Pereiti prie turinio

Kaip prijungti ilgu halogenus ?


Gezatron

Rekomenduojami pranešimai

Na jei nesigaudai relių kontaktuose tai kas iš tos schemos - gal geriau jau duok elektrikui uždirbt ba po pačio jungimo gali gaisrininkai uždirbt ;)

 

Beje , taip kaip nori pats jungt (čia pagal tavo pabraižymą) tai labai netolimas kelias iki elektriko (duok Die kad tik iki elektriko) ar gaisrininko ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei nesigaudai relių kontaktuose tai kas iš tos schemos - gal geriau jau duok elektrikui uždirbt ba po pačio jungimo gali gaisrininkai uždirbt ;)/>

 

Beje , taip kaip nori pats jungt (čia pagal tavo pabraižymą) tai labai netolimas kelias iki elektriko (duok Die kad tik iki elektriko) ar gaisrininko ;)/>

Beje, Klevai, relės veikimo principo išmanymas su H4 galimai nelabai pagelbėtų :)

Nežinau kaip kitose auto, bet Samurajuje pliusas kažkaip dingdavo nuo ilgų kontakto, susikeisdavo minus su pliusu ar kažkas tokio, žodžiu nuo H4 kontakto nesugebėjau pasiimti pliuso rėlei sužadinti, tai teko imti nuo ilgų šviesų lemputės skydelyje :P Rezultatą pasiekiau, kokio norėjau, bet gal turit kas paaiškinimą pradedančiajam elektrikui, kodėl taip atsitiko ir kaip teisingai reikėjo "gaudyti" pliusą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stai viena radau - ji ytariu man tinkama ?

Taip tinkama, tik nepamirsk saugikli tarp akumuliatoriaus ir reles.

...kaip teisingai reikėjo "gaudyti" pliusą?

O kodel ne nuo laido einancio i pacia ilgu lempa? Perjungimo rankenoje tai reles valdymas speju minusu, todel tau taip ir atsitiko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tinkama, tik nepamirsk saugikli tarp akumuliatoriaus ir reles.

aciu uz atsakyma, kaip tik tai ir norejau isgirsti :) dar klausimelis - ant stogo dar 4 halogenai - juos jungti jau nuo atskiro jungiklio ? (nes jei pajungsiu nuo ilgu sviesu kaip halogenus ant lanko mentai turbut isrurins pamate)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ne mentai tai TA tikrai smile.gif Taip, statyk ant atskiro jungiklio. Palei reikalavimus tie ant stogo turi isijungti irgi kartu su ilgomis,, bet papildomos ilgos gali but tik dvi, tai taip ar taip vaziuojant i TA jas reiks nuimt. Siaip gali statyt kad tik vien stoga galetum isijungt ir jungtuka uzsimaitink nuo degimo laido, isjungus degima uzges sviesos

Redagavo Arunčiks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel ne nuo laido einancio i pacia ilgu lempa? Perjungimo rankenoje tai reles valdymas speju minusu, todel tau taip ir atsitiko

Arūnai, ten ir ieškojau pliuso, bet kaip sakau, jo ten pagauti nepavyko, nes jis kažkokiu mistiniu būdu nuo manęs bėgo :D Atsakingai galiu pareikšti, kad nei nuo vieno iš trijų H4 laidų nepavyko paimti pliuso, kad sužadinti ilgų relę. Ar čia kažkas priburta mano Samurajuje buvo, ar taip ir turi veikti H4 - nežinau, todėl ir klausiu čia :) P.S. šviesos veikė ir ilgos-trumpos junginėjosi kaip priklauso.

Su voltmetru matavau, reikšmės visų 3 laidų kaitaliojosi perjungus šviesas... Bet patikslinti nebegaliu ką rodė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kai elektrikas jungė halogenus nuo ilgų, tai dar prie rėlės dėjo kažkokias tai varžas ar kažka panašaus. Kai paprašiau paaiškinti, sako jos praleidžia elektrą tik į vieną pusę. Kam taip darė nežinau.Galbūt kad i naujai sukonstruota šviesų bloką dar pajungė ir DRL.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, Klevai, relės veikimo principo išmanymas su H4 galimai nelabai pagelbėtų :)/>

Nežinau kaip kitose auto, bet Samurajuje pliusas kažkaip dingdavo nuo ilgų kontakto, susikeisdavo minus su pliusu ar kažkas tokio, žodžiu nuo H4 kontakto nesugebėjau pasiimti pliuso rėlei sužadinti, tai teko imti nuo ilgų šviesų lemputės skydelyje :P/> Rezultatą pasiekiau, kokio norėjau, bet gal turit kas paaiškinimą pradedančiajam elektrikui, kodėl taip atsitiko ir kaip teisingai reikėjo "gaudyti" pliusą?

Šiaip tai NP su lempom ta pati istorija (komutuojamas "minus"as o "plius"as pastoviai paduotas į lemputes) ale pas mane kažkodėl viskas veikia nors ir jungiau prožikų valdymą nuo farų :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena kart pajungsiu, jei niekas nesudegs, kita kart jau mokesiu. tai ir prasiau kad kas papaisytu parodytu. nu tiek to

 

internete pilna tu schemu belenkiek visokiausiu yvairiaiusiu.

 

stai viena radau - ji ytariu man tinkama ?

Tinkama , tik ant laido einančio nuo "86" relės kontakto pasistatyk jungiklį kad galėtum atjungt prožikus kai nereikia kad kartu su ilgom šviestų.

Ta pati schema tinka ir jungiant prožikus ant stogo.

Jei pas tave komutuojamas minusas tai relės "85" kontaktą jungi ne į "masę" o prie "plius"inio laido ir viskas veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai NP su lempom ta pati istorija (komutuojamas "minus"as o "plius"as pastoviai paduotas į lemputes) ale pas mane kažkodėl viskas veikia nors ir jungiau prožikų valdymą nuo farų :P/>

Tai gal tame ir reikalas, kad relės sužadinimui nuo H4 kontaktų reikia pasiimti minusą, o ne pliusą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu nori imk komplekta su visais Halogenais , ieina 4 reles, jegos laidai,jegos tiltas(geletum net gerve usimaitint) . Galesi ne tik pasijungt savo ,,halogenycius ,, ant lanko bet ir usimest Akujienus Halus. (spigina tai patikek manim......

Padarytas pajungimas nuo ILGUJU sviesu.

Man vis tiek uz juos nesumokes niekas .

Noreciau gaut 200 Lt.

http://www.autogidas.lt/skoda-praktik-d-komercinis-autosu-buda-1999-0126183038.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nemačiau dar nė vieno tvarkingo pagal forumų patarimus padaryto elktros instaliacijos darbo, daryto pačių o ne autoelektrikų :lol:/> :lol:/>

Klysti. Laikas yra pinigai. Nei vienas iš mūsų besikrapštančių garaže neskaičiuojam laiko, nes darom savo malonumui. Gal tris vakarus prasikrapščiau kol pasidariau taip kaip man norėjosi: papildomi žibintai jungėsi nuo ilgų ar tiesiog kada norėjau be jokių šviesų, galinio bėgio papildomas žibintas tokiu pat principu (labai patogu iš galo ilgomis šviečiančius pamokyti), saugiklius sudėjau kaip priklauso ir t.t. Nuotraukoje epizodas iš laidų raizgalynės. Aišku, galėjau sumokėti kelis šimtus (o gal ir daugiau) elektrikui o pats gerti alų pultelį spaudinėdamas, bet pasirinktas buvo kitas kelias :)

post-4927-14073162771991_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.