Pereiti prie turinio

Turbina


Teodoras

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 53
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Dyzelines nelaikys, cia jau isbandyta.. Juk dedu ant 4.0 benzo. ;)

1.9 volksvageno tdi sudege per pora menesiuku ant 1.4 cveko.. ;)

Reikia nuo saabo ar volvos apie 2.5 pas juos buna benzininiu tokiu, deciau nuo bmw vandeniu ausinama ,tik kad dafiga kainuoja ir UK. Tad pabandymui pakeitaliosiu nuo sabo ar volvikes. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konstravimas neprasidejo , renkuosi viska i kruva, derinu kaip geriau sutalpint viska, be to laiko stygius kaip visuomet..

Sukrovimas daug laiko neuzims per pusdieny bus sudeta, padarysiu keleta nuotrauku kaip bus eigoje..

Kolkas lieka tik normalios turbos pajieska, bet manau desiu nuo volvos 2.5 turiu nusiziurejes keleta uz padoria kaina. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teodorai azinai kas yra turbo mapas? kaip anas sudaromas ir t.t. pradzioj pastudijuok sita reikala ir tik tada jamkis darbu ;) burtu keliu neissirinksi turbos. Nete pilna yra programu pagal kurias susivedus savo variklio parametrus, apsukas norima (tikima) galia, IC purkstuku modelius ir t.t. susigeneruosi mapsa, tada jami katalogus ir ieskaisi kas atitiktu tavo lukescius... man kaip siek tiek suprantaciam sitam reikale truputi juokingai skamba gal nuo to gal nuo ano... to sudege to neuzsipute... aisku eksperimentams jai laiko yra prasom bent nieks taip jau senai nedaro... juolabiau tu paciu turbinu tipu pilna: zemesukes, aukstasukes, zemasleges , aukstasleges, kintamos geometrijos ir t.t. daug kas priklauso nuo modelio bei gamintojo + slangu matmenys ir t.t. cia tik biski info pries tokius darbus darant !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasistatys normalu (t.y. pliusini) map sensoriu, susicipuos gal tada ir galima butu iki kokiu 0.6 (cia tik mano paistalai nezinau nei variklio suspaudimo laipsnio nei kitu parametru) pusti o kol nera map sensoriaus normalaus ir 0.3 nekazka... nerizikuociau as asmeniskai...

 

kazkada su ATA Valdu lakstem su civikais turbintais muset vieni pirmuju ant sventos zemes su 0.7 baro aisku buvo ten ir mapai ir cipai ir tarpines varines jau sudetos. smagu jai neklystu pas ji buvo CRX'e 104 kW pas mane delsolyje 112kW... smagu prisiminti jaunyste veiksmas buvo apie 2000 gal 1999 metus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasistatys normalu (t.y. pliusini) map sensoriu, susicipuos gal tada ir galima butu iki kokiu 0.6 (cia tik mano paistalai nezinau nei variklio suspaudimo laipsnio nei kitu parametru) pusti o kol nera map sensoriaus normalaus ir 0.3 nekazka... nerizikuociau as asmeniskai...

 

kazkada su ATA Valdu lakstem su civikais turbintais muset vieni pirmuju ant sventos zemes su 0.7 baro aisku buvo ten ir mapai ir cipai ir tarpines varines jau sudetos. smagu jai neklystu pas ji buvo CRX'e 104 kW pas mane delsolyje 112kW... smagu prisiminti jaunyste veiksmas buvo apie 2000 gal 1999 metus...

 

Gal truputi ne i tema, bet paklausiu cia. Gal zinai kiek originaliai turba turi uzpusti pas a6 2,5tdi 132kw? Paskaicius tavo pranesima, tai pas mane yra ''gerokai'' pakeltas, ipucia 1,8-1,9bar

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereiketu maisyti benzo su dyzeliu... imant standarta dyzeliu dazniausiai (bet tai imant bendru atveju) slegis buna apie 0.9 - 1.1 bara, benzu dazniausiai yra iki 0.7 - 0.8 bar jai nori suzinoti kazka daugiau visada PM

Pasikartoju - info apie slegius bendra tai nera grieztai... nes pvz yra standart benzu kurie vaziuoja su 0.9 o dyzeliu su 0.6 bar ir t.t. cia tik bendra info... kaip jau anksciau minejau slegis priklauso nuo daugelio kitu variklio bei agregartu parametru.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta atsakau.... Owca. negrybauk su tai mapais, nereikia man jokiu mapu ir tt, juk darausi savo ydomumui ir nezadu kisti belekiek pinigu, nes masina po keleto menesiu vel bus keiciama i kazka kito, cia ne LT kad kisu ir kisu i masina ir apsizenijes vazineju iki grabo lentos... Ziurekit paprasciau i tuos reikalus, nereikia taip reaguot i viska kad tik mapint kompus cipuot ir panasiai.. Nusileiskit ant zemes.

Pasidarau pabandau, mechaniskai kas ymanoma nusistatau prasidaryma turbos kad per daug neuzpustu.. Ir viskas, veliau daknisu masina ir i metala arba parduodu, o jus cia svaigstat kazkokiom pievom Kompai, Mapai ir tt.

Nera laiko ir noro uzsiimti reguliuojamu kompu jieskojimu, ir kisti valiuta.. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sorry kad bandziau paaiskinti... Sorry gal ne ten pataikiau... cia tiesiog butu idealu sneketi apie pakaba padangas bet kai pradedi aiskinti kas yra turba kaip ana veikia ir ko reikia kad ji veiktu jauciuosi kaip kaip kaime aiskindamas apie kosmoso platybes... zmones lyg girdeje bet nixu..ja nezino ir nesupranta tipo o kam man--- ir taip zeme sukasi...

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu tiktai paziureti kaip reaguos Jeep Cherokee 4.0 avtomatas i turbina, truksta pagreicio, nes uzmynus tapke, permeta i zemesny begy .. O laikas tiktai buna per iseigines kada pasislepiu garaze ir dziaugiuosi issitepalaves prisivirines akis, nusidauzes rankas... Bet uztai lafa, reik atsidziaugt kol dar nevisai smelis is subines byra ir grabas stuksena.. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu tiktai paziureti kaip reaguos Jeep Cherokee 4.0 avtomatas i turbina, truksta pagreicio, nes uzmynus tapke, permeta i zemesny begy .. O laikas tiktai buna per iseigines kada pasislepiu garaze ir dziaugiuosi issitepalaves prisivirines akis, nusidauzes rankas... Bet uztai lafa, reik atsidziaugt kol dar nevisai smelis is subines byra ir grabas stuksena.. :lol:/>

 

pasakyti kaip aftamatas sudirbs ? ogi is kokio 3 pis i pirma nes tau nedasus kaip pasielgti su vakumu ;) tiesa ka darysi su stabdziais ? dar keli pamastymui klausimai ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.