Pereiti prie turinio

JGC WG sedyniu sildymas


namaste

Rekomenduojami pranešimai

Ant situ JGC sedyniu sildymo jungikliai yra labai paprastos konstrukcijos, sliauzikliai atitinkamai sujungia kontaktus ir viskas, kad jame kas nors pasitrumpintu, manau, sansu mazai, nebent jis bus ant tiek sudroztas, kad viskas viduj pabire. Patys kaitinimo elementai jugiasi ne tiesiai per jungiklius, o per sedyniu moduli, kuris yra po varuotojo sedyne. Daug sansu, kad tas modulis grybauja. As pradeciau nuo ungikliu, jei su jais viskas ok, tai dar yra sansu, kad problemos su laidais po sedyne, jei ir ten viskas ok, tai reikes keisti pati moduli.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Kad nekurti naujos temos. Jeep Grand Cherokee 1999m. 3,1td nešyla priekinės sėdynės. Buvau išėmęs sėdynes, pasirodo neateina srovė. Tik yra srovė dviejuose kontaktuose matomai kur valdosi sėdynės. Sėdynių jungtukai berods tvarkoj, kai paspaudi užsidega lemputės, rodančios, kad veikia. Gal kas turit minčių nuo ko pradėti ieškoti? gal yra kokie saugikliai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei wj/wg nesyla sedynes, pradzioj reiketu pasitikrinti cia www.jeep.com puslapyje skiltyje "recall information", nes buvo atsaukimas del nekokybisku sildymo elementu ir juos keite nemokamai. Pas mane sildymas neveike, jeep info sistemoje rode, kad pagal recall'a defektas neistaisytas ir autobrava sildymo elementus pakeite nemokamai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai reiskia, kad arba trukumas buvo istaisytas, arba jis neturejo sito trukumo. O kur kokia itampa turi ateiti, tai jau reikia nagrinetis el. schemose. Kiek zinau, prie kaitinimo elementru yra temperaturos jutiklis, pagal kuri valdoma sedyniu temperatura, tai jei atjunges fiskes bandysi kazka matuoti, kazin ar tu ten rasi itampas ten kur tikiesi. Susirask schemas issiaiskink kurios fyskes yra sedynes kaitinimo elementu, pasimatuok varzas, manau kokie 90 %, kad bus nudege kaitinimo elementai

 

Kaitinimo elementus nesudetinga pasikesti. Aprasymas cia http://www.wjjeeps.com/tsb/recall_f17.pdf

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ON CERTAIN SPORT UTILITY VEHICLES EQUIPPED WITH HEATED SEATS, THE FRONT PASSENGER SEAT ELECTRIC HEATER ELEMENT COULD OVERHEAT. OVERHEATING COULD POTENTIALLY CAUSE A FIRE.

Kaip suprantu galiu varyt nemokamai pasikeist kaitinimo elementus? 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ON CERTAIN SPORT UTILITY VEHICLES EQUIPPED WITH HEATED SEATS, THE FRONT PASSENGER SEAT ELECTRIC HEATER ELEMENT COULD OVERHEAT. OVERHEATING COULD POTENTIALLY CAUSE A FIRE.

 

Kaip suprantu galiu varyt nemokamai pasikeist kaitinimo elementus? 

gali nemokamai pasikeisti tuo atveju, kai jeep puslapyje recall informacineje sistemoje suvedi savo jeep vin koda ir ten nurodo, kad tavo jeep yra tarp tu, kuiruose yra sitas defektas ir jei trukumas nera pasalintas. Tada kreipiesi i autobrava ir susitari del laiko. Man reikejo palaukti dvi ar tris savaites, nes jie sildymo elementu neturi pas save, uzsakinejo, todel kazkiek uztruko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane, kas labai keista, sėdynių šildymas veikia puikiai, bet kad aš net žiemą jo nenaudoju, buvau įjungęs kelis kartus dėl įdomumo... Kažkoks keistas nelabai malonus jausmas, viskam šalta, o subinė šyla.. :D

Jei Autobrava nemokamai apsiima pakeist tai gal ir verta, bet kai pas mus nelabai kada būna temperatūra žemesnė nei -10, tai nelabai ir prireikia..

 

Tikrai RimasK gerą sprendimą pasiūlė - tą užtiesalą žiemai įsimetei, o jis ne tik subinę bet ir strėnas dar šildo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai sedynes irgi sildo ne tik subine, bet ir atlosa. O siaip tai patogu, beveik visada jungiu kai lauke buna minusas ir masina ilgiau pastovi lauke. Odinems sedynems sildymas labai didelis privalumas. Teko vazineti su bimbalu odinem sedynem be sildymo, tai ziema tikrai nesmagu.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.