Pereiti prie turinio

Keisti signaliniai garsai važiuojant


Mive

Rekomenduojami pranešimai

Taigi iškilo tokia įdomi situacija. Jau kelintą kartą atsiranda kažkoks keistas signalizavimas pasiekus 120 km/h ir daugiau.

Trys trumpi pyp/pauzė 3sekundės, vėl 3 pyp, vėl pauzė, vėl 3 pyp. Po pusės minutės vėl pasikartoja ir taip kokias penkias minutes tęsiasi. Po kokių 20 min. pypsėjimai vėl pasikartoja. Paskui nurimsta.

Lemputės nieko nesignalizuoja,variklis dirba gražiai, mašina netrūkčioja.

Taig, daugiau nebesiplečiant- kas galėtų paaiškint, kas čia do šposas man atsitiko:blink: :?:/>

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm.. . Įdomu. Dar vienas pastebėjimas. Tuos signalus girdžiu kai važiuoju pilnu ekipažu (5 asm.). Visų diržai užsegti.

Ir dar, signalizavimas neįtakoja nei greičiui, nei traukai. Na tik toks erzinantis garsas, blyn važiuoju visąlaik įsitempęs, nemalonu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks tas "pyp", tas pats signalas kaip ir baigiantis kurui bake, neišjungus šviesų, atidarius duris ir pan.? (nu tas vadinamas "chime").

Man kelis kartus irgi buvo greit važiuojant, bet pas tave turbūt bus ne tas, nes turbūt pypsėjimo metu vistiek pažiūrėjai nors kartą į info ekranėlį viršuje? Žodžiu man tai va kaip buvo, irgi važiuojant didesniu greičiu (kokiu 140-160) girdžiu signalas, iš pradžių irgi nesupratau kas per velnias, paskui po kelių dar pasikartojusių pyptelėjimų pažiūriu į viršų - "Hood Open" :D - matyt oro pasipriešinimas didelis, stipriai plėšia kapotą į viršų ir atkelia nuo daviklio...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks tas "pyp", tas pats signalas kaip ir baigiantis kurui bake, neišjungus šviesų, atidarius duris ir pan.? (nu tas vadinamas "chime").

Man kelis kartus irgi buvo greit važiuojant, bet pas tave turbūt bus ne tas, nes turbūt pypsėjimo metu vistiek pažiūrėjai nors kartą į info ekranėlį viršuje? Žodžiu man tai va kaip buvo, irgi važiuojant didesniu greičiu (kokiu 140-160) girdžiu signalas, iš pradžių irgi nesupratau kas per velnias, paskui po kelių dar pasikartojusių pyptelėjimų pažiūriu į viršų - "Hood Open" :D/> - matyt oro pasipriešinimas didelis, stipriai plėšia kapotą į viršų ir atkelia nuo daviklio...

Signalas tai panašus, gal kiek silpnesnis ir tris kartus trumpai pyptelna. Gal ir tavo tiesa dėl kapoto. Tik vat ekranėlyje nerodė nieko, arba nespėjau pastebėti. Nu dar pastebėsiu kai pradės pypent. Tikiuosi nepraneša apie kokį nors gedimą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien betampydamas savo džipą dar kartą įsitikinau dėl to pypsėjimo – kaip tu ir sakei - trys pyptelėjimai, po kiek laiko vėl trys ir t.t. Kaip ir sakiau - kapoto daviklis.

 

Vakar teko nuiminėt kapoto "spyną", tai kai atgal uždėjau, gali būt kad nepataikiau idealiai, šiek tiek pareguliavau ir spyną ir tas šonines atramas kad lygiai užsidarytų, nu ir šiandien pastoviai pypsėjo "Hood Open" :) O dabar va forume sėdžiu, girdžiu signalizacija kieme pypsi :huh: Žodžiu pakišau laikinai kartono tarp kapoto ir tos plastikinės atramos, kad šiek tiek geriau spaustų daviklį (kiek mačiau pats daviklis nesireguliuoja). Manau pas tave bus ta pati "bėda", jeigu ją galima taip pavadint :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žinai, šiandien teko vėl pasivažinėt didesniais greičiais, bet pypsėjimo nebuvo, nors iki 170 buvau užspaudęs. Gal kad vienas važiavau. Kapotas pas mane gan tvirtai užsitrenkia. Daviklį irgi peržiūrėjau, išpučiau su oru. Žiūrėsiu kada vėl pasikartos šita nesąmonė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu žinai, šiandien teko vėl pasivažinėt didesniais greičiais, bet pypsėjimo nebuvo, nors iki 170 buvau užspaudęs. Gal kad vienas važiavau. Kapotas pas mane gan tvirtai užsitrenkia. Daviklį irgi peržiūrėjau, išpučiau su oru. Žiūrėsiu kada vėl pasikartos šita nesąmonė.

Pas mane irgi tvirtai jis visada užsitrenkia, bet turbūt daviklis ant ribos stovi ir labai nedaug jam reikia pajudėt kad duotų kontaktą. Aš padariau kad kokius 2-3mm daugiau nusispaustų, dingo visos problemos iš karto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Aušinimo skysčio lygis (turi būti virš normos čiut čiut), langų ploviklio lygis, lemputės (gabaritų?), variklio arba bagažinės dangtis užsidaro ne iki galo - jungiklis nenusispaudžia kaip priklauso. Čia pagrindinės priežastys kurias pavyko išskaityti internete dėl pypsėjimo.

Redagavo namaste
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.