitinkamu variklio apsuku,kas leistu suzinoti ir tiltu perdavima neardant reduktoriu :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Ko gero pigiausias variantas pastatyt tiltus su perdavimo skaicium 4,6.Idomu koks taviskiu tiltu perdavimas,jei tai 5,285 tai parduosi iskart.

Sveikas. Nezinau koks perdavimas. Tiek kad mane biski erzina vazuojant 100km/h apsukos 3000. O seip MP2 man patinka tik va kad toks minusas mane erzina. Man idomu kaip kitiem yra? galvoju gal 5 begi ilginti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na galios galetu but ir daugiau bet kiek yra tiek uztenka, bet vatiklio sukai didoki.Ir variklis garsokiai reimoja

Ar vertos del to papildomos investicijos. Nebent daug autostrada vazineji, bet tam geriau lengvasis. Mano Mazdoje taip pat aukstos apsukos. Neaisku greitindamas ar sutaupysi kuro. Sumazes apsukos padides apkrova varikliui. Dzipas nemazas, o kw nedaug. Nebijo jie didesniu sukiu. Manau, kad mesk sitas mintis is galvos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar vertos del to papildomos investicijos. Nebent daug autostrada vazineji, bet tam geriau lengvasis. Mano Mazdoje taip pat aukstos apsukos. Neaisku greitindamas ar sutaupysi kuro. Sumazes apsukos padides apkrova varikliui. Dzipas nemazas, o kw nedaug. Nebijo jie didesniu sukiu. Manau, kad mesk sitas mintis is galvos.

jo gal tu ir teisus. Tiek kad but smagiau kad sukai butu mazesni. :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.